Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

Gość Dodotka82
Ja na szczęscie jezdze samochodem..... wiec jakos daje rade....w kazdej chwili moge sie zatrzymac...czy zrobic przewiew w aucie...w komunikacji miejskiej rzeczywiscie masakra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabis85
hej :) no dzisiaj kupie test i jutro z rana znowu zrobię :) Mi moja córcia znowu dała pospać wstała o 9 :) ah to jest kochane dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dziecka nie mam ale za to mąż mnie budzi jak idzie do pracy musi z rana wszystko po włączać co jest w mieszkaniu :telewizor(wiadomości póżniej muzyka) komputer,woda w kuchni i w łazięce no i jeszcze czajnik elektryczny:(to chciąc nie chcąc musze sie obudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabis85
hehe mnie na początku też budził M jak wychodził do pracy, ale już teraz się przyzwyczaiłam i nie reaguje na jego szwendanie się ;) poprzednią ciążę od 3 miesiąca poszłam na L4, a córcia ma już roczek, więc zdążyłam się przyzwyczaić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybaa147 ale wcześnie test zrobiłas :D Spokojnie, to nie tak od razu. Chociaż wiem jak sama sie stresowałam i czekałam :) Jak długie masz cykle? Mój synek ma 3 latka i dłuugo dojrzewałam do myśli o kolejnym dziecku, ale się przekonałam. Dziś mnie w nocy bolało podbrzusze, że spać nie mogłam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Paulina
Justysia znam ten ból - mój jeszcze potrafi mnie przebudzić i się zapytać "nie wiesz gdzie są te moje spodenki" lub coś w tym stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To taki sam jest mój mąż nawet nie zdarzy się zapytać to ja już wiem o co mu chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas niestety to ja wstaje pierwsza 6.15, a mój mąż śpi do 8.30, kiedy ja już jestem w pracy. Więc chętnie bym się z Wami zamieniła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Paulina
Justynka już jutro wizytę masz jak fajnie :) jak czas szybko leci:) Kasiulka każda praca dobra, w której nas nie ma - ja kilka razy w miesiącu kończę o 24:00 a i raz na jakiś czas zdarza się o 4:00 nad ranem :) Jak się dziewczyny dziś czujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czas zleciał szybko,troszeczkę sie boje tej wizyty ale jakoś może dam radę:) Na samopoczucie nie narzekam tylko śpiąca jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Paulina
Justynka nie martw się :) grunt to pozytywne nastawienie :) mi dzisiaj zaczęły jakieś głupie myśli po głowie chodzić - strasznie mnie podbrzusze boli czasami - taki łapany ból , chwilowy nie ciągły... ale już je odgoniłam musi być dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WLAŚNIE U MNIE JEST TEN PROBLEM ZE MOJE CYKLE SA NIEREGULARNE I TRWAJA OD 30-36 DNI:( WIEM, ŻE ZA SZYBKO ZROBIŁAM TEN TEST ALE NIE MOGŁAM SIE POWSTRZYMAC A TEST JUŻ MIAŁAM KUPIONY WCZESNIEJ I STWIERDZILAM ZE SPRÓBUJE, TYM RAZEM NIE KUPIĘ WCZESNIEJ BO BEDZIE MNIE KUSIŁ DZIEKI DZIEWCZYNY ZA WSPARCIE:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam do marcowych mama termin 9 marzec jestem w 5 tygodniu starałam się o dzidzie 5 lat więc moja radość jest ogromna i obawy nie małe jak to będzie ale razem wszystko przetrwamy Nika02 ja miałam ostatni krs 3 czerwca i robiłam test 25 i pokazał 2 krechy cykl mam 28 ale myślę ze już wyjdzie test rybaa147poczekaj jeszcze 28 dni od 1 dnia okresu jak masz nieregularny i możesz zrobić betę z krwi a test rób później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha G! Witamy serdecznie!!! Och, z całych sił Cię ściskam i gratuluję. Dobrze, że starania uwieńczone wreszcie sukcesem!!! Te pięc lat czekania to musiał być koszmar..., najważniejsze że się skończył!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie czuję się świetnie :)) Kwitnąco. Tak, zdążyłam dojść do siebie po pierwszej ciąży. Tyle, że może być ciężko, bo Kuba ma tylko dwa miesiące (urodził się 6 maja), więc różnica będzie naprawdę niewielka - jakieś 10 miesięcy ;O Julka - tak?Super! Mamy na ten sam dzień termin:)Ciekawe,która pierwsza z nas urodzi. U mnie mama,babcia i prababcia mają bliźnięta!Teraz na mnie czas 🌻 ale nie chciałabym, bo wiecie...trójka dzieci za jednym zamachem to nie tak dobrze.Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witm forumowiczki :) Bardzo fajnie sie czyta to forum i wiadomości o ciązy też na to czekam, kiedy pojawia sie te wyczekiwane II kreseczki ale musze jeszcze jeść tabletki niestety... Zaczne od tego ze jem je ale opusciłam pare w tym cyklu okres mam dostac dopiero w poniedziałek ale wystapiło w sobote jak by to można nazwac krwawienie ale takie dziwne, była to raczej brązowa wydzielina z takimi ciemnymi skrzepami w dużej ilosci a teraz po 5 dniach jest co jakis czas wypływ z mała ilościa krwią... NIgdy jeszcze mi sie tak nie stało a zrobiłam test w niedziele ale to zawczesnie i wyszedł negatywny... Nie wiem na co liczyc czy to oznaka ze zaplodniło sie czy poronienia (dużo sie słyszy teraz o tym)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia dziewczyny! :) Mam nadzieje,że ciąże przejdziecie bez większych problemów :) Ja wprawdzie urodziłam już w lutym ale jestem z marcóweczek 2011 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyR
