Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mężczyźni którzy nie chcą

Mężczyźni którzy nie chcą dzieci!!!

Polecane posty

Gość belerofront
a dokładniej? bo pomorze, to dosyć duży obszar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu przegiales konkrety na czym polega przegiecie? ze zgadzam sie z postanowieniem swiatlej, delikatnej, rozwaznej i kulturalnej anety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Ameliiiia, ZSz. nawet gdyby chciał mieć dzieciaki to ich nie będzie miał, bo żadna nie chce takiego frajera na ojca swoich dzieci. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
no to spoko, mam do Ciebie 140 km a niedługo będę miał tylko 60:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliiiia
Konkrety? - konkretnie przegiales wlasnie w tekstach do Anety. zastanow sie troche nad tym co napisales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konkretnie przegiales wlasnie w tekstach do Anety. zastanow sie troche nad tym co napisales. mam zacytowac jej slowa czy twoje slowa do mnie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliiiia
Zacytuj swoje wlasne slowa. W niczym nie jestes lepszy od nikogo tutaj. Aneta - masz racje. facet do tego aby miec dzieci musialby do sobie jakas babe przekonac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W niczym nie jestes lepszy od nikogo tutaj. wiem, ty jestes lepsza, aneta jest najlepsza mozecie sie teraz ladnie poklepac po plecach :-) i rzucic miesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Ameliiiia, Daj spokój to nawet mężczyzna nie jest. Odgrywa się na tym forum za lata upokorzeń przez kobiety, pewnie myśli, że jak tu trochę powyzywa i powysmiewa to nas wszystkie przekona do swoich racji. Wszystkie będziemy kochały dzieci i rodziły jedno na rok. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
do Elbląga ale to jeszcze nie tak prędko, może za miesiąc lub dwa, więc jak wchodzisz w to? :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim8976
weszlam wczoraj na chwilke, piec minut- zawsze szczery obecny dzisiaj wchodze na 5 minut -zawsze szczery nadal siedzi czy ten czlowiek ma zycie prywatne? czy ma kobiete? czy wie co to zycie poza kafeteria? co mu dolega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anonim8976, Oczywiście, że nie ma kobiety! nie ma żadnego życia poza kafe, a co mu dolega? prawictwo i głupota. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
aneta a kto powiedział, że w ciemno? nie łap mnie za słówka, pytałem czy jesteś zainteresowana, generalnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
a TY? ja pierwszy spytałem już wczoraj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
kobiety mają pierwszeństwo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
ja się wstydzę? to Ty się czaisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
czek @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyźni którzy nie chcą
Ale prowo się rozkręciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyźni którzy nie chcą
Aneta jeżeli wyglądasz jak z okładki Playboya lepiej skumaj się z Egoist_31.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta9O_210
Najlepiej z dwoma naraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
l-e-n-k-a egoist .................. To ja mam lekką pracę, przyznaję się bez bicia. Pracuję w świetlicy osiedlowej, możecie po mnie jechać zapraszam ///////////////// to twoja funkcja nazywa się pracą ?. I pewnie sobie marzysz by twoje dzieci studiowały medycynę, i zostały kardiologami?. Dzieci kobiety pracującej w świetlicy, mają zostać kardiologami?. Dzieci kobiety, która nie ma nic do roboty, i nie wie co to wysiłek czy ciężkie studia ?. ( Najpierw samej należało się tam dostać, i odłożyć rolę matki na później. Potem mogłabyś obciążać aspiracjami potomstwo ). l-e-n-k-a tak schodząc z tematełe to trza było szukać lekkiej pracy, w tym nie ma nic złego ////////////////////////////// lekka praca? lekkie studia, lekkie życie, lekkie zachodzenie w ciąże. Takie właśnie kobiety, z lekkim podejściem do życia, dają społeczeństwu 5-cioro zwykłych obywateli, stojących wiecznie w kolejce, do "Urzędu Pośrednictwa Pracy". Bo wszystko jest przecież lekkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małżeństwo opłaca się tylko ko
Małżeństwo opłaca się tylko kobietom, faceci na tym tracą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o Boże boze
Pies jest fajny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×