Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaBlondynka

Panie, Panowie i Kafeterianie...

Polecane posty

Gość benias wawa (3 paski)
he, ja mam lepszą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tak w ogóle też mam lepszą która powiedzmy.. dochodzi do siebie :D a corsa to była tragedia niesamowita tak więc trafiła się okazja i mam bmw znów ❤️ jak to się mówi? Miłość aż po grób :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super gratuluje zakupu :) A co później jak stara dojdzie do siebie.. będziesz miała dylemat którą zostawić to jedna będzie na dni parzyste druga na nieparzyste :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała świetny pomysł w sumie :classic_cool: ah trafiła się tak całkiem okazyjnie i z super wyposażeniem itd. szyberdach ma i tak wczoraj z kumplem żeśmy zrobili przejażdżke on kierował a ja u góry siedziałam, moje marzenie zostało spełnione :classic_cool: kurcze fajna jest całkiem całkiem. Dlatego jak moja się wypucuje i wróci w moje łapki to sprawdzę czy będzie się prowadziła bez zarzutów jeśli tak to.. pojawi się dylemat a jeśli nie to zawsze ta będzie. W sumie nie potrzebuje dwóch samochodów, chociaż jeden mogę dać kumplowi na auto do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA HA HA :D normalnie, najpierw tylko stanęłam na fotelu i do pasa wystawałam przez szyberdach no ale stwierdziłam że będzie lepiej tak więc usiadłam sobie na dachu z nogami w aucie :D ludzie się dziwnie patrzeli na mnie ale cóż... oni nie wiedzą co dobre :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieźle było.. prawie bym zleciała w pewnym momencie ale dałam radę :D matko jak sobie przypomnę :D a w sobotę z samego rana już zasuwam nad morze ale nie sama :classic_cool: więc się ciekawie zapowiada :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulturka 😘 sama opowiadaj co słychać :classic_cool: Mała a jak tam u Ciebie wszystko gra czy coś nie idzie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na śluby i ciąże jeszcze za wcześnie :D dopiero się ''rozwijamy'' :P a jutro dostanę małego labradorka na pare dni pod opiekę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha qrwa no ja w poniedziałek test robiłam bo juz p[rawie tydzień bez okresu - jedna kreska, ale srałam się dalej i dzisiaj okres przyszedł uff... za dużo stresu Mysia Bez zmian... ale już mam dystans :) Kulturka Dostałaś się na te co chciałaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi, bym chrzestną byłą a tak to co...:( Tak, jak do Szna sie dostałam:) jak nie wyjdziem to pójdziem na lewo:D Mycha, co za wcześnie do Polski przyjeżdżaj i nam demografię ratuj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociak 🖐️ Mała no to szkoda bo myślałam, że już jest ok.. :o Kultura nie zamierzam nic ratować na dzień dzisiejszy :D aaaa z czasem to pomyślimy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia Pożyjemy zobaczymy co będzie... Dobranoc 👄 CK Z moimi tzn z jakimi? Kolejny wypad nad morze? Miało być z kim, ale nie ma 😭 Kultura Powodzenia i łamiących się ołówków na każdym egzaminie :classic_cool: Kurcze no widzisz, jakoś nie chce mi się rozmnażać ;) Już jedno takie moje cuś biega po świecie i wszystko wskazuje na to, że dobrego z tego nic nie wyrośnie :D :classic_cool: 🖐️ proszek do prania vel trans 🖐️🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kultura Kurcze no widzisz.. moja krew to jest.. aż się boje co mnie czeka jak tak na nią patrze i widzę, że to moja kopia 😭 :classic_cool: To mówisz, żeby zainwestować w wibro i polubić tzytzko macanki :classic_cool: Kurde brzmi bardzo ciekawie ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×