Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wozny z akropolu

dziewczyny 39-45 zapraszam

Polecane posty

Gość wesolek masz
poczucie humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie długo bo jutro o 5 trzeba wracać skąd wróciłem przed chwilą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpisuje trochę długo ale nie jestem zbyt lotny w pisaniu na klawiaturze a poza tym staram się pisać po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że jesteś prymusem jeżeli chodzi o ilość postów na tym forum tak że nie czepiaj się albo daj spokój i nie pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleście sobie
pogadali :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do "dolaczam"...wlasnie sie dowiedzialem ze stwierdzilas kobieto ze podszylem sie po ciebie a ty bez dowodowo mnie oczernilas...poiem tak ... dopiero wczoraj sie dowiedzialem o takim incydencie...dzis 1szy raz od zalozenia tematu szedlem tu. i widze ze na 44 lata to naprawde zachowujesz sie na 14...nie bede sie tlumaczyl komus kogo nie znam i nie oceniam bo zadnego interesu w tym ie mam tak jak ty widze lubisz dominowac ... temat nalezy do ciebie i wszystkiego najlepszego dla ciebie ... paaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolaczona
uprzejmie donosze ze nie jestem ...........donosicielem szczegolne pozdrowienia dla m.ry i pozostłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAX 22
Trochę więcej luzu i poczucia humoru , babki są fajne i wesołek tez ale ten co zaprasza to obrażalski ponurak. Zyczę Wam na tym topiku przyjażni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam.Max dzieki,Marika pozdrawiam Dla miłych i sympatycznych też pozdowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam.Max dzieki,Marika pozdrawiam Dla miłych i sympatycznych też pozdowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×