Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sheisnot

WRZEŚNIÓWKI 2011

Polecane posty

Gość Edzia86
dziendobry wszystkie przyszle mamusie jak tam dzis samopoczucie??? ja rowniez mialam okropna noc pol nocy nie przespanej a do tego meczy mmnie zgaga.... co noc jestem czujna bo moze to juz a tu nawet zadnego malego skurczu nie ma ehh..... czasami mysle czy ja wogole rozpoznam kiedy to juz nadejdzie ten moment....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak_k mój zachorował i pojechał do rodziców bo ma blisko (żeby mnie nie zarazić) wiesz tęsknię za nim, ale mam wolne łóżko i cieszę się z tego spokoju w chacie- nie czuję się źle w związku z tym, myślę i dbam o siebie. tyle ;> ja tam porodówki też nie będę oglądała, tak jak ty mnie to nie uspakaja... cukry mi się normują, więc już moje ciało sie przygotowuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia nie tylko ty masz problem z tym rozpoznaniem, jak się skurcze pojawią regularnie co 10minut to jedziesz na porodówkę, jak wody odejdą też porodówka... ja pierworódka i mogę też coś źle zinterpretować, ale już się nie wstydzę nie wiedzieć. pod warunkiem że masz blisko swój szpital, to możesz jechać, najwyżej cię cofną. 3majcie się laseczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, a tak sie martwilas tymi cukrami :) to teraz juz naprawde jestes blisko :) szczesciara ;p moj nie ma gdzie jechac bo mieszkamy u jego mamy ;p co najwyzej moge go wyrzucic do salonu na kanape zeby na mnie nie chuchał tymi bakcylami. poki co jakos sie 3mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelis
Witam, piszę pracę magisterską o adopcji i w związku z tym przeprowadzam małe badania na temat wiedzy społeczeństwa na ten temat :) Zdaję sobie sprawę, że to trochę nie na temat tego wątku ale każda pomoc się przyda. Ankieta jest dość długa ale jeśli ktoś z Państwa poświęciłby trochę czasu na jej wypełnienie, będę bardzo wdzięczna :D Ankietę można pobrać klikając na poniższy link http://73205.file4u.pl/download/2712079/Ankieta_o_adopcji_www.file4u.pl.doc Oto mój e-mail na który można wysyłać wypełnioną ankietę: evelis.kow@gmail.com Z góry dziękuję za pomoc i poświęcony czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi się testu robić choć w sumie nudzę się...:P jak_k ja bym się cieszyła, jakbym nie miała gdzie tomka wywalać (czyt. jak niedoszli teściowie mieszkaliby W CHUJ za daleko :D) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja tez bym sie z tego cieszyla! :D zamiast tego musze codziennie ogladac i znosic moja "kochana" tesciowke... ble.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja obawiam się po urodzeniu zbyt częstych wizyt... juz się zastanawiam jak tu DELIKATNIE zwrócić im jbc uwagę...że mają swój dom ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialakartka gratuluje! tez chcialabym miec to juz za soba moj maluch zmienil zdanie, tak jak chcial wyjsc wczesniej tak teraz woli zostac w swoim cieplym przytulnym "domku", ktory jest moim brzuszkiem :( szyjka skrocona, 3 cm rozwarcia i nic, chodze bardzo duzo, wieczorami przez to wiecejj cierpie bo bola stopy, ktore zreszta sa jak balony, juz mi brak pomyslu jak przyspieszyc... nawet nie wiem czy moge sie miziac z moim, zapomnialam zapytac ginekolozki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy pierwsza wrzesniowa mamusie!!! Gratulacje biala kartka! Zazdroszcze, wpisz sie do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick__________wiek___gdzie mieszkasz__termin porodu__płeć/imię Lila1976__________ ? ____opolskie_________1________Dariusz Paulina2409_______24___małopolskie_______2_______dziewcz ynka zapamietam_cie____?_______?____________4_______dziewczynk a babysol___________?________?____________5_______dziewczyn ka sheisnot__________26____Bydgoszcz______7________chłopak aurinko to ja______33____Finlandia________9________Niko miki90____________21____Puławy_________14_______Kacperek mamade__________25_______?___________15_______Nikodem jak_k_______23_______Częstochowa_______15_______Krzyś iza19_02__________25____Gródek________16________Dominika samosiaaaa________32____Belgia_________17________Gabriel bmarcia1983________28____Kraśnik________18________Maja randomLady_______23____Lethbridge______22_______Emma malutka363________21____Białystok_______23______dziewczy nka jimjam____________29____Niemcy_________24_______Oliver Kasia22___________22____Wrocław________25_______Agatka dertalexiarka_______25______Myszkowice_________25_______Anna 782651____________?