Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

Gość skubane smietniczki :D
o kurde rozpisalyscie sie :) ja mam zaraz obok kosciola biblioteke, kiedys byla domem proboszcza- tego kosciola z naprzeciwko i raz szukalam ze znajoma nagrobku jej jakiejs tam ciotki (za kosciolem jest spory cmentarz z nagrobkami b. starymi i tymi sprzed kilku kilkunastu lat) w kazdym razie znalazlam nagrobek z imionami i nazwiskami a pod spodem napisane ze ci ludzie zgineli przy wylocie niemcow z londynu- sposcili bombe na ten ogrod w starym domu proboszcza, to byla cala rodzina :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skubane smietniczki :D
jedyne co mi sie przytrafilo, to bylo w Polsce, jezdzilam z ojcem na niedziele na gielde pod warszawa, nie pamietam jak sie nazywala ta okolica, w kazdym razie pewnego razu wracalismy i zachcialo mi sie siusiu wiec stop i do lasku, te las byl troche przerzedzony, wiec szlam i szlam (jechal z nami znajomy ojca nie chicalam z eby ogladal moja de.. ) wiec jak juz byla na tyle dalego ze nie widzialam wcale samochodu zatrzymalam sie i zaczelam robic siku, wtedy jakos dziwnie czulam na sobie czyjs wzrok i jakos tak dziwnie sie zrobilo, przestraszylam sie strasznie, rozgladalam sie ale nie widzialam nikogo, zaczelam biec z prowrotem, wiedzialam ze cos dziwnego sie dzieje, w kazdym razie szybko dopieblam do samochodu, nic nie powiedzialam ojcu, pojechalismy ale jeszcze kilka h o tym myslalam, co to kurna moglo byc????? to moja jedyna przygoda, wierze ze z jakas zblakana dusza, pozniej o tym sporo rozmyslalam i moze ktos tam zostal zamordowany i zakopany czy cus, to takie podwarszawskie laski, nie malo przy drodze prostytutek itp. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skubane smietniczki :D
aha i ja mam dzieci :D dwojeczke niecale 4 lata i 7 miesiecy :) moje skarbusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skubane smietniczki :D
jeszcze cos napisze poki jestem, jak wlasnie ma sie dzieci to juz nie nie widzi poprzestawianych rzeczy, halasy to normalka, w moim przypadku to chyba musialby mi obraz ze sciany spasc na glowe zebym pomyslala ze mam w mieszkaniu ducha i to jeszcze bym sie zapytala corki czy nie majstrowala przy scianie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama małej dziewczynki
Dziś w nocy moja córka obudziła się jak zwykle w środku nocy i mnie zawołała. Jak co noc poszłam do jej pokoju i przyniosłam ją od naszego łóżka, położyłam na środku a sama wstałam jeszcze żeby napić się wody. Mała zaczęła marudzić, ale wtedy mąż zaczął ją głaskać po główce i się uspokoiła. Wypiłam wodę i położyłam się obok niej, wtedy zdalam sobie sprawę, że mąż śpi tyłem do niej, nie mógł więc w żaden sposób głaskać jej główkę. Kto więc głaskał i dlaczego? Wiem co widziałam, dokładnie widziałam tą rękę. Nie wiem co o tym myśleć, może to tylko moja wyobraźnia. Mąż na pewno się nie przewracał bo stałam obok łóżka i na pewno bym to zauważyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd wiecie
Widziałaś rękę a nie widziałaś,że mąż jest tyłem odwrócony he he dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi pomaga przyprawa
nie ma duchów bo maja zakaz nas odwiedzac wienc zostaje przenikanie lub spiencie czasowe gdzie 2 osoby widza siebie z ruznych czasów lub nawet z 4 wymiaru ze istnieja rużne wymiary obok siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. czytam ten temat i doczytałam się do 80 strony czy autorka jeszcze coś z tym robi? czy jeszcze się tu pojawia proszę o odpowiedź.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sledze temat
lily-a doszlas juz do 3go nagrania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sledze temat
autorka ostatni raz pojawia sie okolo 106strony i tam jarecky wrzuce kolejne nagranie ktore autorka mu przekazała miedzy 106-112 jest mowa o tym nagraniu mniej wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak doszłam ale widzę że nie mam sensu analizować bo wszyscy którzy rozpoczeli ten temat już dawno zwiali po tym jak autorka się przestała odzywać? nie wydaje mi się tak a propo aby to było prowo.. zaraz idę z pracy do domu i wejdę na kafe w domu. jesli ktoś ma namiary na autorkę to bardzo proszę.. lub jakikolwiek kontakt z nią aby przekazał że życzę jej jak najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi drodzy tematu jest koniec, fin, finito ;) Autorka nas zostawiła. Nic nie powiedziała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ze dzieci widza wiecej niz dorosli jest naturalne , nie sa ,,popsute,, racjonalizmem i przyjmuja to za naturalne , tak samo koty maja 6 zmysl , ciezko jest stwierdzic ale byc moze w akurat moim domu Ci ludzie byli zle traktowani , wyzyskiwani i energia pozostala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzypiay fotel
