Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TradeMark

piosenki o miłości

Polecane posty

Gość eduardo enamorado
Muszę iść spać. Dobranoc. Princesko, kocham Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Princesitka bardzo tęskni za Eduardo. BARDZO. Myśli o nim przez cały czas. I te myśli w jej głowie są bezcenne, nie da się ich niczym zastąpić, podrobić, są wyjątkowe, jedyne, niepowtarzalne. Wszystkie dotyczą jej i Eduardo, ich miłości i związku, wspólnie spędzonych chwil, rozmów, intymności, czułości. Dni rozłąki nie są dobre, ale co zrobić. Jeśli się kogoś kocha, to rozłąka jest w ogóle niewskazana, ale są sytuacje kiedy inaczej się nie da, bo to, bo tamto, bo życie. Trzeba przeczekać, przetrwać, przeżyć. Trzeba tak zrobić jeśli naprawdę na kimś zależy. Princesitce bardzo zależy. I Eduardo też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Kocham. Myślę. Afirmuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
bardzo, bardzo, bardzo kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Princesitka mnie dzisiaj uszczęśliwiła, myślałem, że nie będę z Nią mógł dzisiaj porozmawiać. A jednak :). To jak ekstra doładowanie. Ale wystarczyło na 1,5 godziny :( Teraz cierpię. I cierpieć będę. Jakieś 85 godzin :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helgapataki
eduardo, jak podoba Ci się Deserter's songs, to polecam wersje instrumentalne utworów z tej płyty. ostatnio je znalazłam na jakiejś ruskiej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
We'll do it all Everything On our own We don't need Anything Or anyone If I lay here If I just lay here Would you lay with me and just forget the world? I don't quite know How to say How I feel Those three words Are said too much They're not enough If I lay here If I just lay here Would you lay with me and just forget the world? Forget what we're told Before we get too old Show me a garden that's bursting into life Let's waste time Chasing cars Around our heads I need your grace To remind me To find my own If I lay here If I just lay here Would you lay with me and just forget the world? Forget what we're told Before we get too old Show me a garden that's bursting into life All that I am All that I ever was Is here in your perfect eyes, they're all I can see I don't know where Confused about how as well Just know that these things will never change for us at all If I lay here If I just lay here Would you lay with me and just forget the world? http://www.youtube.com/watch?v=GemKqzILV4w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
KOCHAM CIĘ EDUARDO ! Tylko CIEBIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Jesteś tylko Ty. Tylko Ciebie kocham. Tylko Ty mi się podobasz. Tylko z Tobą jest mi dobrze. Tylko Ciebie pragnę. Tylko Ciebie chcę uszczęśliwiać. Tylko dla Ciebie się staram. Tylko przy Tobie jestem sobą. Tylko z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Jesteś moim agregatem życia. Działasz non stop. Stale mnie zasilasz. Działasz na promienie słoneczne ? Działasz na ruch powietrza ? Działasz na moje paliwo ? Moją miłość ? Ne wiem. Jestem wdzięczny, że jesteś. DZIĘKUJĘ KOCHAM CIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Kocham Cię, dobranoc Kochanie. Tęsknię. Czekam. Będę myślał cały czas. Jutro. Pojutrze. I w kolejnym dniu. A potem będziesz wreszcie. A ja dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Cały czas byłem zajęty. Odebrałem wiadomości. Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Mam nadzieję, że u Princesitki wszystko ok. Eduardo myśli o swojej Księżniczce. Tęskni, brak mu bajkowego widoku, brak mu Jej oczu i ust. Barwy głosu. Całej Princesitki mu brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Zaczekaj, ja wołam, głośne SOS Czy Ty mnie nie słyszysz? Proszę usłysz mnie Zaczekaj, ja wołam, głośne SOS Więc zgódź się bo mocno pragnę tylko Cie Brak mi Twojego spojrzenia a tęsknota większa od gór Może się spełnią marzenia, blade Słońce wyjdzie zza chmur Myśl namaluje Twe imię i w ramionach tule co tchu Chciałbym byś była tu przy mnie, niech Twe serce zmięknie bez słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
czas Wyliczyłem, że myślę o Tobie 864 min. dziennie. To ponad 14 godzin. Odliczyłem spanie - 8 godzin. Odliczyłem jakieś minuty, gdy jestem czymś zaprzątnięty. Byłbym szczęśliwy, gdybyś myślała o mnie 1/2 czasu, który ja poświęcam na myślenie o Tobie. Wychodzi, że chciałbym, abyś myślała o mnie przez 432 minuty dziennie. Czyli ponad 7 godzin dziennie. Nie, to nierealne chyba. Może zatem lepiej będzie 180 min. dziennie, czyli 3 godziny. No tak, tak byłoby praktycznie. Wystarczy mi 3 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduarślami do enamorado
Mam nadzieję, że jakoś przetrwamy te dni, że Ty przetrwasz. Ja sobie daję radę, walczę. Myślę o Tobie, w zasadzie to jestem cały czas myślami z Tobą. A Ty pewnie w operetce, muzeum kolejnictwa, pomniki jakieś oglądasz, mosty albo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Wkradł się błąd w poprzedni nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×