Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sheisnot

WRZEŚNIÓWKI 2011

Polecane posty

nie znalazłam tematu to szukam bratnich rodzicielek w czasie podobnym do mojego ;) Mam termin na 7 września, choć młody kopie jakby już miał dosyć ;) Może znajdzie się ktoś z wrześniowym terminem?? :)) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanaobcasach
pewnie ze nas wrzesniowek jest duzo:)) ja mam termin na 12 wrzesnia wg OM:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22.....
ja mam na 25 września, ale coś czuję, że urodzi się bardziej w połowie tego miesiąca :) spodziewam się córeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detralexiarka
kasiu ja tez 25 wrzesnien. ale plci nie znam na 100%. ponoc córka ma byc. pozdrawiam wrzesnióweczki. jak sie czujecie? dretwieją wam rece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHAH to ja będę pierwsza! ;) Już się nie mogę doczekać, ciężko przebiega moja ciąża i mam dość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tam kolana i miednica w nocy bolą....kręgosłup na szczęście już nie.... przytyłam 11kg a wy-po ile?? dodam, że przed wykryciem cc jadłam wszystko, dosłownie WSZYSTKO co chciałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dromila
Chętnie dołączę :) termin 16 wrzesień. Podobno córeczka. Mam już niespełna 2-letniego synka. Ale ta ciąża jest zupełnie do poprzedniej niepodobna. Mała kopie strasznie. Ożywia się zwykle po 22.00 ;) Przytyłam 7kg. Synek urodził się 3 dni po terminie i ważył 3000g i mam przeczucie, że tym razem będzie podobnie. Poród wspominam świetnie więc jakoś nie mam specjalnie stracha ;). Skąd jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dromila
sheisnot --- znalazłaś imię dla swojego małego mężczyzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z Bydgoszczy.... A zastanawiam się nad imionami nietypowymi choć troszkę jak Alan, Natan.... Jakieś pomysły?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detralexiarka
ja przytylam kg narazie. jestem z okolicy Katowic- woj sląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja dołączę :) Termin mam na 29 września. W moim brzuszku rozwija się mały mężczyzna :) Do tej pory przytyłam 8 kg. Strasznie bolą mnie plecy :( I żebra po każdej nocy, że ledwo mogę się z łóżka podnieść. No i przeraża mnie coraz bardziej wizja porodu :/ Chcialbym już to mieć za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda z nas chyba już chciałabyć po, co?? chyba że się mylę?? ;) mi też ciąży brzuch 11kg w końcu.... no i szew do ściągnięcia i ta cholerna cukrzyca.... naprawdę mam dość. Obym się "rozpakowała" choć ciut wcześniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dromila
Moja ciąża przebiega prawidlowo i w sumie nie mam na co narzekac. Za tydzien wybieramy sie na wakacje nad morze :) Z perspektywy czasu, mając już dziecko to wydaje mi się ze bycie w ciąży to pestka w porównaniu z opieką nad maluchem. Wiec mi sie jakos do porodu nie spieszy :) Chodzicie/zamierzacie chodzic na szkole rodzenia? Ja w pierwszej ciąży chodziłam na cwiczenia i wykłady. Bardzo mi to pomogło podczas porodu! Jestesmy z Bielska-Białej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam termin na 14 września i mam mieć synka a tak pozatym przytyłam 7 kg , bolą mnie żebra i czuję sie jak wieloryb na patelni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablkowadziewczyna23
hej mamuski. ja mam termin na 29.09. i spodziewam sie coreczki. prawie 10 kg do przodu jestem... cale szczescie wszystko prawie w cycki poszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to i ja do Was dołączę:) termin na 4 .09 bedzie córeczka;) mnie strasznie biodra bolą najgorzej jest rano ledwo zwlekam sie z łóżka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22.....
