Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieczajewas

polki w kurdystanie

Polecane posty

Gość Annakw122
Moj maz jest kurdish from Irak i na pewno ma więcej szacunku do żony i do dzieci niż polak....mało to się słyszy jak własny ojciec g***** i zamyka córkę w piwnicy lub morduje tego nikt nie pisze na forum ale o kurdish tak dlatego że jest innego pochodzenia...wiem jedno ze nie jesteście ludźmi tylko jedno wielkie bydło które źle wychowała matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten jad w strone zwiazkow mieszanych zniknie kiedy kraje takie jak chociazby kurdystan ( wiem ze nie maja niepodleglosci ) zacznie stosowac te same standardy co kraje europejskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostry sex telefon czynny całą dobę! 708-770-461 wew 153

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro kurdysz nie wyda córki za nie swojego to czemu ja mam pozwolić aby moja córka wyszła za jego syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annakw122
Nikt tobie nie każe wydać córki za kurdysza...my jesteśmy wolnym krajem i wybieramy sobie sami z kim chcemy spędzić resztę swojego życia nie ważne czy to będzie polak..murzyn czy kurdysz wszyscy są ludźmi...i to nie prawda że kurdysz musi sobie wybrać żonę z jego kraju uwierz mi teraz są już inne czasy wszystko się zmienia tak jak w każdym kraju.....wiem jedno 5 palców nie jest takich samych tak samo jest z ludźmi jedni są dobrzy a drudzy źli i to jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem w erbil jest tu jakas polka jak tak to prosze o kontakt na fb .Roman lubelski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×