Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wozny z akropolu

dziewczyny 39-45 zapraszam

Polecane posty

Gość zlosliwapoomaranczka
O! Jednak wróciłaś:)....Zostało coś?:( Do jazdy samochodem wolę coś mocniejszego, a Twoj kawałek bardziej pasuje mi do pościeli;) Kobieta facetom prace rozdziela??? CHolerka musze uważać z tym piciem, bo mi jeszcze coś podsuniesz pod nos, podpiszę a póxniej okaże sie ze to była zgoda na dożywotnią darmową pracę u Ciebie i to w dodatku bez wynagrodzenia...Nie piję już!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze do pościeli.Pisałam że wyobraźnia działa:) Albo się rozmaże albo wyję jak bóbr.Wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwapoomaranczka
Mam delicje szampańskie...Pomaranczowe, masz ochotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwapoomaranczka
Swoją drogą ciekawe czy produkuja o smaku truskawkowym?;) Nigdy nie widzialem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś się tak przyczepił tych truskawek? Grzech że zasuwam w polu? Dla mnie to nie hańba. Tak,poproszę o jedną delicję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwapoomaranczka
Kurcze choc bardzo bym chciał to Ci nie pomogę...zaklęć żadnych nie znam:( Ale wiesz co? Parasolkę mogę Ci nad głową trzymać...chcesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwapoomaranczka
Prepraszam, to mial być taki zarcik. Tobie one pewnie sie po nocach śnią;) A wiesz że dzisiaj na działeczce sam wiaderko uzbierałem:) Do tego szypó (u? ;) ?) łkowane...Prawie 4 godz mi zeszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahah cztery godziny?:D Dobre:) Teraz już u mnie pada.Nie pasi mi. U mnie ma być bez szypułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim tempie dużo byś nie zarobił. No ale ja już w to nie wnikam.Jedni zbierają szybciej jedni wolniej.Ile zbiorą to ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowilem ze dzis wolnydzien istudeci nie maja nic do roboty...trawsko bufaja,w drygiej rece sie masturbuja i taka maja zabawe gowniarze bo nie wiem jak dorosly czlek tak by nie postepowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwapoomaranczka
Marne juz są. Za mało deszczów było swego czasu i tylko te pierwsze były w miarę ładne. Teraz zbiera się prawie jak poziomki...To ile za to wiaderko bym zarobił?:) Woźny nie oceniaj, bo sam zostaniesz oceniony...Znasz to?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woźny,co masz do studentów? Mój syn student teraz mam w domu w tej chwili 6-u jego kumpli i wiem że oni u mnie zasuwają aż pot im po jajkach cieknie.Więc co? wszyscy do jednego worka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to i tak tepe lby pieprzone az mi sie chce smiac bo moglby inaczej dupskozawracac :D:D:D no ale coz nie umieja debile ... no bo niby skad maja wiedziec jakjeszcze zapach matczynego mleka maja pod nosem a co dopiero robia z siebie wszechwiedzacych...na debila nie ma rady ale to juz kalectwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwapoomaranczka
Oj Woźny Woźny...Chyba kompleksy z Ciebie wychodzą... Zachowujesz sie dokładadnie tak samo jak jakiś czas temu Duch...Nie znasz mnie nie oceniaj tak jak i ja tego nie robię Do studentów nic nie mam, zdarzają sie czarne owce, ale wiekszość z nich to pracowici ambitni ludzie A dla Twojej informacji...mam 41 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwapoomaranczka
Marika, A niech pada. Może ktos tam u góry sie pomyli i jutrzejszy limit juz dzisiaj na ziemie wyśle tym samym gwarantując jutro piekna słoneczną pogodę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo bym chciała.Dużo już mi gnije. Już wakacje więc więcej uczniaków przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwapoomaranczka
Oby. Za moich czasów zbieranie truskawek była jedną z form podreperowania skromnego kieszonkowego. Później wymieniałem to na murzynki w cukierni:) Zbierałem też pokrzywkę i czarne porzeczki. Ciężko było, ale człowiek nauczył się szanować pracę rodziców. A to ważna wartość. Dzisiejsza młodzież ma juz niestety trochę inne podejście do życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację.Od najmłodszych lat pracowałam przy truskawkach. Fakt to jest krótki okres.Ile radości miałam trzymając zarobione własne pieniądze.Mój syn powiela mój los:) Ale za to stać go na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwapoomaranczka
To się ciesz że nie woła tylko - mamo daj:) Nie chce juz Cie męczyć tym truskawkowym tematem a mam jeszcze w tej materii doświadczenia z Niemiec;) Zostało jeszcze tego winka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwapoomaranczka
Na psa dziewczyny będą rwać? ;) Mało romantyczna ta dzisiejsza młodzież;) Pólmisek truskawek ze śmietaną mogli zabrać...Zadna by nie odmówiła... chyba że mieliby pecha i trafili na plantatorkę:D To nalej proszę, ja skoczę po kanapki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×