Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaBlondynka

Panie, Panowie i Kafeterianie...

Polecane posty

Mycha Nie lubię sprzątać u chomików :D Ale nie no o pokój młodej mi też chodzi... mamy robić remont i młoda ma dostać pokój z oknem i balkonem to w tedy ok, umiejscowi się go gdzieś pod oknem, lepsza wentylacja w pokoju (no i większy pokój) to może być.. chociaż wydaje mi się, że teraz jest troszkę za mała na tego typu żywe zwierzątko, na 4-5 urodziny może bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie też racja, że za malutka jest jeszcze. obiecaj, że nie kupisz jej nigdy SHIH TZU OBIECAJ 😭:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13850
MałaBlondynka "IMO Ty pierwszy" To może innym razem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13850
MałaBlondynka "IMO Nie to nie, więcej dobra i chętna nie będę" Szantaż wcale nie jest oznaką dobroci. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upał :O ja w pracy mam z 40 stopni :O jak na pustyni prawie :( A tak ogólnie to Cześć, wszystkie kobiety mojego życia w jednym miejscu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**Mycha Chyba zaraz się wpakuję pod lodowaty prysznic""" Świetny pomysł :) znajdzie sie miejsce dla twojego małego kuzyna ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imo też jest kobietą Twojego życia? :P ja jak na razie użeram się z debilnym psem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13850
**Mycha "Imo też jest kobietą Twojego życia?" A cholera go wie, czy jest na tyle wyposzczony żebym był. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roztocza :P teraz ja sie zastanawiam co Ci chodzi po głowie, co pomyslałaś że mi chodzi po głowie :D szybciutko tłumaczyć sie mi tutaj natychmiast :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinky źle to akcentujesz "Ko-cham mamusiu" ( a mówi to tak - koooo ...(myśli) cham ( takie szybkie jakby coś gryzła i mówiła AM) mamusiu, a to ostanie mówi tak szybko, że usłyszysz "mamsiu" )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CK 🖐️ Co dzisiaj pijesz? :P Kinky Ejjj no właśnie, gdzie ona się podziewa ostatnio? Już jej w sumie w chooy nie widziałam na kafe, na @ też nie pisze, na tlenie się nie pokazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×