Mam pytanie, bo na prawde nie wiem co sadzic. Mam dziwne objawy jak na @ od paru dni ale @ brak. dziwne jest to ze zwykle nie odczuwam zblizjacaego sie okresu lub bardzo rzadko, a teraz czuje od paru dni i nic. Ponadtp czuje jakby lekkie ciagniecie od srodka. Ale nie chce sobie nic wmawiac. @ opoznia sie 1-2 dni- trudno okreslic , cykle osttanio sie lekko zmienialy z roznica 1 dnia. test dzis robilam ale jest negatywny, czy to za wczesnie czy nie jestem w ciazy? Chcialabym byc ale wole juz wiedziec jak jest na prawde. Didam tez ze byllam na wakacjach osttanio, moze to przyczyna opoznienia?? Czuje sie tez bardzo zmeczona, ale tlumacze sobie to tym ze musze sie na nowo przestawic. Pozatym odrzucilo mnie od p[apierosow ale moze to autosugestia??/ Tempreture rano mam 36,8, a wieczorem 37,3. Nie wiem co sadzic. Tak na prawde szukam odpowiedzi na pytanie czy zdarzyla wam sie podbna sytuacja ze test wychodzil negatywny a mimo wszytko okazalo sie ze to ciaza. Moze trzeba jednak czekac czasem kilka dni po miesiaczce. jak najszybciej mozna sprawdzic ciaze?? Niecierpliwosc mnie rozpiera ....prosze o porade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyR mam krótkie cykle, bo 28 dni a pozytywny test mi wyszedł dopiero w 31 dniu. Jedna temp nic nie mówi, musiałabyś mierzyć cały cykl :) maja robiłaś dziś lub wczoraj jeszcze test? Maariczke, no fakt mamy ten sam dzien :) Syna urodziłam 2 tyg wcześniej, a teraz patrze w kalendarz, że rok przestępny będzie :D 29lutego bym ne chciała rodzić :D pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha G gratuluje tyle lat starań... najważniejsze że jest sukces :) Maariczke, mała różnica wieku między dziećmi jest super, wiem że rodzicom może być ciężko, ale więź między rodzeństwem jest ogromna, wiem z autopsji mam o rok starszego brata. Lady R, tak na prawdę to nigdy nie wiadomo i trzeba czekać. Ja osobiście nie znam przypadków, że test był negatywny po spóźniającej się @, a ciąża była. Najszybciej będziesz wiedziała jak zrobisz betę z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabis85
hej :) ja po kolejnym teście i znowu negatywny, więc już nie mam żadnych złudzeń ;( to znowu nie mój miesiąc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabis85
a i jeszcze dodam że dzisiaj jest 31dc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek29
we wtorek w godzinach wieczornych byłam u lekarza zrobił mi cytologie i usg dopochwowe uprzedził że byc moze wystąpi plamienie ale na szczęście nic takiego nie było ale w srode , czwartek i dzis z rana przy toalecie zauważyłam sluz leciutko podbarwiony na żółto /brązowo taka kawa z mlekiem , troszke sie przestraszyłam jest tego malutko chociaż lekarz uprzedzał troszke sie zmartwiłam :( jest to 5 tydz. ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test robiłam w niedziele a później nie robiłam uznałam ze poczekam do najblizszej niedzieli bo wtedy juz może coś wykazać zobaczymy a wczesniej nie chce robic sobie nadzieji... ale jak nie ciąża to co to może byc zyje z tekkim strachem. Gosiaczek skoro lekarz uprzedzał czyli przestrzegł przed strachem zebys wiedziała a jezeli w tym przypadku kazał ci sie zgłoscic to marsz do lekarza ale jesli nie ma to nic niepokojacego to spokojnie, bo nerwy szkodzą dziecu juz od pierwszych dni, Powodzenia bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja też zrobiłam 1 test i wyszedl negatywny zmartwilam sie bo tak chcialam miec dzidziusia ale po tygodniu zauwazylam ze wieczorami jestem bardzo zmeczona tak inaczej niz zwykle czulam ze cos jest nie tak-chcialam test powtorzyc ale pomyslalam poczekam jeszcze i zrobilam 2 test dwa dni po tym jak mialam dostac okres- no i 2 kreski wyskoczyły od razu:) Tak że nie martwcie sie moze akurat sie udało tylko po prostu za wczesnie zeby test to pokazal. U mnie tez zero objawów oprocz tego wieczornego zmeczenia to nic az czasem zapominam ze w ciazy jestem:) Pogoda sie zrobila super napiłoby sie redsa a tu sie nie da no:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tylko pogratulowac dzidziusia :) Przed toba pieknych 8 miesiecy i zobaczysz swoje maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ola_26 za podtrzymanie na duchu ja tez pierwszy test zrobiłam i wyszedł negatywnie i dziewczyny na forum stwierdziły ze zrobiłam go za wszesnie dlatego teraz poczekam aż mi sie okres bedzie spóździał i wtedy powtórze-mam nadzieję ze sie uda i beda 2 kreski jak u Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabis85
no ja myśle że jeśli chodzi o mnie to już nie mm szans na 2 kreski, skoro 2 testy wyszły negatywne i to 2 dzisiaj w 31 dc ;( ale trzymam kciuki za pozostałe dziewczyny żeby ten pierwszy negatywny test się pomylił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×