Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wozny z akropolu

dziewczyny 39-45 zapraszam

Polecane posty

M.ry Marika nie przeszkadzasz , tylko dziwne bo jak ja byłam to sie slowem do mnie nie odezwałas Dzień dobry:D Widocznie w tym czasie musiałam wybiec:D Troszkę później się odezwałam.Jeżeli coś to chylę czoło i przepraszam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolaczam do klubu
Wozny mimo ze wiem ze nie odpiszesz to mam zamiar powiedziec ci kilka slow po pierwsze to nie jestem glupia blondynka ktora nie DOMYSLA SIE ze to Ty byles podszywajaca sie pode mnie pomaranczka bo skoro byla nas tylko trojka w danym momencie to i nie wierze ze ktos nnagle wszedl i zaczal ni stad ni zowad podszywac sie poe mnie ale chust myslales ze mnie to zrazi do pisania i tu sie znowu pomyliles natomiast zraziles mnie calkowicie swoim dzisiejszym tekstem do M,ry wyszla sloma z butow takiego chamstwa nie okazuje sie osobie do ktorej sie pisze po kilku tekstach do niej .NIE WYKAZUJE SIE WOGÓLE ALE TO TRZEBA UMIEC. wykazales zupelny brak szacunku do M,ry ale to juz jej sprawa czy bedzie chciala z toba pisac czy nie. mam 44 lata i nie jestem gowniarzem jak to napisales Nawet Cie nie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoły
Marika pozdrawiam i pozdrawiam inne pieknośći

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoły
Marika,jak wieczór mija ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoły
mnie tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mamy ciekawe zajęcie:D Mnie jeszcze czeka spacer z psem tylko nie chce się już wychodzić. Ochłodziło się troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoły
ja mam kota, dobrze ze nie trzeba jej wyprowadzać, leniuszek ze mnie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoły
tak kociczkę, Zofię. Tylkm się nie śmiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoły.
Szybko mam klona ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoły.
Marika ,chyba jednak lepiej jest się zaczernic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoły.
od 20,48 to podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolaczam do klubu
witam marika i innych mysle ze milam racje powiem wiecej jestem tego pewna podrawiam rowniez zwierzzaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:D Wesołku,zaczernij się w końcu słońce już mocno grzeje i wypadało by zmienić kolor skóry.Już nie wiem z kim piszę:D Wiek też już swoje robi,ślepota:D dolaczam do klubu-coś się zrobiła cisza,prawda? Zresztą wstawać śpiochy bo nie mam z kim kawki wypić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolaczam do klubu
najbardziej zainteresowany nie bywa a ja o godz 7 to raczej w pracy kawke pije pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O choroba......o tej porze to już grzecznie śpię:D Ale postaram się być. Od jutra nie będę grzeczną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kończę o 21,30 , pare minut na dojazd , odpalenie mojego archaicznego kompa i można chwilę poklikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×