Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

Gość Czekam na ducha
A jeśli dusza mojego męża jest potępiona to mimo to czemu mi się nie pojawia?. Ja chcę się z nim zobaczyć. Czemu niby jakiś obcy komuś duch się pojawia a mi nie pokaże się ukochany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**Mysia Mi też pasuje ich bin dir nah, bo ja słyszę jak on mówi "r". Właśnie porównuję z tłumaczem i wychodzi podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
stokortka 1.59 i się wsłuchuj. Tylko nie bierz na maksa głośników bo się przestraszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka97.87
no mam prawie na maxa glosniki i cisza.. slucham tak od 1:54 do konca i nic xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ''nah'' można sobie przedlużać do woli stąd to ''naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah'' jak mówi Ich bin da absolutnie w ogóle nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodylica
No tak wiem, że śpi dość mocno, ale pewnie bywała czasem na imprezach do późna i wracała późną porą. Chyba, że ten Niemiec tylko ok. 00.30 się odzywa i potem milknie to raczej mogła nie trafić akurat w tą porę w kuchni. Pierwszej nocy słychać tylko kota (tego słuchałam) i pojawia się tak nagle, nie słychać jak podchodzi, a jak jest z tym Niemcem? Nie słychać kroków jak podchodzi? To stukanie o mogą być właśnie kroki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
Mam cenzure na końcu wsłuchuj hah. Moim zdaniem to storm albo storh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego to jakiś stary niemiec, jak już mówiłam może ma szczękę i dlatego tak przeciąga to nah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
A zauważyliście że to stukanie to tak jakby ktoś próbował coś zrzucić stukając a pózniej takie trach jakby coś spadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka97.87
ej slyszalam po 2:00 jakos.. jakby biedny kotek gdzies wskoczyl i spadl.. bo pozniej jakby sie przewrocil bylo hehe a co ma kot, niemiec i stukanie ze soba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to przypomina walenie w coś. Kroki wydaje mi się , że były takie cięższe i głośniejsze. W ogóle tak nagle się urwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
stokrotka oj teori to było dużo. Najlepsza to ta że Niemiec stukał karbinem (lub kotem) a kot zjadł Niemca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
NIEMIEC WYSTUKAŁ KOTKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
A kot w odwecie go zabił kabelkami w gniazdku i zjadł. I wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam taką książkę dolina szkieletów i tam były hasła do filmików w internecie. Na jednym z filmików duch też walił czymś w barierkę. Później się okazało ze to alfabet Morsa(jak to sie pisze ? ;]) Te raczej sie nie da tak odczytać bo są takie same. A szkoda, bo gdyby były krótkie i długie to coś by się dało odczytać może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
Niestety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodylica
Ja nie wierzę w duchy zwierząt więc do jasnej skąd ten kot jeżeli autorka nie posiada? Nie było chyba nikogo kto by powiedział, że to coś innego niż kot. Przychodzi mi na myśll jedynie to, że demony przybierają postać zwierząt. z drugiej strony jeśli to byłby demon to zrobiłby więcej zamieszania niż tylko gadał w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka97.87
hehe podoba mi sie ta teoria ;D a wiece, ze kot ma wiele mitologicznych korzeni? tzn dawniej wierzono, ze jest to wcielenie bogii ksiezyca, inni ze sa posrednikami z inymi wymiarami, ze ich oczy widza przyszlosc.. i rozne takie pierdoly;) moze ten "duch" staje sie coraz silniejszy, najpierw nic, nastepnie zapalenie swiatla, pozniej kot, teraz glos, a teraz cosraz bardziej fizyczne stukanie.. strach sie bac co bedzie pozniej :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wielką prośbę do autorki. niech chociaż napisze, że to była prowokacja. może mnie nawet wyśmiać. ale tak będę się ciaglę zastanawiać. kto podpisuje się pod moją prośbą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euryydytaaa
a nie pomyśleliśta że to duch kota? że zwierzęta mogą mieć dusze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
Jamajka: Ja! Jak nie to nie będę w nocy spać bo będę myśleć o kotach-hitlerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodylica
Tego nie wiedziałam Kingusia. To może on jest jeszcze słaby, choć jak widać rośnie w siłę. Autorka nie zdążyła się go jeszcze bać, tzn. nie okazał mu strachu bo w porę zrobiła nagranie i się wyniosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
eurydyta a Niemiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrze jeśli to demon to prawdopodobnie doszło od pierwszego z pięciu etapów jakim charakteryzuje się nawiedzenie przez te bestie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodylica
Kingusia a czy on może czuć że ona odkryła jego istnienie? A jak tak to po czym, bo chyba nie wie co to dyktafon jeżeli żył dawniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ależ można badac? ;d;d ja już nie potrafię funkcjonować bo wiecznie czekam na autorkę ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×