Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wozny z akropolu

dziewczyny 39-45 zapraszam

Polecane posty

wozny z akropolu witam ponownie Marika ...pozdrow pana z TIRa szerokosci dla niego...zapewne chlodnia przyjechal Już to zrobiłam.Szerokości i pozdrowionka:D Z tego co się domyślam też jesteś Tirowcem. Znam ten zawód bardzo dobrze,mój mąż też nim był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznałam wielu.Mój mąż był taki że jak komuś było po drodze to zabierał go do domu.Żeby zjadł przy stole,wykąpał się i coś sobie przeprał. Dla nich to bardzo ważne,prawda woźny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakręciła się łezka. Wspomnienia.....Na jednym z zdjęć był taki sam jakim jeździł mąż. No ale czas wracać do rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też,nie powiem. Nie będę musiała nawadniać,ale ja mam prawie 300 -u ludzi na polu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chej dziewczyny ja tu (widze) wiele stracilem!!! o rany co za temat sie rozkrecil...!!! milo mi bardzo ze w koncu ktos zrozumial nasza cholerna robote...M.ry i Marika dzieki wielkie ... dla wtajemniczenia ...o 22:50 konczy mi sie pauza i daje z buta na rozladunek bo zaladowalem sie w piatek o 17ej i zrzutka o 3 z nied na pn...pozdrawiam wszystkie kobiety tirowcow...PS: mywcale za tirowkami sie nie ogladamy,ale raczej imwspoczujemy...ja potrafie zrobic kawe takiej isticie ale one same mowia do nas "DAJ SPOKOJ STARY,MY NA OSOBOWKI LECIMY A WY DLA NAS JESTESCIE BUDOWA DUCHA BO SAMI NAGINACIE A KOBIETY WASZEGO SECA CZEKAJA" a jezeli jakis szofer mysli inaczej to dla mnie ciul...ja? dziewczyny cierpliwosci bo oni was kochaja...KOCHAM CIE M.RY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to głos musi mieć donośny:) Tylko widzisz ja bym wolała mieć to na piśmie:D zawsze jakiś dowód:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiedziałam ze tak szybko akcja przebiegnie:D Ale masz racje jest to bardzo miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami jest bardzo ciężko ale jakoś daję radę. To kiedyś było moich rodziców po ich śmierci musiałam jakoś to ogarnąć. Teraz syna koledzy,studenci u mnie dorabiają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest tak źle,widzę że są zadowoleni. Są to koledzy więc daje im też wikt i nocleg.Są z różnych rejonów Polski.Więc jakoś muszę studencinom pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reudi33
Witam wszystkich Tak sobie Was czytam bo siedzę dziś sama i torchę się nudzę. Marika podziwiam Cię jesteś silną kobietą. Czytałam że jesteś z woj. zachodniopomorskiego hm... może i ja za jakiś czas się tam przeniose jeśli dobrze pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dawno też przeszła burza.Teraz jest spoko. Mam nadzieje że jutro będzie w miarę możliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×