Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaBlondynka

Panie, Panowie i Kafeterianie...

Polecane posty

Mała nie wiem o co chodzi więc co ja Ci tam mogę napisać... jeśli to nie z Twojej winy, jeśli np. się na kimś, na czymś zawiodłaś to znak, że to nie było warte zachodu. Natomiast jak coś zrobiłaś nie tak, to zawsze możesz się postarać to naprawić, wynagrodzić szkody. a jak znam życie to to co napisałam wyżej w zerowym stopniu się ma do Twojej sytuacji, więc przepraszam za bezsensowne pierdoły :P Kinky, jakbyś kiedyś miał okazję, to zabieram się z Tobą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja soczek, jeśli można. Chociaż mocniejszy trunek to ja zawsze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam soczki, mam i wodę... będzie i pivo... A w lodówce flaszka und wino :classic_cool: Ej qrwa oblookałam sobie właśnie swój boski temacik i wiecie, że tu prawie żadne pomarańcze nie wbijają :classic_cool: Sporadycznie jakaś zajrzy, skrobnie zdanie, ale generalnie topike wymiata pełną kulturą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ***Mycha myslalam,ze Ty wciż na tych Karaibach:P kinky jedziesz na Ostróde??:) Mała napisz tylko czy to chłop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała :D byłaś na karaibach ? znalazłaś skarb >? :P Czemu ja nic nie wiem :O.... a bo dawno nie wchodziłem tutaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinky festiwal reggae:) MB ale co?Definitywny koniec? No weź. Ja juz sie z moim odzywam choc po klotni w myslach wyzywalam go od (cenzura):O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera ja nie w temacie, w waszym i w tym festiwalu reggae. Nie jade :O ponieważ szef sie na mnie uwziął i mnie uwalił ze zleceniami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ale moze warto powalczyc kurde. taki z niego pacan?:O kinky jade z moim chłopem:p Zalezy o co pytasz "palisz"? fajek nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×