Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaBlondynka

Panie, Panowie i Kafeterianie...

Polecane posty

Droga Odchudzaczko-Obserwatorko, bardzo mnie cieszy to, iż masz tak wrażliwe serce, że przejmujesz się tak bardzo losem innych ludzi i ich potencjalnym (nie)szczęściem. Jesteś cudowna i niezastąpiona. 🌻 a teraz idź już na jakieś topy o dietach bo tutaj z takimi żarlokami możesz sie nabawić problemów, jeszcze Cię ściągniemy na zlą drogę :D:D:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Auuuummmmm masz ochotę na ciastko Auuuummmmm masz ochotę na ciastko Auuuummmmm masz ochotę na ciastko Auuuummmmm masz ochotę na ciastko Auuuummmmm masz ochotę na ciastko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć jak się je za malo to i pamięć szwankuje, musisz jej Blondynka to wybaczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale cóż... takie nieszczęśliwe jesteśmy przecież :( a w temacie nieszczęścia to ja zauważylam, że ZAWSZE jak coś się u mnie wydarzy niezbyt fajnego, jakiś problem czy coś w tym stylu to pojawia się coś innego, komuś muszę pomóc, albo mam coś ważnego do zrobienia i zawsze to mi zajmuje moje myśli i nie rozmyślam o tych przykrych sprawach. Teraz też tak jest. Za dużo zaczęlam myśleć i się przejmować pewnymi sprawami i kicia się pojawila :) jakaś cholera chyba czuwa nade mną i nie pozwala, żeby mi za dlugo bylo przykro :D ale tak w ogóle to za wrażliwa jestem na ten świat chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podrzucę Ci jakiś przepis na pyszne pulpeciki i będzie jak ręką odjąl zobaczysz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooo kurde która to już godzina! A rano miałam wstać, na zakupy jechać z niedoszłą teściową :O Oj jak mi przykro, chyba zaśpię ;) No nic tak czy inaczej spadam już :) DooooooooooBraaaaaaaaaaaaNooooooooooooc :) 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinky :D A co do piwka to na początku też tak miałam, raz kupiłam i no fajne fajne ale będę piła tańsze... później jeszcze raz, później znowu... teraz innego raczej nie tykam... Sporadycznie carlsberga - w netto po 1,90 był to mogłam chlać do upadłego :D a tak to moja sis go pije, te takie małe puszki to sobie z nią łyknę czasem bo to taka akurat "kobieca" porcja ;) Ale ja raczej nie wydaje dużo kasy na inne przyjemności więc sobie pozwalam w tym jednym na rozpieszczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kultura A pytałaś mnie o dzień... no to Ci powiem, że w sumie zajebiście;) Narobiłam się jak wsiura jakaś w polu tzn na ogródku u rodziców ;) Szkoda, że słonce nie dawało to chociaż bym się opaliła, ale i tak spoko bo "nakradłam" sobie w chooy warzywek i mam pewność, że nie będę puszczać strumyczków pupą :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu Mała :D To opalanie to topless rozumiem :classic_cool: Nie ma jak baba w polu, mnie takie klimaty kręcą :D mam bujną wyobraźnie Mała B. uważaj bo zagościsz w moich snach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinky Ja miastowe żarełko już dawno sobie jakoś tak odpuściłam ;) A no z alko to tylko piwo, w dodatku zazwyczaj jedno, czasem dwa mi styka ... więc licząc wczorajsze Twoje 7 i tak przepijasz więcej :P Ja to w pizdu na książki wydaje :O W tym miesiącu 2 razy zamawiałam zestawy ( po 4) na allegro ( oj no okazja się trafiła), dwie książki z księgarni, dwie ze sklepu... a mamy dzisiaj dopiero 14stego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinky Na balkonie toples, w ogródku nie mogę niestety ( wiesz no to pole to metafora taka, normalny ogródek na osiedlu domków jednorodzinnych) Ale w tym roku jeszcze ani jednego porządnego opalania nie miałam :( Jak będę miała kiedyś swój dom to chce dużą działkę, drzewa na około i takie tam, basen... i będę nago ciągle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×