Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TradeMark

piosenki o miłości

Polecane posty

Gość Princesitka
Kocham Cię E.E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Wrócę mój Skarbie, niedługo wrócę. Chciałabym być teraz z Tobą.. Bardzo Cię kocham !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamarado
Ta perspektywa mnie dobija. Dostaję świra od myślenia. A Ty jeszcze nawet nie wyjechałeś. Będę czekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Nie martw się, poradzimy sobie. Obiecuję Ci to. Damy radę. Nie martw się Kochanie. Kocham Cię całym sercem. Myślę o Tobie. Bądź silny. Szybko minie. Princesitka tęsknić za Eduardo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Nic nas nie rozdzieli. Nie ma takiej siły najdroższy. Jesteś mój, a ja Twoja. Twoja Eduardo. Kocham Cię !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamarado
Z miłości do ciebie nauczyłem się zachwytu uwierzyłem w złoto gwiazd zachód słońca w zachwyt wprawiał mnie z miłości do ciebie nauczyłem się czułości uwierzyłem w ciepło gwiazd i że można obłaskawić czas teraz znowu świat jest błotem drzewa to są rzeźby z próchna i znów rankiem mą ciszę szarpie ptak z miłości do ciebie nauczyłem się niewiary chociaż tylko jeden Bóg tak z uczucia mego zakpić mógł teraz znowu świat jest błotem drzewa to są rzeźby z próchna i znów rankiem mą ciszę szarpie ptak z miłości do ciebie nauczyłem się niewiary chociaż tylko jeden Bóg tak z uczucia mego zakpić mógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Kocham Cię Eduardo ! Bardzo mocno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Miss You E. ! Myślę o Tobie. KOCHAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamarado
ALEŻ NIESPODZIANKA !!! Zupełnie nieoczekiwanie Princesitka dała znać. Nie wierzyłem w to, że się uda, a jednak. Bardzo mnie to podbudowało najdroższa. Dziękuję. Ja też myślę o Tobie przez cały czas i tęsknię. Mam nadzieję, że wszystko w porządku w bajkowej krainie i miło spędzisz czas odpoczywając od zwykłego świata. To niespodzianka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nostlgico, solitario y triste
Uważam, że najlepsze piosenki o miłości śpiewane są po hiszpańsku. Ja właśnie wróciłem z Teneryfy, gdzie w mojej ulubionej knajpce "Kraviedo" grał lokalny zespół. Śpiewała dziewczyna. Ale jaka dziewczyna. I jak śpiewała. Zakochałem się w tej dzieczynie z wyspy. Czekam, żeby znowu ją zobaczyć. Tęsknię okrutnie. Za jej oczami, za jej ustami, za nią całą. Może napisze do mnie smsem, ma na imię Eva. I kocham ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamarado
Kocham Cię w słońcu. I przy blasku świec. Kocham Cię w kapeluszu i w berecie. W wielkim wietrze na szosie i na koncercie. W bzach i w brzozach, i w malinach, i w klonach. I gdy śpisz. I gdy pracujesz skupiona. I gdy jajko roztłukujesz ładnie - nawet wtedy, gdy ci łyżka spadnie. W taksówce. I w samochodzie. Bez wyjątku. I na końcu ulicy. I na początku. I gdy włosy grzebieniem rozdzielisz. W niebezpieczeństwie. I na karuzeli. W morzu. W górach. W kaloszach. I boso. Dzisiaj. Wczoraj. I jutro. Dniem i nocą. I wiosną, kiedy jaskółka przylata. - A latem jak mnie kochasz? - Jak treść lata. - A jesienią, gdy chmurki i humorki? - Nawet wtedy, gdy gubisz parasolki. - A gdy zima posrebrzy ramy okien? - Zimą kocham Cię jak wesoły ogień. Blisko przy Twoim sercu. Koło niego. A za oknami śnieg. Wrony na śniegu Gałczyński a........ Eduardo Enamorado za Nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamarado
Sagapo Princesitka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamarado
S' agapo miałem na myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
I LOVE YOU !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
S'agapo Eduardo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Dobranoc. Napewno jesteś zmęczona. Pewnie już śpisz. Wypocznij. Nabierz sił. A potem, jutro, baw się dobrze. Mam nadzieję, że się odstresujesz, odizolujesz od tego co tutaj zostawiłaś (poza mną oczywiście :)). Princesitko, wypoczywaj. Kocham Cię. Pamiętaj o mnie. :( Proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
E tam. Wszystko to ściema, ten dobry nastrój z mojej strony. Muszę przestać na kilka dni bo się bardzo denerwuję. Wolę, żeby ten czas przeleciał bez kontaktu. To lepsze chyba. Za każde Twoje słowo dałbym się pokroić, ale każde Twoje słowo kroi mi serece. Wyobraźnia. Wolę czekać samotnie, bez kontaktu, tak będzie lepiej, przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Nie bierz pod uwagę moich emocjonalnych postów. Dostaję świra i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Nie martw się E. Bardzo Cię kocham ! Tęsknię. Myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Pocałuj mnie teraz proszę I rozpal wszystko to co w sobie noszę Pocałuj mnie teraz tak gorąco Nie przejmuj, nie obawiaj się że spalisz mnie Będę na to czekał, z utęsknieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Pocałuję Cię tak gorąco. Tak jak lubisz E. Tak jak będziesz chciał. Kocham Cię. Myślę. Tęsknię. Twoja Princesitka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×