Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieczajewas

polki w kurdystanie

Polecane posty

Gość gość
ejjj tam gadanie Kurdowie sa fajni , Polacy mysla ze to narod wybrany i ze tylko oni sa naj nbaj i nie uznaja innych , ja pierdziel wymarzone zycie tylko z Polaczkem hahaha pozdrawiam wszystkie ,,kurdyjki,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zycie z polaczkiem pijaczkiem ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewykształcone debilki? No to źle trafiłaś, bo nie uważam się ani za debilkę, ani też nie należę do osób bez wykształcenia. Skończyłam studia, pracuję w GP surgery jako Practice Nurse. A ty, w którym magazynie "pickujesz"? Niech zgadnę nie wyszło ci z jakimś Kurdem, co? Stąd ten pęd do ubliżania zarówno tej mniejszości, jak i ich żonom? Pięknie. Gratuluję serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napewno jej nie wyszlo z Kurdem.Jaki by chcial z nia byc.Przeciez to ona jest debilka i tyle.Jaki by chcial taka na zone i zeby dzieci mu urodzila.Ciekawe po co tu wchodzi na to forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurdowie wiedza jak zadbać o rodzine i kobietę ! Tylko oszolomy i osoby o nisko samoocenie siedzą 24/7 na necie i wypisują bzdury ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dora z******te riposta ;) lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znow sie odezwał poziom rysztokowy - pewnie domowe maniery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak sie zastanawiam jakie ty masz domowe maniery, matka tez smoluchom obciagala w hotelach ze ty kontynuujesz ta tradycje ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można pisać to jakiejkolwiek matce - widać żeś przyglup, brak Ci kultury osobistej i szkoda pisać z takimi ludźmi , przykład niestety z domu wzięty albo z podwórka - patologicznych na 100% Szal serce ściska widza takie sierotki jak Ty , świat jest taki zły .... Lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie dziwi ze suka jedna z druga najpierw ubliza a pozniej szczerze zaskoczona ze jej tym samym slownictwem sie odpowiada, akcja - reakcja moja doga chamico :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bu hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iskra, milo widziec, ze sie tu jeszcze udzielasz. Co slychac? Jak tam? Nie mam juz fejsa zeby zagadac a fajnie byloby popisac. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, kto się ukrywa pod tą pomarańczką :) Różnie słychać, dzisiaj kiepskawo niestety. Pozdrawiam ciepło x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
A zlewy dalej próbują wmówić porządnym ludziom, że Kurd to nie śmieć, kogo wy chcecie oszukać? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teresia nikt Cię o zdanie nie pytał ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo Terenia, zawsze trafiasz w samo sedno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teresie przestaj siebie komentować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuyyyyrrr
a tu dalej wojna, wojna o kurdow cos pieknego! Dziewczyny trzymam za was kciuki. Kurdowie sa the best :) a reszta niech spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Nie miałam czasu na czytanie wszystkiego dlatego pytam czy są na tym forum Polki ktore mieszkają na stałe w Slemani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest kilka dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak masz na imię ? I czy mieszkasz w Suly ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na imię Justyna.. Nie mieszkam tam ale wybieram sie tam prawdopodobnie w tym roku i fajnie byłoby poznać Polki ktore tam mieszkają :) byłam tam juz 3 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka , Napisz mi maila prosZe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mój mail: justred1985@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w Kurdystanie e-mail: saya.shaesta@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilki?? zapewniam Cie kobieto, zaden kurd nie ożeni sie z debilką a tylko wykorzysta taką szmatę jak kazdy facet!!!!! Debilki to przede wszystkim te, które na pierwszym spotkaniu daja sobie h..a włożyć...a potem porzucone wylewaja pomyje na nich. Tylko szanujace, mądre kobiety są z kurdami w STALYCH ZWIAZKACH.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ ej tepa strzalo powyzej, wez juz sie nie tlumacz tutaj bo tylko sie osmieszasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilki to przede wszystkim te, które na pierwszym spotkaniu daja sobie h..a włożyć --- a jak da sobie na drugim spotkaniu wlozyc jak ty, to jest szanowana. i wszystko jasne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Tylko szanujace, mądre kobiety są z kurdami w STALYCH ZWIAZKACH....." :D Kabaret normalnie. Sanujace sie i madre kobiety sa z kozimi synami w zwiazkach? :D Hahahaha, niely ubaw panna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×