________?__________26______dziewczynka xxxDOTKAxxx_______?________?____________29______chłopiec SZCZESLIWE MAMUSIE Nick_______Data porodu______Plec______Imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samosia, mam tak samo mimo, ze daleko mi jeszcze do terminu porodu, jednak chcialabym mala troche "ruszyc" do wyjscia. Ciezko mi juz jak chodze troche dluzej, strasznie mnie uciska na pecherz i moja kosc lonowa. Mam nadzieje, ze moze uda mi sie ja wykluc troche przed terminem :) jak_k - nie za bardzo masz dobre stosunki z tesciowa czy poprostu za nia nie przepadasz? sheisnot, powiedz jej wprost - "nie chcialabym byc nie przyjemna, ale chyba masz swoj dom nie? :O" hehe swiruje, napewno nie bedzie az tak zle. A to bedzie jej pierwszy wnuk? Ale mi sie mordka cieszy, ze juz ktoras z nas jest "rozpakowana"! To tylko swiadczy o tym, ze jestesmy juz baaardzo blisko zobaczenia swoich malenstw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Białakartka gratuluję!!! ja od dziś zaczynam Wielkie odliczanie bo za maksymalnie 26 dni ( termin porodu + 2 tyg )nasza córcia będzie z Nami. trochę mam doła że nie chce wyleźć a wszyscy w koło pytają czy to już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah sonia tak wprost?? :D może "WYNOCHA BEZDOMNA NIE JESTEŚ!?! " :D ok ruszam się czas iśćdo kuchni przyszykować się i spadać na izbę :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka363
hehe dobre w prost najlepiej:) gratuluje biała kartka:) a moi teściowie nawet pokój nam pomalowali w którym bedziemy mieszkać wybrali zielony kolor a ja go nie nawidze he i jak tu wytrzymać nie dość ze z tesciami to jeszcze w zielonym pokoju:/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babysol
nick__________wiek___gdzie mieszkasz__termin porodu__płeć/imię Lila1976__________ ? ____opolskie_________1________Dariusz Paulina2409_______24___małopolskie_______2_______dziewcz ynka zapamietam_cie____?_______?____________4_______dziewczynk a babysol___________32________Łódź____________5_______Matylda sheisnot__________26____Bydgoszcz______7________chłopak aurinko to ja______33____Finlandia________9________Niko miki90____________21____Puławy_________14_______Kacperek mamade__________25_______?___________15_______Nikodem jak_k_______23_______Częstochowa_______15_______Krzyś iza19_02__________25____Gródek________16________Dominika samosiaaaa________32____Belgia_________17________Gabriel bmarcia1983________28____Kraśnik________18________Maja randomLady_______23____Lethbridge______22_______Emma malutka363________21____Białystok_______23______dziewczy nka jimjam____________29____Niemcy_________24_______Oliver Kasia22___________22____Wrocław________25_______Agatka dertalexiarka_______25______Myszkowice_________25_______Anna 782651____________?________?__________26______dziewczynka xxxDOTKAxxx_______?________?____________29______chłopiec SZCZESLIWE MAMUSIE Nick_______Data porodu______Plec______Imie gratuluję i zazdroszczę pierwszej Mamie! ja mam termin na dziś, ale nie sadzę, by to się stało:-) do lekarza idę dopiero w środę jak wszystkie wrześniówki- nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialakartka gratulacje! w koncu ktoras zapoczatkowala dobra (miejmy nadzieje) passe :) RandomLady i to i to. obie za soba nie przepadamy i stad kiepskie relacje. w ostatnim czasie juz w ogole jest niefajna atmosfera...niestety jeszcze jakis czas bedziemy tu mieszkac wiec musze jeszcze zacisnac zeby i dalej znosic jej dziwactwa. iza mnie tez juz to troche wkurza bo kto mnie nie widzi to zdziwiony pyta: jeszcze sie kulasz? kurcze, jak ja bym chciala juz nie byc w dwupaku... gdyby to bylo takie proste... malutka coz gdyby moja tesciowa wybierala mi kolor do pokoju chyba musialabym wydlubac sobie oczy zeby nie patrzec na ten shit bo gustu to ona za grosz nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babysol
