Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dociekliwaaaaaa

test ciążowy 4 dni przed planowaną miesiączką!

Polecane posty

Gość dociekliwaaaaaa
W sumie tak się zastanawiam ,ponieważ mieszkam w Uk i tutaj kupiłam testy dwa były w opakowaniu i zapłaciłam 3 funty, nie wiem po jakim czasie można takie taniutkie testy robić ...Jak myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Jestem już po zrobieniu testu, niestety wynik negatywny :( wyszła jedna gruba krecha i od razu mnie zaczął brzuch boleć na @ ehhh.... zawsze tak jest, że zrobię test to od razu @ przychodzi. No nic powodzenia dla reszty oczekujących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny ja sie boje zrobic test zeby sie nie rozczarowac .Kochalismy sie 11dc przy cyklach 26 dniowych i teraz zostało mi 2 dni do okresu.Czy ten test musze koniecznie zrobic rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociekliwaaaaaa
25ltaka jeszcze nie wszystko stracone!!!.Ponoć na początku ciąży brzuch boli tak samo jak na @!! a test zrobiłaś za wcześnie :). Inne robią w dniu spodziewanej miesiączki i nic ,a zrobią dwa dni po i wychodzą II krechy:).!!!! A ból brzucha nie koniecznie musi oznaczać @ :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pocieszenie ale nie będę się nakręcać, bo pewnie nic z tego. Nie czuję się jakbym była w ciąży więc pewnie tym razem test się nie myli. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreska nie może być cieniem cienia - musi mieć taki sam lub zbliżony kolor jak testowa. Kiedyś też dopatrywałam się na siłę drugiej kreski, a jak przyszło co do czego, to od razu były wyraźne jak diabli na dwóch testach. Poza tym liczy się czas odczytania wyniku. Były miliony topików o tym, że któraś popatrzyła na test po godzinie, a tam druga kreska i albo panika albo zbędne nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnisz
dociekliwaaa, :) ja tez miałam owulkę 10 tego czerwca :) jedziemy na tym samym wózku jak fajnie :) dziś nie wytrzymałam i zrobiłam test... chyba za szybko negatywny :( zrobię następny w czwartek 23/06 i zobaczymy, kurdę a tak dziwnie się czuję, sutki mnie bolą , i trzy dni temu bolał mnie brzuch jak na okres, poza tym dziś gęste białe upławy :/ ciekawe, co myslicie, tak bardzo czeam na te dwie krechy... napiszę jak mi test wyszedł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociekliwaaaaaa
agnisz:). Witaj kochana:* ja też mam taki upław biały ,ale bardzo mało Go jest sutki jak dotknę i uszczypnę leciutko to bardzo bolą ,no i piersi po boku jak przycisnę to mam takie wrażenie jak bym miała zakwasy:). ! Ja test robię 22 rano mam nadzieję ,że Nam się uda kochana:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnisz
ja wierzę bardzo... :) wiesz ja juz ze sto razy byłam w ciąży urojonej, ale takich objawów jak teraz nie miałam, dzis rano zrobiłam też betę, ale jak poczytałam to ofcorse za wcześnie więc podejrzewam,że wyjdzie błędnie... poczekam z paskowym do czwartku, ale ogólnie czuję,że coś sie we mnie zmieniło... ;/ śluz tez mam gęsty biały, a to też podobno wystepuje we wczesnej ciąży tak czytałam, no i sutki nie bola mnie nawet przed okresem, a teraz pobolewają... wierzę, wierze , wierzę... ;) trzymam za Ciebie kciuki złotko :) napisz mi koniecznie !!!!! :) 3maj tez za mnie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociekliwaaaaaa
No pewnie ,że będę trzymała:). Ja też czuję ,że to ciąża:). Chociaż pierwszy raz zaczęliśmy z mężem się starać:**!! Dam znać tego 22 :). AAA i jeszcze brzuch mnie nawet nie boli na @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zrobiłam drugi test i wyszła druga blada kreseczka! Nie wiem czy już się cieszyć czy jeszcze nie ale nowa nadzieja się we mnie rozbudziła. Mam ochotę lecieć do apteki po jeszcze jeden test ale się powstrzymuję. Poczekam ze dwa dni i znów zrobię test, ale nadzieja jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam plamienie implantacyje,piersi pare dni po spodziewanej owulacji był takie hmm nabrzmiałe cały czas a wcześniej to tak po paru minutach bez stanika troszke opadały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jestem tu nowa. Staram się z mężem o dzidziusia już od 8-9 miesięcy. Na razie bez skutku Ale teraz jestem dobrej myśli, choć boję się zrobić test, żeby się nie rozczarować... @spóźnia się już tydzień i nie mam żadnych objawów zbliżającej się @.Cykl zazwyczaj mam regularny 28-29 dni. Ostatnia @ 17.05.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociekliwaaaaaa
25latka no widzisz:)). To po malu mogę Ci pogratulować!!!!:).Ja się boję ,że to za wcześnie na zrobienie testu jeżeli chodzi o mnie:). Już bym chciała ten 22 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociekliwaaaaaa
ms_86 witamy:)!!!!. No to skoro już tydzien nie masz to zrób test kochana może masz pod serduszkiem fasoleczkę;)!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jutro zrobię ten test ale boję się rozczarowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociekliwaaaaaa
Ja też się strasznie boję ,że się rozczeruje:((. Mam test i myślę czy Go zrobić teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to raczej nie najlepszy pomysł, najlepiej rano:) Obyśmy miały te dwie upragnione kreseczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociekliwaaaaaa
Ech zrobiłam teraz test nie potrzebnie ,ale ku mojemu zdziwieniu pojawiły się II kreski:),ale ta druga taka lekko rożowa była bardzo widoczna a po minucie jak chciałam spojżeć jeszcze raz to już jej nie było:((. O co chodzi??? teraz została sama jedna krech:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny niestety... dziś rano przyszła @... Ale ta drugą kreskę widziała też moja koleżanka więc nie wiem, pewnie test był jakiś wadliwy skoro dziś rano przyszła @. Powodzenia dla reszty oczekujących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Mogę się do Was dołączyć? Ja jutro chcę zrobić test, z samego rana, bo czekanie już mnie dobija, a test idę kupić dzisiaj:) Trzymam za Wszystkie staraczki kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ powinna być jutro. W tym miesiący był maraton staranek od 10dc do 18dc, kiedy tylko mieliśmy ochotę:) Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i dzisiaj jest mój 29 dc, zazwyczaj mam cylke 30 dniowe, właśnie się zastanawiam bo na 30 dzień dostaję @ czy cykle są 29 czy 30 dniowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale u mnie chyba nic z tego ,słyszałam ze temp. ciała ma byc podwyzszona w ciazy a ja mam 34, 8!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×