Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaBlondynka

Panie, Panowie i Kafeterianie...

Polecane posty

MB mozesz ze mna jechac i wziąć polowe moich rzeczy do swojego plecaka bo sie kurfa nie mieszcze. A piwa na droge to juz nijak nie wepchne. Chyba do dupy se wsadze😭 Kultura branoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CK No to możliwe, że miałabyś całkiem przyjemną podróż :D :D :D A to Ty taka cwana :classic_cool: Ale nie no ja gór nie lubię :P .. zresztą i tak jadąc gdzieś już targam cichy dla dwojga 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha no to tak ogólnie, aktualnie i tak już ruszać się nie mogę więc nie w głowie mi sporty dzisiaj :classic_cool: A góry to mi nigdy nie w głowie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulturka 🖐️ Nie no plecy tam na dole to mam ciągle, że boli, przyzwyczaiłam się do tego ;) Sportu mi się zachciało i zakwasy... dzisiaj też pograłam - badminton... bez kitu jutro z łóżka nie wstanę :O :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej Hej Hej Hej 🖐️ na zakwasy musisz to samo robić następnego dnia, nie wiedziałaś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się napiję tylko, że ja wino mam :) i najpierw sobie strzelę jakąś pyszną kolację bo głodna jestem. Zapowiada się więc melanż na kafe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahaha no co Ty Kulturencjo, przecie Ty jesteś w gronie moich naj kafeteriuszek i jakbyś tylko powiedziała, że wpadasz do Wrocławia tak bym od razu buty ubierała i leciała na spotkanie z Tobą... Qrwa nawet jest duże prawdopodobieństwo, że bym w kapciach wyleciała :classic_cool: Napisałam Ci na @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13850
Cip! Cip! Blondi! Gdzie jesteś!? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×