Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dociekliwaaaaaa

test ciążowy 4 dni przed planowaną miesiączką!

Polecane posty

Rossi kwestia temperatury jest bardzo indywidualna, jaką masz zazwyczaj? Ja przed okresem 36,90 a teraz mi się utrzymuje od 13 dni na poziomie 37,10; 37,20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociekliwaaaaaa
Dziewczyny czy test ciążowy można zrobić dzień przed@ czy lepiej w dniu spodziewanej??. Buźkaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Ja na razie nie będe co miesiac testowac, napisalam do takiego wrozbity co to moim kolezankom przepowiedzial ciaze i mi napisal ze pod koniec roku zajde w ciaze lub na poczatku nastepnego wiec koncze z testowaniem, ale nie z seksem :) Zobaczymy czy sie sprawdzi, w kazdym badz razie nie mam juz takiego cisnienia na sprawdzanie co miesiac czy jestem w ciazy czy tez nie, uspokoilam sie wewnętrznie. Pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj namiary
na tego wróxbite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Zrobiłam test i jest jedna samotna kreska. Szkoda, ale nic na siłę. Teraz tylko czekam na @, ciekawe czy w tym miesiącu też zrobi psikus i się spóźni 5 dni jak ostatnio. A jak u Was? 25 latka, możesz podać namiary na wróżbitę? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez mam dzis miec @ ale testu narazie nie robie poczekam, tyle juz czekałam.Wczoraj cały dzien było mi niesamowice niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem moze to ze stresu.Własnie jak na mdłosci to chyba za wczesnie?Mam zawsze regularny cykl 26 dniowy i dzis jest jest 26 dzien i nigdy mi sie nie spoźnił wiec czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociekliwaaaaaa
Kochane ja mam mieć jutro @ (oby jej nie było)... mierzyłam rano jak wstałam tempke i mam znowu 37 . Jak na razie nic mnie nie boli ,tylko czasem poboli tak jak na okres ,a tak to spokój !. 25latka możesz podać namiary na tego wróżbitę??...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja mam termin @ na 24.06, na pt, choc mam wahania 1-2 dni czasami wiec rownie dobrze moze byc termin na sobote/niedziele... i dzis nie wytrzymalam i zrobilam test... 1 gruba krecha :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez boli mnie jak na okres :( przez kilka nocy latalam na siku duzo, juz sie cieszylam ze to moze bedzie ciaza... a dzis w nocy spokoj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie boli brzuch, tak kłuje i mysle caly czas ze zaraz dostane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Podaję namiary: jego blog : http://akmus.blog.onet.pl/ strona www: http://runydrogowskazy.republika.pl/ można go znaleźć również na FB: Wróżbita Akmus Koleżanka mi go poleciła i tak kiedyś z ciekawości napisałam i wszystko co mi powiedział się sprawdziło i zresztą mojej koleżance też sięwszystko sprawdziło (przepowiedział jej m.in kiedy zajdzie w ciążę i się udało). Mi przepowiedział, że zajdę pod koniec tego roku lub na początku następnego także zobaczymy :) Pozdrawiam serdecznie dziewczynki, buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze niby powinno sie robic najwczesniej w dniu spodziewanej @ ale juz nieraz czytalam o dziewczynach ze robily i 5 dni przed i test wychodzil + no nic, @ nie mam poki co, jak do pt nie dostane to w pt/sob powtorze test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz czemu, bo zalezy w ktorymn dniu cyklu kochałas sie i ilu dniowe masz cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bywa i tak ze test wyjdzie dopiero na pare dni po spodziewanej @, musi mniej wiecej upłynac z 3 tygodnie od stosunku i napewno 14 od owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem 15 dni po owulacji i w dniu palnowanej @ a boje sie zrobic test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociekliwaaaaaa
U mnie od owulacji minęło 12 dni a od stosunku hmm nie wiem bo kochaliśmy się od 28 Maja do dzisiaj:). Ale nie codziennie czasami nawet co 3,4 dni więc jestem dobrej myśli ...Laski nie róbmy testu przed dniem planowanej@ ,bo to nie ma sensu!!. Nie wiadomo przecież kiedy doszło do zapłodnienia:)... Buziaczki kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie dostane dzisiaj do 16.00 to kupuje ten test, chyba wynik powinnien byc juz wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co u was?
ja robie test w pn wt, czuje sie psychicznie i fizycznie w ciazy... okres powinien byc jakos we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociekliwaaaaaa
Ja dostałam dzisiaj okres!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny czy można się dołączyć. Od dwóch lat staramy sie z M o dzidzie. W zeszły pon dostałam zatsrzyk na pękniećie ( po stymulacji Puregonem) wt wtorek miałam inseminację. jutro mija 11 dni od podania zatsrzyku i jadę jutro wykonać bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zrobiłam betę mój wynik to 13,9 mIU/mL Dziś 11 dzień po podaniu zastrzyku. Jak myśliscie to efekt zastrzyku czy już bardziej ciąży. Zamierzam powtórzyć betę w niedzielę aby sparwdzić czy przyrasta czy maleje. Ale jak poczytałam e necie to w tym dniu jakby był efekt zastrzyku to wykazywało by niższą wartość. PLISSSS pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem 2 dni po sopdziewanej @ .Zrobiłam rano test i druga kreska wyszła blada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociekliwaaaaaa
Brawo!!!!. Gratuluję :). Jesteś w ciąży!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×