Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruszynka37

MOJ MĄŻ ZNOWU PJANY

Polecane posty

Witam. No i miałam rację mąż wrócił z pracy pjany,czyli to jyż 6 dzień,no i jak zwykle ,ciężko zmęczony śpi. A ja miałam dzisiaj taki cięzki dzień w pracy,jestem zmęczona psychicznie i fizycznie,jestem tak poddenerwowana,że głowę mi rozsadza i na nic nie mam chęci. Boże czemu on to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę pomóżcie nie wiem co robić, mam 23 lata i trzy miesięczne dziecko, mój mąż pracuje w delegacji i jak tylko przyjeżdża na weekend to ciągle pije, robi awantury grozi mi że odbierze mi dziecko, kiedy nie pije jest super mężem i tatą ale jak tylko zacznie pić piwo to nie wie kiedy skończyć jest agresywny nigdy mnie nie uderzył ale za to na mnie w kółko wyzywa i mi ubliża że jestem zła matką, a ja za mojego synka życie bym oddala, zajmuję się nim i troszczę się całymi dniami i nocami bo nikt mi nie pomaga. nikomu się nie mogę zwierzyć a ja już nie mam siły udawać przykładnej rodzinki....pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagar liczy czas do smierci
kudzu root pomoze no i modlitwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karamalka
Na tej stronie można zamówić poradniki na temat uzależnienia od alkoholu, współuzależnienia... www.przemiana.otwarte24.pl Księgarnia Przemiana Literatura Uzależnień Alkoholizm, Współuzależnienie, DDA Hazard, Narkotyki Przemoc w rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×