Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

w całej Polsce było pełno Niemców ;] Musi pojawić się 3 nagranie i właśnie dobrze by było gdyby się przedstawiła. Jeżeli chce abyśmy jej naprawdę uwierzyli i pomogli, powinna nam to ułatwić dowodami w sprawie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, i ta kamienica jest stara.. 2 wojny.. na pewno dużo Niemców tam bylo.. Albo Niemiec popełnił samobojstwo... kotek zdechł... a zanim go znaleźli to trochę minęło.. nie wiem.. A może po prostu tam zmarł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
No właśnie, jedna mi nawet bardzo pasowała gdyby nie fakt że tam jest jakiś ośrodek preciw narkomani czy coś i nie ma sklepu z odzieżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka1234
haha a może Niemiec miał kota, Niemiec zmarł, a kot Go zjadł..koty takie są!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ona była w pracy i potem poszła zanieść ten magnetofon do kamienicy, a może tak jak jej mówiliśmy zrobiła obserwacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
uwaga mam wizję! jeśli miałoby to być zmontowane to mogłoby to wyglądać tak: autorka to zacna uczennica , której nudzi się podczas wakacji. Postanowiła z grupa przyjaciół zabawić się. W pomieszczeniu , w którym zostawiła dyktafon już ktoś cicho siedział z laptopem. Ona czy też ktoś inny, weszła jak w scenariuszu, zostawiła sprzęt , wyszła i zamknęła resztę ekipy w środku, która wszystkim się zajęła. ALE!!dla mnie nie możliwością byłoby siedzenie bezczynnie w ciszy 3 h żeby potem na chwile zapuścić z laptopa np. kawałek jakiegoś filmu z męskim głosem-cokolwiek, przecież to byłoby bez sensu, tym bardziej że tam jest błoga cisza, a tak nawet oddech byłoby słychać. No nie wiem, dziwne to w pizdu :) Sama staram to sobie wyjaśnić jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka , może i laptopy są ciche ale na pewno było by słychać pracujący laptop no i osobę. Może zmontowała to w jakimś programie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafeterianka1234 , a może Niemiec zjadł kota ? i do tego nie swojego i ktoś go zabił bo kota kochał. Boże mózg mi wariuje od tych teorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
Może mi już odbija ale, między wypowiedziami tego Niemca słychać coś jakby koń sobie dreptał. Teraz się wsłuchalam i takie coś wyłapałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie też myślałam że wkleiła tam kawałek czegoś... Ciszę mogła sobie nagrać... żaden problem, właśnie wyjść z mieszkania... później wrócić, wkleić tak aby było ok tej 00:30 godziny... a później mówiła że nie umie wyciąć z tego kawałka i ktoś tam z forum wyciął... Chyba Jarecky...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
Nie. Niemiec nie potrafił rozróżnić Japonczyka od Koreańczyka. Koreańczyk zjadł kota który należał do Niemca. Niemiec go zabił. Później miał wyrzuty sumienia i go ktoś zabił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
A może w tej kamienicy mordowali kiedyś, może było to jakieś "więzienie", albo burdel....100 lat to kawał czasu, te ściany wiele widziały. Może ściany w w kuchni ociekały krwią, może jakiś psychopata urządzał sobie tam rzeźnię, może zabijano tam dzieci, może to było miejsce kultu szatana, może może może może może może?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka1234
przecież ja sobie jaja robię i sama śmieję się z niektórych teorii xD dlatego napisałam o tym zjedzonym Niemcu ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
Tak tak Jarecky się w to niesamowicie angażował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
.........kropka..... Na Młyńskiej 23 nazistowska organizacje miała swoją siedzibe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
organizacja*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to robi się coraz ciekawiej... Kingusia ty tak się znasz na duchach, czy możliwe jest aby straszył w miejscu w którym nie zginął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
noooooooooooooooooooo widzisz może może , a może to naziści! ha! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może Polacy dostali się do tej siedziby i rozstrzelali Niemców. I teraz nasz kochany duszek się mści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.google.pl/search?sourceid=navclient&hl=pl&ie=UTF-8&rlz=1T4GGLJ_plPL271PL271&q=katowice+m%c5%82y%c5%84ska+kancelaria Dwie kancelarie na Młyńskiej 5, ale autorka nie wspominała nic o bibliotece, która też znajduje się pod tym adresem.... http://katalog.pf.pl/Katowice/Młyńska-W12P5R10A-m18.html Pod nr 3 są też 2 kancelarie. Niemniej wydaje mi się, że to mała ściema- choc od wczorajszego popołudnia do 2 w nocy ne mogłam się oderwać odczytania. Ale z drugiej strony -jak niemal kazdy- przeżyłam też kilka dziwnych sytuacji :) Pozdrowienia dla wszystkich śledzących temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale po co duch by miał zapalać światło ,tak sobie myślę a z drugiej strony może zapala by dać znać ,że trzeba czegoś szukać w tym miejscu gdzie kuchnia ,autorka powinna dobrze poszukać w jakieś rurze,dziurze pod podłogą może coś ważnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
ale!!!! nie ma autorki może jest właśnie opętywana przez szatana, a Jarecky to nagrywa! może będziemy miec filmik! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa wlaśśśśśśśśśśśśśśśśśsnie może w nasza autorkę wstąpiły moce nieczyste i to ona ma napady , udaje kota, trzepie sie tam, mówi językiem szatana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
Pozostaje opcja że ten kot miał żydowskich właścicieli a Niemcowi odbiło i zaczął czcić szatana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam naawiedzona w domu
duchy miałam z nimi styczność wywołałam ducha z siostrami u nas, i co a no pewnego dnia siedzę w ustępie i robię swoje a tutaj nagle papier sam się odkręca i zaczął lewitować po toalecie uciekłam moją siostrę zaatakowały latające podpaski a kumpel zaczął szczekać przyszedł szaman zaczął swój rytuał ale duch podpalił mu włosy to zwiał w końcu się wkurwiłam pojechałam temu duchowi od choojow i zwiał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×