Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jarek36

pikantne rozmowy - wirtualny sex co sądzicie

Polecane posty

ale nie wolno się wciągać za bardzo, bo stracisz poczucie realizmu... zresztą czasem nadmiar jest gorszy od niedoboru.... cokolwiek to znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek ty ewidentnie masz jakiś problem. Sex to Twój priorytet co?? Wydaje mi się, że się troszeczkę przechwalasz. jakbyś był taki fajny to nie siedział byś na forum i nie gnębił byś wirtualnych dziewczyn o wirtualnego loda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kij ma dwa końce, z jednej strony dobre, z drugiej zgubne. wciąga i traci się kontrolę, a póxniej nadchodzi refleksja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze.. ja nie mam poczucia zagrożenia i nie spodziewam się - wolę umiar jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomekko
uwielbiam tego typu seks. Mógłbym namietnie i nie tylko pieścic drażnić ssac czego tylko zapragnie kobieta. TO dla mnie o wiele bardziej podniecające niż sam seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomekko
Z ssie również pytonga mego jamnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam kiedy mężczyzna wkłada mi dłoń pod bluzkę, palcami pod staniczkiem wyszukuje suteczka i delikatnie go drażni i ściska... aż mi się ciepło robi w dole brzucha.. moje ciało wygina się w łuk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomekko
ja czesto mojej dziewczynie robie podobnie schładzam dłonie w lodowatej wodzie staje za nią wkladam dlonie pod bluzke i dotykam pocieram i sciskam suteczki ma nie zapomniane doznania wygina sie jeczy i nie chce bym przerywal to cudowne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomekko
piczkowata 100 mln plemnikow wtedy cię lechce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomekko
juz byl podszyw no coz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomekko
jestem the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię kiedy mężczyzna wilgotnym, ciepłym języczkiem zatacza kółeczka wokół moich brodawek.. delikatnie chwyta w zęby sutka i lekko przygryza.. jedną ręką obejmuje mnie mocno, a drugą dotyka mojego brzucha.. dłonią sunąć niżej i niżej.. a potem z powrotem wyżej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię kiedy dotyka mnie przez majteczki lekko, aż dreszcze przechodzą.. jednocześnie dalej pieści moje piersi.. namiętnie i z uczuciem... czuję jak tam w dole robi mi się ciepło.. wilgotno i tak słodko... przed oczami nie mam nic.. moje ciało pręży się i wygina... moja dłoń wędruje po udzie mężczyzny.. ściskam je i delikatnie wpijam się pazurkami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzam ręką jak bardzo jest twardy i ściskam Go przez spodnie...dłonią masuję całą jego wypukłość... odwracam głowę i nasze usta spotykają się.. nasze języki niecierpliwie masują się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek opowiedz o tej refleksji co cie naszła.... bo tylko wspomniałeś a ciekawa jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
refleksja dotyczy tego, że tak wiele doznań potrafi dać coś co z pozoru nie istnieje. Wirtualny świat a realne doznaia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×