Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

Gość bardzo jestem ciekawa
o Moverik223, już myślałam, że nas opuściłeś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moverik223
Nie no, nie opuściłem. Z ciekawością śledzę temat i skomplikowane losy autorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie cisza jak makiem zasial.. sluchajcie ja mam w domu malutką kicię i tak myślalam, że jej puszcze to miauczenie to wiecie zrozumie o co kotu chodzilo, tylko kuźwa potrzeba nam kociego translatora tak czy inaczej :classic_cool: hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo jestem ciekawa
**Mysia no w sumie jak koleś gada po niemiecku to może miauknięcie też germańskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo jestem ciekawa
i jak Moverik? Myślisz, że udałoby się waszej ekipie coś zdiagnozować w mieszkaniu autorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo jestem ciekawa
komuś się chyba wyczerpują pomysły na kombinację nicku autorki;) i nawet miejscowości się mylą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podszyw w dodatku się yebnąl bo autorka pisala o Katowicach a nie Wroclawiu :D co za denne stworzonko aaaaaaah :) Wcinam kanapkę z serem i pomidorkiem wlaśnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszowistek
Te ii są wręcz niezauważalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moverik223
Jeśli faktycznie "coś" tam jest to pewnie udałoby się to potwierdzić. Być może, dzięki dokładnym pomiarom udałoby się stwierdzić co to dokładnie jest, kiedy i po co się ujawnia, czego chce, itd. Natomiast jeśli jest tam coś nieparanormalnego (np. oszustwo, żarty, sprawy techniczne) to również udałoby się to wykryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś oglądalam taki jakiś program gdzie ekipka zostawala na noc w nawiedzonym miejscu i badali czy faktycznie jest nawiedzone. Z tego co pamiętam to mierzyli chyba nawet tylko temperaturę elektrycznie i tam gdzie mial być duch to chyba bylo zimniej zawsze i w jakimś rogu nagly spadek temperatury czy coś. Oglądalam też kiedyś film ''w pogoni za zlem'' polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też różne programy ogladałam.. czasami bardzo późno.. dobrze że z chłopakiem bo bym sie bała zostać :D A ja słucham muzyczki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo jestem ciekawa- twarde są podszywy... :D ten pierwszy to jeszcze zamiat małego l wziął duże I... to tak się w oczy nie rzuciło... jak to "ii" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamiętam, że na tvn była seria programów co ekipa jeździła po Polsce i sprawdzali takie doniesienia. Byli w jakiejś chałupie lub zamku i mieli porozstawiane kamery i w pewnym momencie wszystko pogasło jak się ta zjawa miała pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sama siedzę i jest mi ziiimno :( może to obecność ducha sprawia że czuję chlód? :D Mam dużego psa więc pewnie będzie szczekać, ktoś tu pisal chyba, że psy wyczuwają duchy :D najgorzej to będzie jak ja sie tak nabijam a ktoś faktycznie coś przeżyl jak ja kiedyś.. wtedy mi nie bylo do śmiechu pamiętam doskonale jak wylam i dygotalam ze strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie to u mnie mieli by problem ze zdiagnozowaniem mieszkania w którym ktoś słucha, bo to duży blok jest. Mamy 140 mieszkań i strasznie się niesie:) ech, chciałabym mieszkać w domku jednorodzinnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałam tak... ogladałam na yt.. ale nie wiem... :D dziwne to było :D Zlikwidowali, bo na mieszkaniach sie bardziej dorobią niż na miejscach parkingowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×