Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malinka11111

jak szybko schudnąć?

Polecane posty

Gość Madzia:)))))
A ja mam 175cm i ważę 64kg. I tez uwazam ze jestem za gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakschudnac
znam dobą diete jest drastyczna i nie zdrowa ale efekty sa. Mozna schudnac 10 kg w 10 dni... niestety nie mozna nic jesc pijesz tylko wode mineralna min 2 litry dziennie i co najgorsze w tej diecie codziennie trzeba robic lewatywe... ja na lewatywe sie nie odwazylam i schudlam tylko 8 kg gdy zaczelam normalnie jesc 2 kg mi wrocily wiec ogolnie mozna powiedziec ze schodam 6 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pudernica87
Weź się za siebie i zacznij ćwiczyć. Jeśli nie masz kasy na karnety i specjalistyczny sprzęt wybierz ćwiczenia proste i skuteczne, które będziesz mogła wykonywać w domu i wokół niego. Spacery, bieganie, jazda na rowerze czy callanetics powinno wystarczyć na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja schudłam i to szybko
Polecam GACA SYSTEM w Lublinie. Chudniesz -wygrywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirossskowa2
A ja polecam Wam dziewczyny takie ćwiczenia http://aqua-aerobik.pl/ Na pewno dzieki nim uda sie Wam zrzucic zbedne kilogramy i sprawic ze szybciej dojdziemy do upragnionej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzony sposób
To nie wpierdalać! Czy to takie trudne do ogarnięcia? MArnuj sobie zdrowie Dukanami, herbatkami, sraczkami... A wystarczy mniej żreć! Nie wiem w ogóle jak się można doprowadzić do takiego stanu a później narzekać na dupę że za gruba i przed wakacjami chcieć schudnąć w 2 miesiące? Trzeba myśleć wcześniej, a nie obżerać się jak takie świnie przy korycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanthhha
To prawda ze zajęcia z aqua aerobiku mogą okazac sie tutaj pomocne.Ja sama zapisałam sie 3mc temu na takie zajęcia i w połączeniu z dietą czynią cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedys bylam w takiej sytuacji, musiaam szybko schudnac, bylam zrozpaczona gdyz moja sylwetka musiala sie naggle poprawic, bo mialam wyjazd na wakacje z chlopakiem, o ktorym dowiedzialam sie 2 tyg przed bo postanowil mi zrobic niespodzianke,zastosowalam glodowke oczyszczajaca ,a le peklam, nie wytrzymalam tak dlugo jak chcialam trwala ona 2 dni tylko, postanowilam poszukac czegos w interneecie i trafilam na to http://track.acaiberry900.pl/product/AcaiBerry-900/?pid=129&uid=4300 troche zmienilam nawyki zywieniowe ii w 2 tyg spadlo 6 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najszybciej i bez większego wysiłku można schudnąć na slimette, polecam to http://tnij.com/MelzU przez tydzień nic, ale po tygodniu kilogramy lecą, a do tego pojawia się nie wiadomo skąd mnóstwo energii, aż chce się ruszać (tańczyć np.), po trzech miesiącach 15 kilo mniej, średnio 5 kilo w miesiącu, lepszej metody nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewact83
Jest bardzo dużo preparatów na odchudzanie, ale które są coś warte? Nieliczne z nich. W miarę wiarygodny ranking działąjących można zobaczyć tutaj: http://moczdrowia.pl/chudnij/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam Foreverslim i odstawiłam go po 2 miesiącach,ponieważ żołądek zaczął mnie strasznie pobolewać, więc postanowiłam poszukać czegoś innego i tak znalazłam African Mango http://mango-afrykanskie.ml i odkąd biorę ten suplement nie mam bóli żołądka,mój apetyt zmniejszył się a ja mogę cieszyć się z moich postępów :) Jestem szczęśliwa,że zmieniłam sobie suplement bo dzięki niemu w końcu widzę że chudnę, moje ubrania robią się za duże ;) W końcu jakieś efekty i to widoczne :) 1 miesiąc 8kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raibosh
http://www.fight24.pl/jak-schudnac-9-13-kg-w-5-dni-czyli-skuteczne-zrzucanie-wagi-przed-walka-ufc-technika-uzywana-przez-gsp/ tldr;Szybka utrata wagi ciała to przede wszystkim manipulacja poziomu wody i sodu. x metoda jest skuteczna. w przeciwieństwie do ziół tybetańskich i innych głupot, których zainteresowani nie stosują. x odpowiada w 100% na zapotrzebowanie wyrażone w tytule wątku x nikt nie twierdzi, że jest zdrowa nie jest to jej zadaniem. w sumie niezdrowa też nie jest, to tylko kilka dni specyficznego trybu picia wody zwróćcie też uwagę na adnotację o minimalnym spożyciu węglowodanów. Ale to chyba oczywista oczywistość dla zrzucających wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dieta oparta jest na tej stronie: https://dieta-personalna.pl/e01a274b W ciągu miesiąca schudłem 10 kilo ! :) Pracuje na niej sztab bardzo dobrych fachowców, rozpiszą dietę, plan treningowy, a co najważniejsze ich metody działają w 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej koleżanki :3

Jeśli chcesz szybko schudnąć to polecam tego bloga:

dietalux.wordpress.com

Masz tam opisany specyfik który pomaga schudnąć w szybki sposób (mi pomógł stracić 15 kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×