ja jestem z Wrocławia.. i jakieś 4 kg do przodu i chyba też w cycki hehe :) mała kopie jak szalona i to całymi dniami, nie ma swoich ulubionych pór dnia ani nocy, ale na szczęście daje mi spać.. najgorsze jest własnie drętwienie rąk i ból żeber.. w tym tygodniu ze swoim N jadę na mazury, mam nadzieję, że przetrwam podróż w naszym PKP a co do szkoły rodzenia.. jeszcze nie byłam - terminy mi nie odpowiadały, więc może się jeszcze skuszę na sesję w sierpniu, a jak nie to będę liczyć na mój instynkt samozachowawczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22.....
to większość spodziewa się dziewczynek :D jakie imiona wybrałyście ?? Ja swoją nazwę Agatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzilam do szkoly rodzenia bo....mi się nie chciało ;> za to chyba "kupię sobie położną". Jeśli ciąża to taki lajt, a wychowywanie malucha jest cięzkie, to ja nie wiem chyba do psychiatry trafię (4pobyty w szpitalu a jeszcze ściągnięcie szwu i poród)+cukrzyca... no miodzio. Chciałabym mieć drugie dziecko ale nie wiem czy dam radę, po takiej masakra-ciąży... Może jest tu jakaś Bydgoszczanka lub z okolic Bydzi?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22.....
no wiadomo dzidziuś swoje waży i ten cały brzuch, ale mi cycki skoczyły o dwie miseczki conajmniej, kupiłam nowy stanik jakies 3 miesiące temu i 2 tyg później był za mały... :/ że tak powiem - rzucają się teraz w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam 50 km od Bydgoszczy. ciąża przebiega tak sobie. mam już starszego synka Kacperka. przytyłam już prawie 15 kg, gdzie w poprzedniej ciąży ok 10. i też czuję się jak wieloryb :D strasznie bolą mnie nogi w pachwinach i pod żebrami. mała ożywa głównie w nocy( jej ulubiona pora ok.1) i w czasie jazdy autem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza, czyli norma. mój też w nocy tańcuje ;) dzieci lubią od samego początku "męczyć" mamusie ;) jak chłop mnie przebudzi bo wstaje o 5tej, to czasem młody tak nawala w bok na którym leżę że nie mogę zasnąć.... a toć jutro dopiero 31 tc, co będzie później?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę zdecydować się na nic w tej ciąży, jakby rozmiar pościeli (120na90 czy 135na100) to taka ważna sprawa... do łóżeczka 120x60 jaką polecacie?? Niby większa starcza na dłużej, ale moim zdaniem za duża... ale jak się rozkopywać będzie.... Rady, żeby kupować po pół roku nie sprawdzą się, przecież przez zimę trzeba czymś przykryć, sam rożek to lipa.. Macie laktatory, podgrzewacze, już wszystkie ciuszki?? Moja ospowiedź- nie nie i...nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann11111
ja równiez mam na 7 wrzesnia. pozdrawiam gorąco wszystkie przyszłe mamusie.Mam juz bóle w krzyzu, bóle miednicy , zawroty głowy itp.....przytyłam juz 12 kilo chociaz całe zycie byłam chyda jak patyk bo wazyłam 50 kg i teraz obciaz to mój kregosłup. ale damy rade:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa mama32
CZESC dziewczyny, mam termin na 17 WRZESNIA, ja tez jakies 11 kilo do przodu a moze i wiecej, cieko mi dokladnie wyliczyc, bo kilka tyg przed zanim zaszlam - przestalam palic papierosy i juz wtedy troche kg przybylo :p mam bole miednicy, nerwy kulszowe z obu stron utrudniaja zycie niemilosiernie, czasem jeszcze mam mdlosci, nogi puchna jak balony i bole krzyza :/ do tego musze lezec w wyrku i sie oszczedzac bo szyjke mam krotka, biore utrogestan 200mg od kilku dni 3xdziennie i konska dawke magnezu od 6 tyg - bylam bardzo aktywna osoba zanim kazali lezec, ale wole to jak lezec w szpitalu ogolnie mam dosc, ale staram sie znosic to wszystko dla mojego synka, jak kopie-cudowne uczucie- to wierze ze warto pocierpiec :) pozdrawiam wszystkie wrzesniowki i cala reszte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×