Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dociekliwaaaaaa

test ciążowy 4 dni przed planowaną miesiączką!

Polecane posty

Gość dociekliwaaaaaa
Kochana tak przypuszczam ,że owulkę miałam 10 Czerwca!. U gina nie byłam ani na USG... Mój kalendarz i moje obliczenia co do miesiączki mnie nie zawodzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda zrob test o każdej porze, powinien wyjść pozytywny już na tym etapie i pewnie tak będzie, piszesz ze zostalas sama - moze to przez stres nie masz miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOMANOKIADOMA
no właśnie przypuszczasz ale na 100 % nie wiesz w nawet najbardziej regularnych cyklach owulacja może występować różnie bo faza lutealna może się różnić o klika dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOMANOKIADOMA
a ijeszcze jedno mi też się zawsze wydawało, że wiem kiedy mam owulację że to czuję ale monitoring USG zawsze pokazywał co innego :) działo się tak dlatego, że ból owulacyjny jaki odczuwałam NIGDY nie występuje wtedy co sama owulacja bo ten ból poprawnie nie nazywa sie owulacyjny tylko OKOŁOOWULACYJNY i jak wyszło po USG u mnie występował najczęściej 2, 3 dni po owulacji juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie wyszedł test pozytywny
11 dni po owulacji, w 24 dc i 3 dni przed planową @ ale ja robiłam test o czułości 10mlU/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadoda1978
NIE WIEM CZY TO STRES CZY NIE. JUZ NIE WIEM CO MYSLEC NIE WIEM NIC MI SIE NIE UDAJE....... CHCIALABYM BYC W CIAZY...... I KOCHAC TAKA NAJSZCZERSZA MILOSCIA CZY TO TAK WIELE......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociekliwaaaaaa
Ja też jestem ciekawa ,ale dziewczyny nie załamujmy się !!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sprawdzam, co mam "na dole" zasinione i czy w ogóle, jedynie czasami sprawdzałam szyjkę: była wysoko i twarda. Nie mam śluzu prawie wcale, czasami w niewielkiej ilości biały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociekliwaaaaaa
Ja też mam szyjkę wysoko i jest Ona twarda!. Teraz leżę i bardzo kłuje mnie lewy jajnik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociekliwaaaaaa
Ojj dziewczyny już nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć!,ból lewego jajnika czasem prawego,bulgotanie w brzuchu jak bym miała jakieś bąbelki,częste oddawanie moczu,Hmm a test zrobię dopiero 22 już nie mogę się doczekać chciałabym już widzieć te dwie tłuste krechyy!!:) [url=http://www.slubneiweselne.com.pl/]http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/fdbc7d51b13039f6a5bfdcd55fa31b11/img.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Ja jeszcze dziś wytrzymałam i nie zrobiłam rano testu. Chociaż i tak pewnie dostanę @ bo brzuch mnie już zaczyna pobolewać :( Capricornus a jakieś zmiany w wyglądzie piersi zauważyłaś na początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona nanana
Ja też czuję się w ciąży, tyle że test robię dopiero za jakieś 1,5 tygodnia. U mnie coś alebo sie pomieszalo albo to to. Bo ja czuje w brzuchu tak jak bym miala okres i mnie bardzo bola plecy, plus podbrzusze. Do tego piersi to u mnie akurat normalnka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25latka ---> mnie brzuch bolał mocno jak na okres (też podobno typowe), myślałam, że padnę :O Zmiany w piersiach... hmm - żadnych widocznych z wyglądu, naprawdę. Naczytałam się o natychmiastowym powiększaniu - no niestety, to na razie nie u mnie, a przydałoby się ;) Za to bolały już 2 dni po owu, a tuż przed testem raczej nie można ich było dotknąć, strasznie nieprzyjemne uczucie. Teraz jest normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociekliwaaaaaa
25latka ja jednak nie wytrzymam i zrobię test 22...Też się martwię ,że dostanę @ ,ale jestem dalej dobrej myśli:). Postanowiliśmy ,że jeżeli teraz nie jestem to od lipca będziemy się kochać non stop:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dociekliwa, nie zdziw się, jak ci ktoś napisze, żeby kochać się co drugi dzień na "wzmocnienie plemników" hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociekliwaaaaaa
No wlaśnie czytałam o tym ,że nie powinno się kochać codziennie:). Więc chyba jednek będę się kochała co drugi dzień:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam, bez przesady: kochaj się, kiedy chcesz, a nie z patrzeniem w kalendarz (wiem, że trudno tego nie robić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociekliwaaaaaa
No teraz tak sobie powiedziałam ,że nie będę patrzała w kalendarz ,ale chyba się nie powstrzymam i będę zaglądala hihi:). Ale halooo ja jestem pewna ,że Nam się teraz udało:)). Miala może któraś z Was tak ,ze jak stała to miała twardy brzuch?? Jak po robieniu brzuszków??....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAGODA1978
CZESC DZIEWCZYNY SLUCHAJCIE KUPILAM DZIS TEST CIAZOWY...... DWIE KRESKI JESTEM W CIAZY BOJE SIE JAK CHOLERA ALE JESTEM CHOLERNIE SZCZESLIWA .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociekliwaaaaaa
No to gratulacje Jagoda:)). A ile dni przed spodziewanym okresem zrobiłaś test???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda1978
JESTEM JESTEM TYLKO MAM CHOLERNIE ZABIEGANY DZIEN...... I DZIS WYJATKOWO RZADKO PRZED KOMPEM NO I DUZO MYSLE........ DZIEWCZYNY ZA 9 MIESIECY BEDE MAMA.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociekliwaaaaaa
Ale super!!!. Też już bym chciała być pewna ,że za 9 miesięcy będę mamą:). Gratulacje jeszcze raz!!!!!!,Ja robię 22 za 3 dni!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ja jednak jutro z rańca zrobię ten test, jeśli jestem w ciąży to powinien wyjść. Jagoda- gratulacje :) Trzymajcie za mnie kciuki jutro, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda1978
powodzenia 24latka trzymam kciuki i dziekuje za wasze wsparcie serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam rano 3 dni przed spodziewaną miesiaczką test o czułości 25mlU/ml i wyszła słaba ruga kreska i to ie żaden cień,bo nawet mąż widziałjak tylko spojrzał ;) moze wyszedł neggatywny bo miałaś poźniej niż myślałaś owulacje ? ;) ale w każdym bądź razie życze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek a miałaś jakieś objawy ciąży? Ja mam ten test Quick vue też ma czułośc 25ml/U/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociekliwaaaaaa
Kochane życzę każdej z Was pozytywnego wyniku testu !!! Trzymajcie za mnie kciuki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniecznie daj znać
jak będziesz po ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×