Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak pomysłu na nick help

duch?

Polecane posty

Gość germancat
Kingusia a możesz powiedzieć więcej o tych demonach i jakie zjawy są najgorsze. Ja w sumie nigdy w to nie wierzyłam zle przyznam że to jest interesujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja teoria o demonie poszła się bujać, zapomniałam że demona należy przywołać czyli jednak autorkę nawiedza co najwyżej duch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodylica
Ojoj to samo to, że się odezwał świadczy o tym że wiedział że jest nagrywany bo chyba nie mówiłby do siebie, że tu jest czy tym podobne brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka97.87
no demon musi byc przywolany.. ale np w takim paranormal activity to nie byl wolany ;P hehe a elektryka wolaliscie co do tego swiatla? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodylica
Mąż wrócił to za chwilę przesłucham tego drugiego nagrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euryydytaaa
germancat eurydyta a Niemiec? myśle że autorki kuchnie nawiedza niemiec ze swoim kotem :O serio tak myśle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może kot miauczał bo zobaczył ducha(a sam nie wie że też jest duchem), no i na początku niemiec sie nie odzywal, a potem już tak ponoć zwierzęta(słyszałam o psach) widza duchy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
No ale skąd ten kot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euryydytaaa
**Mysia do kota mówil Właśnie ja myśle tak samo że mógł mówić do kota, ale jak mówił że ''tu jestem'' czy coś w tym stylu, to może jednak mówił do autorki by go usłyszała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka97.87
Kingusia - a takiego demona to da sie pozbyc? bo slyszalam ze duchy to sa calkiem niegorzne, one poprostu tu utknely i same sie tu mecza, warto do nich ksiedza poprosic albo pomodlic sie za niem a taki demon to ponoc zlosliwy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko jak wy się nakręcacie, serio wierzycie w to, że autorka wkleila nagranie ze swojej kuchni? :D na nagraniu facet na 1000000% nie mówi w żadnym momencie nic w stylu ich bin da albo ich bin hier albo ich bin wieder no bez przesady aż tak źle niewyraźnie to to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euryydytaaa
jak moja babcia zmarła to po paru dniach od jej śmierci, pózno w nocy jak spałam z rodziną w domu, nasz pies zaczął szczekać i biegać od pokoju do pokoju, jakiegoś ataku dostał bo szczekał w powietrze albo stał jak wryty i piszczał. potem już nigdy nie szczekał, tylko ten jedyny raz. pewnie babcia przyszła do naszego domu w nocy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka97.87 demona właściwie nie można się pozbyć chyba że przez egzorcyzm albo rytuał oczyszczenia. Wiedz że demon nigdy sam nie przyjdzie, on zjawi się tylko wezwany. W budynku może się pojawić jeśli wcześniej ktoś tam przeprowadził satanistyczne rytuały albo bawił się tabliczka oui-ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annelise Michel czy jak jej tam bylo nie wolala demonów ani też żadne inne osoby które kiedykolwiek w histori zostaly uznane za opętane czy odprawiano na nich egzorcymy, twierdzilo się że są opętane - nikt się o obecność demona nie prosil a jednak się pojawial więc ta teoria jest troszkę bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, tak w ogóle przesłuchałam ten głos jeszcze kilka razy... i to brzmi jakoś... mechanicznie... albo przerobione w jakimś programie, albo nie wiem co :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
To Ci wcześniejsi lokatorzy mogli się w to bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to zrozumialam ze on
mowi ich bin der schwul ich bin da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do Kingusi
Kingusia, powiedz coś więcej o tej tabliczce? Tak na serio można wywołać demona poprzez zabawę nią? Nie żebym chciała spróbować, ale ciekawa jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka97.87
Kigusia - ale to trzeba go jakos specjalnie zaprosic? bo mam pewne obawy ze np jelsi tera zo tym gadmay i rozmyslamy to moze to uznac za zaproszenie? czy ejdnak trzeba specjalnyc tych kart/plansz itp? .. heh nie znam sie to pytam, tak dla pewnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germancat
Przyłączam się do pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ta znajoma co widzi UFO i duchy, mówiła że one nas odwiedzają szczególnie wtedy kiedy o nich myślimy. Ale ona mówi, ze ciągle ktoś koło nas jest i podaje przykład, że teraz może siedzieć koło mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia ale ja mówiłam o nawiedzeniu domostwa przez demona, a nie opętaniu przez demona, opętanie to co innego, nawiedzenie co innego. Opętanie może być skutkiem mieszkania w domu po którym kroczy demon, ale mogą tez być inne sytuacje gdy nawet nie proszony upiór się zjawia i opętuje ale są to bardzo sporadyczne przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudel z quadelupy
muffi stwierdziłą, że to prowo bo tak jej napisali gł.ąby z paranormalium :o a ona łyka ich słowa jak młody pelikan, a przecież wiadomo, że paranormalium to banda sfrustrowanych dzieciaków :o tylko PROJEKT NPN może coś o tym powiedzieć/ Napiszcie do Grzegorza Tarczyńskiego albo Marcina Mizery :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×