Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaBlondynka

Panie, Panowie i Kafeterianie...

Polecane posty

Bo kafe myśli ( :D) że piszesz H O J jako C H O J i cenzuruje, a cenzurę ma ustawione jako " C H * J" ... Swoją drogą jeszcze nie wiedziałam, żeby ktoś pisał H O J, rozumiem H U J ale "O" :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo elo :classic_cool: Ciekawy ten twój wynalazek Mała B. :P chodzi o desperadosa :D Ale to jak piwo smakowe jest typu reeds. Dodali tylko kwas cytrynowy... cwaniaczki. Ale smaczne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Eeee nie no nie porównuj desperadosa do reedsa :classic_cool: Nie jest słodki i nie smakuje jak piwo z sokiem :O Tylko uważaj bo uzależnia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, pije pierwszego w życiu i mam ochotę na więcej. Ale drogie strasznie :O Reds jabłkowy smakował jak spirytus z kilkoma kroplami soku jabłkowego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nawet u nas w leklerku są, 2coś kosztują .. ale nie pamiętam nazwy jakieś qrwa sombreros czy chooy wie co ;) No w każdym razie tez piwo o smaku teqiuli, podejrzewam, że jakby dobrze poszukać to kilka się takich znajdzie jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Te kolory i obowiązkowy kaktus w tle :D Ale ma słabszy procent :P Musze iść do żabki po jeszcze jednego :O tylko jeden :O..... jeden.... nie dwa.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema 🖐️ kupiłam wczoraj całkiem spontanicznie autko :D i przyszłam się pochwalić :classic_cool: Jak ktoś tu zaglądnie to pisać co słychać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×