Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

Gość klk
autorko uspokój się już, postanowiłaś że nie bedziesz tam mieszkac i dobrze, ale skad wiesz czy jak znajdziesz nowe mieszkanie to nie bedziesz chciała go też sprawdzic dyktafonem dla pewnosci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam slyszalam
ICH BIN DER SCHWUL ;ICH BIN DA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klk
teraz jest 23 godzina autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z pomorza. Żałuję że nie mam bliżej. Jak to dziś stwierdziłem, gdybym był w Katowicach, to już bym u Kasi - Autorki wkręcał ultrafioletowe jarzeniówki i rozsypywał mąkę. Ufam, że mamy do czynienia z dobrym duchem zmarłej osoby, który próbuje nam coś przekazać. We wszystkich znanych mi wierzeniach pomoc dobrym duchom jest uważana za bardzo dobry uczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam sobie od początku
O kurde :O Jak będę szukać mieszkania to zawsze będę mieć schizy, że może być w nim jakiś duch :O Ten topik zmienił moje życie!! :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrr
No wlasnie autorko, to straszne miec tego swiadomosc, mieszkalas tam sobie spokojnie, gotowalas pewnie w tej kuchni, spalas, a tam to cos bylo caly czas przy tobie:o straszne...ale widocznie jest niegrozny, nie chcial cie straszyc i zabardzo nie dawal znac o sobie, to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo jestem ciekawa
Tak i tak źle - dzięki, rysunek boski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak i tak źle Osoba leżąca raz ze jest pijana a dwa to zjarana - oja tam,oja tam:SD zmeczona zyciem jestem po prostu:D Magic_Jevel-od poczatku na Ciebie obstawialam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie, tylko przez pierwszy dzień się ukrywałam ;] Kurde wolałabym być psem, bo kocham psiaki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam sobie od początku
Ilustracja rewelacyjna :D Jarecky, wsiadaj do pociągu czy też do samochodu i juro idziemy razem do mieszkania Kasi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo jestem ciekawa
jakbyśmy się tam wszyscy ujarali to na pewno jakiegoś ducha byśmy zobaczyli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu kot będzie miauczał ;] Ale szczekanie psa byłoby straszniejsze. Do tego takiego wielkiego owczarka... niemieckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już jest koniec - żadna pasja, no co Ty :) Po prostu kilka programów na ten temat oglądałem na Discovery - a oni tam zawsze mąkę sypią i ultrafiolet stosują :) Myślę że powinniśmy pomóc duchowi. Może on chce coś przekazać swojej żyjącej rodzinie. A może potrzebuje tylko mszy w swojej intencji (czy innego rodzaju modlitwy, zależy jakiego jest wyznania :) ) A może to co się do tej pory ludki z Kafeterii wymodlili już wystarczyło i dziś nic się nie nagra :) To na pewno jest dobry duch. Daje o sobie znać delikatnie, a nie z hukiem. Chyba delikatniej to zrobić, jak zapalić światło, biorąc pod uwagę możliwości jakie się ma będąc duchem :) to już się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×