Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

francuz waw

Większość polek nie umie się kochać

Polecane posty

jestem francuzem i trafiło mi się kilka pięknych dziewczyn (lalki) ale jak doszło do łózka to koniec. Kłody 0 inicjatywy, tylko leżały na plecach. po prostu porażka. czy są jakieś piękne kto lubią się pokochać aktywnie i kreatywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdzfsghj
trafiło ci sie KILKA a napisałes ze WIEKSZOSC, idz sie doedukuj pierdolony żabojadzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekny polski jak na Francuza... Wiekszosc polek... czyli miales w lozku wszystkie oprocz mnie. No, no..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdzfsghj
dori ty niewydymana macioro świńska :o juz ci cipa pulsuje na sama mysl ze moglabys dac dupy francuzowi i wyrwac sie z patologii w jakiej egzystujesz? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna, to znaczy, że przeleciałeś ponad 50% Polek. Jak tego dokonałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że co?? że jak??
my się umiemy kochać jak mamy dobrych partnerów którzy na pewno nie są polakami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że co?? że jak??
francuz waw _>> żałosny to ty jesteś!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że co?? że jak??
Alicja sorki nie miałam zamiaru cię urażać ale ja faktycznie zapomniałam jak to jest z Polskimi facetami o 6 lat mieszkam we Francji i jedyną atrakcją dla mnie są fracuscy faceci którzy w te klocki są po prostu boscy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że co?? że jak??
no ja też nie ściągam majtek na samą myśl ale jakoś nie mam wyboru,zostały mi tylko obcokrajowcy,bo co mam znajomych polaków to zazwyczaj pozajmowani a ja się nie bawie w rozbijanie związków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja słyszałam, ze Francuz dobry w łóżku, to jak świńska grypa - każdy o tym słyszał, a nikomu się nie trafiło ... Hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIEPSKI z ciebie kochanek
kazdy DOSWIADCZONY facet potrafi wsrod kobiet rozpoznac te ktore sa temperamentne i aktywne w lozku tylko GOWNIARZ bierze sobie do lozka wypacykowana lale i liczy na ekstaze wypacykowana lala niestety nie wie co to naturalnosc i tak jak w wizerunku jest sztuczna tak i w lozku nie potrafi sie "odkryc" no i chyba kazdy idiota wie ze uroda wyglad nie idzie w parze z temperamentem i umiejetnosciami pozatym genetycznie i hormonalnie najlepsze w lozku sa kobiety ktore maja kilka ( nie kilkanasie) kg wiecej niz sylwetka uwazana powszechnie za szczupla i te ktore maja nieco meskie rysy twarzy badz wieksze owlosienie i bardziej brunetki niz blondynki nie wiem czego ty sie spodziewales czego ty oczekiwales ale jak sam jestes w lozku do niczego to jak ty mogles dac sobie rade z wyborem odpowiedniej partnerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeee tam
a ja słyszałam o pewnym francuzie, ktory zagląda na kafe, ze ma małego jest to niczego w łozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm no jacy nauczyciele takie uczennice i tyle w temacie😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zwykle bywa. :O Biedny kraj, laski idą pod obce kutasy. :( Polki chociaż piękne, to i tak w swoich mózgach mają zakorzenione, że tylko nogi mają rozkładać. :O Ten kraj to atomowy bufor. Jak macie okazję to się ratujcie. !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne ze skoro według nie których kiepski bzykanie z mojej strony ale one jakoś zawsze chciały więcej ?? ale na szczęści nie brak (kochanków) które myślą tylko o siebie i tu chyba dziewczyny się zgodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×