Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TradeMark

piosenki o miłości

Polecane posty

Gość Princesitka
Ja nie muszę czekać tygodnia, bo już znam odpowiedź Eduardo. Znam tę odpowiedź. Znam ją już dzisiaj. Wiem, że mnie rzucisz. Wiem to. I Ty też to wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek niezbedny
Ty podejmujesz decyzję. Robisz co chcesz. Masz wolną wolę. Chcesz odejść, odchodzisz. Chcesz czekać, czekasz. Tylko daj komunikat. Ja czekam, bo muszę mieć czas na myśli. Ani wczoraj, ani dzisiaj, ani jutro nie nadawałem się / nie będę się nadawał do podejmowania decyzji. Jeśli Ty umiesz inaczej, to zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Nie będę prosić, nie będę błagać. Nie będę Cię molestować. Nie będę robić Ci wyrzutów. Nie będę ciosać Ci kołków na głowie. Odejdę jeśli tego naprawdę chcesz. Jeśli tak będzie dla Ciebie lepiej. Jeśli tego właśnie chcesz Eduardo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek niezbedny
I nie obowiązują żadne kodeksy, ustalenia, zobowiązania. Wykorzystaj ten czas, tak jak umiesz. Jak chcesz. Bez zahamowań, bez pamiętania, tak po prostu, jak w normalnym życiu. I mi powiesz wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek niezbedny
Będę chciał odejść, odejdę. Nie uszczęśliwiaj mnie w ten durny sposób. Robisz to teraz dla siebie. Chcesz, odchodzisz !!!! Nie pisz, że odchodzisz, bo ja tak chcę !!!! Nie przyjmuję takich głupot !!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Durny sposób. Dzięki. "Będę chciał odejść, odejdę", "Chcesz, odchodzisz !!!" No proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek niezbedny
KONIEC NA TYDZIEŃ. NIE MA SENSU TAKA WYMIANA ZDAŃ. DO ZOBACZENIA. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Masz rację, nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
"Wierzę, że mnie nie porzucisz, Nie zostawisz mnie samego, Złego ducha nie dopuścisz, Nie zapukasz znów do niego. Wiem, że czas nas będzie ranił, Długie dni, tygodnie nudne, Żalem, smutkiem będzie mamił, Życie z dala będzie trudne. Wiem, że będą straszne myśli, Gdy zapytasz samą siebie: Czy ten człowiek mi się wyśnił ? Czy jest chmurką białą w niebie ? Po co mi to ! - krzykniesz może, Nie chcę tęsknić, czekać długo, Jeśli nikt mi nie pomoże, On zostanie wspomnień smugą. Wierzę jednak, że ta miłość, Jest silniejsza od złych duchów, Wnet pokona czasu nicość, Nie oddamy już swych łupów. Będziesz kochać mnie już zawsze, Będę kochać Cię niezmiennie, Wierzę, że to będzie nasze, To co z Ciebie, to co ze mnie." Już nie będę pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
If you go, I will fall Into the deep In you I have discovered Everything I need to live Forget the smoke and mirrors You can't go back If you leave, I will drown Take your key Burn this town There's no way now In you I have uncovered Everything I need to be No conjuring the past You can't go back You are the island in the waves My life will never be the same In you I've found a lover Every bit I need to breathe No hocus pocus here You can't go back.. http://www.youtube.com/watch?v=SRcwkvuQItU Znaczy od teraz nie napiszę. Kocham Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
All my bones they are for you All waiting.. All my dreams they are for you All waiting.. All my starry eyes for you All waiting.. Will you look away? Long enough to notice the way Im standing at your gate Waiting..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Wierzę jednak, że ta miłość, Jest silniejsza od złych duchów, Wnet pokona czasu nicość, Nie oddamy już swych łupów. Będziesz kochać mnie już zawsze, Będę kochać Cię niezmiennie, Wierzę, że to będzie nasze, To co z Ciebie, to co ze mnie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
O, Eduardo Enamorado do nas zawitał :) Na dłużej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Odpędź już te duchy złe, Nie pozwól im omamić się, Serce mówi "Kocham Cię", Ono zawsze wszystko wie. A gdy znów zobaczysz je, Weź pistolet, strzelaj w nie, Nie pozwól im naśmiewać się, I niezmiennie kochaj mnie. Czas, rozłąka, nie straszne nam, Wszystko to tylko krótkie chwile, Pomimo że ja tu, a Ty tam, Serce rytmem miłości bije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Muszę z Tobą porozmawiać, muszę poznać Twoje zdanie, chcę Ci wyznać, co myślę, jestem już gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Dobrze, jestem gotowa E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Chcę poznać Twoje myśli, Twoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Kocham Cię i nie chcę się rozstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Ja tez Cię bardzo kocham. Naprawdę bardzo. Już na zawsze mój Kochany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Nawet sobie nie wyobrażasz jaka jestem teraz szczęśliwa. Najszczęśliwsza na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Tylko co dalej ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Dalej.....będziemy razem. Jakoś sobie poradzimy. Bardzo Cię kocham Eduardo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Poradzimy sobie Kochanie, przecież jesteśmy kreatywni. Zobaczysz. Ja też się z Tobą nie rozstanę. Nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Mam mnóstwo obaw, boję się, że się nam nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesitka
Ja też się boję, ale chcę spróbować. Chcę być z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×