dzisiaj jestem sama w domu, cichutko. Nagle usłyszał dźwięk jakby ktoś podnosił się z fotela. Fotele u mnie są już dość wysłużone i właśnie takie odgłosy wydają jak się ktoś z nich podnosi. Tylko tym razem jestem sama w domu. Dziwne. Zajrzałam do pokoju, ale nic nie zauważyłam. Sprawiło to, że serce zaczęło szybciej bić więc zamknęłam się w pokoju i tak sobie siedze. Dodatkowo drzwi trzaskają, ale mam przeciąg w domu więc dla tego mam wytłumaczenie. Kurcze. Nie nawidze duchow, ale w nie niestety wierze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrr
kurcze juz 5raz sie zbieram zeby przesluchac to ost. nagranie i ciagle cos mi przeszkadza. Ludzie powiedzcie w ktorej to min. prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skowroneczekgb -Boze, jakie historie... Opowiadasz to tak 'lekko';) Bardzo sie balas? czujesz,ze uwolnilas sie od tego ducha? Kto mogl to byc, robilas dochodzenie? Witam wszystkich🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki tak źle
Witam! 🖐️ londynkiewiczowna- no niezła historia :O wredna ta pani ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yainteresowal mnie topic
o sorki przełączyła mi się kawiatura już mi się nie chce tego y na z poprawiać. W każdym razie, fajne video: http://www.youtube.com/watch?v=6_VmojhxfP8&feature=related niektóre widać że są oszukane ale sa dwa fajne/ dziwne: na ulicy około 0:50 i to w bibliotece na koniec zobaczcie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japikolemasakiera
upppp kurna upppppppppp!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Sory nie odzywałam się trochę, widzę że przybyło ostro stron. Właściwie nie mam co napisać, bo okropnie się pochorowałam od czasu kiedy ostatni raz się odzywałam. Grypa w środku lata :/ Spędziłam cały czas w łóżku i przez gorączkę i trochę te wszystkie wrażenia miałam takie sny że koszmar. Non stop jakieś trupy, kości, okropność, a wczoraj popołudniu śniłyście mi się Wy! Chodziłam z wami po jakichś wróżkach. Dałam na 3 msze w intencji zmarłych mieszkających w tamtym domu. Dam na więcej. I kilka razy zaświeciłam znicze też w tej intencji co zamierzam kontynuować. Od jutra rzucam te wszystkie chemiczne relanium i lorafeny bo muszę się końcu zacząć zbierać. To tak w skrócie. Poczytam wieczorem o pisałyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak pomysłu na nick help- Czesc kochana:) Juz myslalysmy,ze nie pojawisz sie tu nigdy:( Cieszymy sie bardzo,ze znowu jestes. Mysle,ze te sny wynikaly z Twoich przezyc i lęku. Jak sie teraz czujesz? Nie zamierzasz juz nic zrobic w tej sprawie? Ja kilka postow wczesniej napislaam,ze wg mnie zle robisz zostawiajac sprawe nierozwiazana, bo po 1. nie zapomnisz o tym nigdy, bedzie Cie to cale zycie meczylo, po 2. Duch nie wroci do siebie, 3. Nastepny mieszkaniec bedzie mial problem. Zastanow sie, moze warto sprawdzic,czy modlitwa i msze pomogly... Trzymaj sie dzielnie i wracaj do zdrowia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już jest koniec -> cześć :) Ja czuję się jeszcze trochę źle, tzn. fizycznie z powodu tej grypy. Wiem, wiem, ale ja będę dawać na mszę i modlić się i zaświecać znicze już teraz zawsze za tą osobę. To mogę zrobić. Może to pomoże. A wiesz ty właśnie byłaś wśród tych osób z którymi chodziłam po wróżkach w tym śnie :) Ja wpadnę tutaj wieczorem, idę się jeszcze położyć bo klapnięta jestem strasznie. Narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, wiesz, to jest baredzo ciekawa sprawa, dlatego my bysmy jeszcze tam podkladaly ten dyktafon, ale oczywiscie szanujemy twoja decyzje:) hehe,mowisz,ze we snie tez bylam hehe, to moze udamy sie do jakis wrozki razem w takim razie:classic_cool::D Odpoczywaj i wroc wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam autorkę, przeczytałam
czały twój topic. Dobrze cię widzieć bo trochę się zmartwiłam. Ja jestem tą osobą która wczoraj wrzuciła link do tego filmu. filmik na dziś :D Fałszywy ale fajny: http://www.youtube.com/watch?v=ksKqaRCXeL0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemna noc
brak pomysłu na nick help- masz zamiar jeszcze coś zrobić w sprawie z tym duchem, moze jakieś nowe nagrania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz nas za kretynow
Duchy moga szurać, zrzucić jakiś przedmiot. Ale nie gadać. Duchy nie mówią nawet na żadnych filmie na youtube typu tego wyżej duchy nie gadaja tylko dzialaja. Weź tu idź z tymi swoimi nagraniami buahah. Jesli duchy sa to na bank nie mowia nic ale sie usmialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×