Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaBlondynka

Panie, Panowie i Kafeterianie...

Polecane posty

dobra , dziewczyny , ale jak "podwawelska" w promocji , to nie bierzemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poszlam się zastanawiać przed lodówką czy sobie piwo smakowe otworzyć następne czy nie. Ostatecznie wlaśnie je sobie pije :D poza tym mam nowego lokatora w domu i co chwilke go doglądam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad ja to znam!!!
Bakłażan jest pyszny! szczegolnie grillowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest prześliczna, naprawdę. Niby nie przepadalam nigdy za kotami, a mam wrażenie, że już mi się wkradla do serca :) szkoda mi jej, biedactwo, co ona musi przeżywać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam pora! Przypomniała mi się ta reklama co typka siedzi i żre surowego pora - każdy prawie kto to ogląda mówi blee a ja się nie odzywam nigdy bo sama bym tak chętnie zjadła gdy tylko to widzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam kociaki, mojego Witka kotka porzuciła i byłam jego mamą :) W sumie później kotka wróciła do niego ale jak gdzieś szła to brała go w zęby i przynosiła do mnie a jak mnie nie było to siedziała z nim i czekała na mnie :) A jak ktoś inny chciał go dotknąć to fukała :D Teraz to już taki byk duży i musiałam go u rodziców zostawić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia sie polozyla w moim lozku :D co jak co ale nigdy nie pozwalalam psom na nie wchodzić a jej nie mam serca teraz zwalać! Szukam drugiego aparatu, żeby jej cyknąć fotke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem taka ju kę dęs
dzięki nie piję. dzisiaj :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem taka Abstynencja z wyboru czy z przymusu? ;) Kultura Mi wogóle nie kojarzy się to z "fajne" :D Mysia Weź lepiej nie rób tego zdjęcia dobra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem taka ju kę dęs
z zapomnienia :classic_cool: miałam na dzisiejszy dzień inne plany i zapomniałam o tym, że jest piątek w ogóle :O poza tym za parę dni będę przez 5 dni w alkoholowym ciągu także muszę tera dać odpocząć wątróbce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem taka No to za kilka dni alko będzie wchodziło jak miodzio ;) Odpoczynek dla wątroby - to rozumiem ;) Zaraz wam wkleję oporowe foty mojego kociaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem taka ju kę dęs
no dokładnie. odpoczynek :classic_cool: chwalime się kotełami ? zayebiście też pokażę swojego bo jest prawie tak fąfastyczny jak jego pani. czyli ja :classic_cool: http://www.voila.pl/498/7l6bg/?1 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem taka ju kę dęs
o ja piendrolę jaki mały szkrab :D❤️ pomyśleć, że mój też kiedyś miał 3 miesiące i podnosiłam go jedną reknom 😭 teraz to jest kurva niemożliwe z gościem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×