Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaBlondynka

Panie, Panowie i Kafeterianie...

Polecane posty

Hej Sioatra, ja tylko sprawdzam czy wszystko z Toba jest dobrze. A pałka to najczulszy punkt w moim ciele :classic_cool: wyczuje każdą zmianę tetna i temperatury twego ciała :classic_cool: A tak na serio, to co ty przez te 9 godzin robiła w plenerze że padnięta jesteś ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała B. Nie powiem :P Kulturka to dla mnie na prawdę jak siostra, więc pewne teksty nie przejdą.... chociaż gdyby nie była moją siostrą.... z chęcią bym mierzył temperature minimum 2 razy dziennie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaBlondynka Czyli będę atakowana z każdej strony""" Jak sie desparadosy skończą to różnie może być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kultura mam na drugie Kinky, żebym ja o Twoich "podbojach" nie poopowiadała. Nie chciałbyś tego co?"""""" o wszystkich nie wiesz.... 3 miesiące to długi okres :classic_cool: Mała B. Nie no co ty, kinky jak baranek potulny,czasem zmienia sie w czarną owce... i w tedy ....... :classic_cool: lepiej nie pytaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinky reggae MałaBlondynka Ja to zawsze nie w temacie jestem""" ja z Kulturka jak rodzina, mamy mroczne sekrety Chyba stanę się rasową kobietą... zacznę puszczać fochy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jankesa przegadałanm troche z sasiadem-przez barierkę . oj ja NIEGRZECZNA A ja muszę być ciągle grzeczna bo ani sąsiadek fajnych u mnie ani sąsiadów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała B. Daj spokój :) i tak wiesz ze jestes najważniejsza, to tylko takie gadanie.... :P Kaman, twoj uśmiech wart wiecej niz złoto :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sąsiad się bał pogdac ,bo mu dziewczyna zabroniła z tą z lewej . (bo tam taka babcia mieszka ) . a u mnie na balkonie widziała tylko teściową:P A ja z nim to juz wcześniej gadaliśmy i piliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka... Daj spokój... tylko sie zgrywałem... przed Tobą nie mam tajemnic :) No już.... uśmiech numer sześć prosze... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kultura, serio mam duże zaufanie do Ciebie, mogłabyś wszystko w jednej sekundzie wyjawić, a jednak nieee.... :) Mała B, łuuuuuuuuuu, na @, wole Ci to opowoedzieć w 4 oczy :classic_cool: ale nie tak prędkoooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×