Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieczajewas

polki w kurdystanie

Polecane posty

Gość gość
Te panna lepiej zajmnij sie pilnowaniem swojego polaczka-pijaczka zeby kolejnej tygodniówki nie przepił. I zmień temat, po k*****e sie wypowiadasz, jak Twoj łysy kaloryfer sie dowie ze siedzisz w temacie "kozich synów" to Ci manto spuści lalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te panna lepiej zajmnij sie --- a ty zajMNIJ sie slownikiem ortograficznym a nie arabskim fiutem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zajmNij" :D Wszystkie ciapackie ruch/adla sa niewyksztalcone i slabo idzie im poslugiwanie sie poprawna polszczyzna. One sie czym innym posluguja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zajmnij sie pilnowaniem swojego polaczka-pijaczka zeby kolejnej tygodniówki nie przepił." Smutny obraz rodzinnego domu ciapackiej naloznicy. Pijacy ojciec, przepijajacy wyplate i teraz Ahmed - dobry pan, ktory herbate zrobi jak panne boli zoladek :D ... "I zmień temat, po k*****e sie wypowiadasz, jak Twoj łysy kaloryfer sie dowie ze siedzisz w temacie "kozich synów" to Ci manto spuści lalo" Wulgaryzmy prostej, wiejskiej dziewuchy, z domu, gdzie sie pilo i bilo. A Ahmed taaaki dobry, taaaki inny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jestem prostą wiejską dziewczyną z dobrym AHMEDM i jestem najszczęsliwsza na świecie :))) Zazdrościsz- wiem, dlatego plujesz na kurdów i ich kobiety. No cóż wykształcona, przeszczęśliwa PANNO, siedzisz w temacie który nie powinnien Cię interesować, zaloguj się lepiej w temacie dobry polak szuka wykształconej polki....Szczęścia życzę w miłości, szkoda mi takich ludzi jak Ty. Sama zatruwasz się tym swoim JADEM. Pozdrawiam wszystkie żoneczki AHMEDÓW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat nie dla " wykształconych" pań a jednak Tu siedzą ;) dobre... Bylyscie "ciapackim popychadłem" czy interesuje Was tak bardzo temat "arabskich fiutow" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapone
hej dziewczyny przeciez wiem ze lepszy Kurd niz Polaczek , pozrwiam wszystkie kurdyjki i zycze sieczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zyczymy ci szczescia i i wielu dzieci ale w kurdystanie, baj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację! Spadaj z forum wobec tego, świnio! Ludzie z ludźmi, nie chcemy tu brudnych świń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj ty szamcino roochana przez cherlawego kurda :D Male dno, nikt z ludzi cie nie chcial wiec zwierze ci k****a w p**de wklada. Nadajesz sie do naszczania ci w ryj jedynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapone
jak tos byla cale zycie materacem to teraz wylewa swoje zale na forum .... biedne paskudy nikt was nie chcial nawet ,, ciapak,, by was kijem nie bral cepotowat dziewoje BIJ BIJ KURDYSTAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapone
odezwala sie typowa polaczka z zadupia :) B B KURDYSTAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey :) Mam pytanie- Nie wie ktoras z Polak mieszkajacych w Kurdystanie,co zabrac dla siebie i dziecka na porod do szpitala? Pytam, bo w szpitalach jest roznie,rozne wymogi. Nie chodzi mi o szpital prywatny. Z gory dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj na Facebook profil Polki w Kurdystanie. Dziewczyna, która go prowadzi rodziła w Erbil. A Ty gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastepna zdzira pruje sie z tymi brudasami i jeszcze powieksza ich populacje. Wy k****a jestescie jakies totalnie yebniete. Odpowiedzi na swoje pytania poszukaj sobie na stronkach w jezyku swojego wybranka a nie tutaj goopia peezdo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Per zdzira, to się zwracaj do swojej matki, za to, że cię nie potrafiła wychować! W Suleymani nie tak źle. A nie lepiej rodzić w prywatnym szpitalu? Ja bym się nie odważyła rodzić w Kurdi w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam się wal, jak masz z kim :) Ale raczej wątpię. Ktoś, kto się tutaj tak wypowiada musi być zerem totalnym, absolutna desperacja. Oto kim jesteś. Dno i byle co. Zazdrość z ciebie bije i plujesz jadem. Domyślam się, że samotność doskwiera. Współczuję. Naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś, kto się tutaj tak wypowiada musi być zerem totalnym, absolutna desperacja. xxxxxxx Puk puk ty tez sie tutaj wypowiadasz. Poza tym lepiej chujem mieszac w ciescie niz ze szmatoglowym ciapakiem lazic za raczke po miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra przy Kurdystanie nawet Turcja to oaza kultury bezpieczeństwa i postępu . Naprawę te Polki są tak zdesperowane i nikt ich nie chce że muszą jechać za facetem aż tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak juz ma rodzic kozie bachory to tam, w tym brudzie i syfie w Kur/wystanie. Niech nie przyjezdza z tym diablim pomiotem do Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milosc jest slepa. - To dla tych, ktorzy sie dziwia jak mozna z tym czy z tamtym...... Iskra, wiesz, ze zawsze Ci tu kibicuje. Jestes jedna z normalnych na tym forum. Powodzonka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze mi ktos polecic tanio wynajac mieszkanie w Pl? Chcemy wraz z mezem wrocic do mojego kraju, a potrzebny mu adres do visy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurdystanie czy k***istanie ? bo to duza roznica, ja znam bardzo duzo polek co sa k***istanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo piekny wiersz, twoj mąż ma talent "A kiedy pada deszcz bezdomne koty mokną Co zrobić masz, sam wiesz W piwnicy otwórz okno A kiedy szron się szkli, spod nóg i kół śnieg pryska Zamknięte uchyl drzwi, zmarznięte wpuść kociska Bo może być i tak...w twych grzechach zaczną grzebać A kot da łapką znak, i uchyli furtę Nieba."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem nowa moj maz chce wrocic do kurdystanu dokladnie duhok!Moze ktoras juz mieszka tam?ja bylam tylko na 2tyg tam w zime wiec zaduzo nie widzialam!Szczerze troche sie obawiam zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K/u/r/w/y/stan to miejsce zamieszkania 99% poleczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapone
Poszukaj profil na Fb.Polki w Kurdystanie, prowadzi go dziewczyna z Erbil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×