jak_k właśnie zastanawiam się, co tu zrobić, żeby nie iść na rynek na zakupy, bo te baby z rynku nie dają mi żyć, ciągle pytają, czy się urodziło, kiedy, dlaczego jeszcze nie...nie mam ochoty na te pytania, ale na zupę włoszczyzna potrzebna:-) dziś mam termin i chodzę od rana zła, jak nie wiem irytuje mnie wszystko nie wiem, czym się zająć z jednej strony nudzi mi się, z drugiej nie chce mi się nic robić...jakiś obłęd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez juz sie ciesze, rodzilam 1,5 godziny, jak przyjechalam do szpitala mialam 7 cm rozwarcie, szybko poszlo. mala wazy 2,840 i mierzy 48 cm, wiec nie urodzila sie za duza. wogole nie placze spi, je i robi kupki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenyyyy białąkartka jak ja Ci zazdroszczę, że masz już bąbelka w domku. faktycznie troszkę mała się urodziła. ale szybciutko urośnie. ja mogę pomarzyć że będzie taka drobniutka. ok 2 tyg temu miała już 3 kg. a jak przyjdzie mi rodzić jak Kacpra po terminie to będzie pewnie z 4 kg. babysol rozumiem o czym mówisz każdy dzień jest dla mnie rozczarowaniem że to jeszcze nie dziś. chodź do terminu zostało jeszcze parę dni jednak liczyłam że urodzę przed a tu nic a nic się nie zapowiada. a tu kolejna jest w szpitalu :) nasza sheisnot czyli Daga została w szpitalu. więc wróci do nas zapewne już rozpakowana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzia mala sie urodzila ale i tak mam 4 szwy....ale nic nie czuje, moge chodzic, i zalatwiac sprawy w toalecie :) Z moja corka mialam naciete krocze i nie moglam dojsc do siebie przez miesiac, tak bolalo a o chodzeniu tez mowy za bardzo nie bylo. Teraz na szczescie w polsce nie rodzilam i jestem bardziej zadowolona bo nie potrzebuje tabletek przeciwbolowych, po 1 dziecku bralam ketonal ale i tak nie pomagal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to juz ja wzieli na obserwacje/wywolanie? szybko jakos, przeciez nie jest jeszcze po terminie. mam nadzieje ze wszystko z nia i z malenstwem ok hm ja na zakupach doznalam szoku bo okazalo sie ze w zadnym sklepie na wsi nie ma ani pol grama miesa! zmienilam oiaidowa koncepcje i chcialam kupic kawalek schabu czy cos ale nic nie bylo. no zenada po prostu :/ tez tak mam ze cos bym chetnie porobila dla zabicia czasu ale w sumie to kompletnie nie mam sily na nic. tym bardziej ze mialam nadzieje ze tegoroczne upaly przeszly do historii a tu od rana niespodzianka i 27 stopni. gotuje sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak_k Dagę wzięli bo ona ma cukrzycę ciążową :) a tak to wszystko ok :) trzymamy kciuki żeby wszystko sprawnie i szybko poszło. białakartka w sumie to mimo że już rodziłam to tak naprawdę nie wiem o czym mówisz-piszesz, bo ja mimo iż rodziłam sn. wstałam już właściwie z łóżka porodowego i chciałam sama iść na salę (leżałam kilka dni przed porodem w szpitalu, bo byłam po terminie) ale mnie zmusili do tego żebym usiadła i mnie zawieźli. i tez miałam ileś tam szwów ale poród zniosłam świetnie ciekawe jak będzie tym razem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzia86
biala kartka gratuluje przeogromnie i tak ci zazdroszcze ze juz masz swoje malenstwo w domku i mozesz je wziasc na rece... to juz jest nasz miesiac i teraz tylko czekac az kazda z nas bedzie oznajmiac ta nowine... ja juz nie moge sie poczekac jeszcze 5 dni do terminu a tu zadnych objawow.... ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, a u mnie nadal nic. Dziś byłam u lekarza i stwierdził iz szyjka jest juz przygotowana do porodu ale jeszcze zamknięta:( Myślałam ze skoro moj termin minął (3.09) to cos się zacznie dziać, a tu jak na złość nic..... Mała waży już 3784 gramy także jak lada dzień nie wyskoczy będzie jeszcze większa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co chwila tu zaglądam z nadzieją że znów jakaś się rozpakowała :) kurczę chciałabym żeby już był październik albo lepiej listopad wtedy wszystkie już będziemy miały w domach nasze maluszki. będziemy spokojne i szczęśliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he iza ja tez zagladam z nadzieja :D a tu psikus i nikt wiecej nie pisze ze juz po :( kurcze jaka mnie zgaga meczyla cala noc to myslalam ze wyjde z siebie. zachcialo mi sie wczoraj plackow ziemniaczanych to potem mialam... tak mi sie dluzy ta ostatnia prosta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×