Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

Cisza jak makiem zasiał :) pogoda taka paskudna ze tylko siedzieć przed kompem hehe choć w sumie byłam na małych zakupach kupiłam dziś dla mojej malutkiej super misia myszkę micky mouse co mówi i śpiewa po polsku, taka interaktywna będzie Niunia miała jakaś Polska zabawkę tam tego nie znajdę :) poza tym juz widać pierwsze wyprzedaze kupiłam sukieneczke, bolerko i spioszki :) wszystko takie małe i piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz po wizycie wszytko jest ok:) więc kamień z serca następna wizyta dopiero za 4 tyg:/ troszke długo ale to przez te świeta... ja dzś też padam z nóg bo po wizycie byłam jeszcze na zakupach, trzeba był resztę prezentów dokupić...ufff ma szczęście już z głowy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak za dużo lub za szybko chodzę to boli mnie, ja to nazywam kolka, ale różnie boli raz na górze raz na dole ale zawsze ten sam rodzaj bólu. A nad pepkiem to może być wina macicy wypychanej albo wiercenia sie dzieciaczka przeciez pępowinę ciągnie za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie natomiast często boli troszkę poniżej mostka takie kłucie jakby i ucisk zarazem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek, nie chcę Cie straszyć, ale mi po podobnych bólach skróciła się szyjka, dostałam L4 od lekarza i przykaz, aby jak najwięcej leżeć. Dodatkowo mam brać No-spe 3x dziennie. Jak będziesz u lekarza koniecznie mu powiedz, że coś takiego było. Tylko że u mnie było to w 5 miesiącu. A teraz mogą to być tzw skurcze przepowiadające, bo chyba na tym etapie już mogą się pojawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te skurcze przepowiadające to jest normalna rzecz, więc jeśli to o to chodzi, to nie ma się czym przejmować. Ale najlepiej oceni lekarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Co do pobolewania brzucha to ja mam takie jakby kolki w lewym albo prawym boku pod żebrami...Brzuszek w okolicach pępka ciagnał mnie jakiś czas temu i myślę,że była to rorastająca sie macica...Choć ten ból był tak dokuczliwy,że były momenty, w których nie potrafiłam oddychać:/ Było to fakycznie bardzo nieprzyjemne i mnie pomagało odpoczywanie na wpół leżąco..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Chyba mnie coś dopadło, jakaś choroba :/ ale na szczęście nie mam gorączki, kupiłam tantum verde i pije mleko z czosnkiem i miodem fujjjj ale rozgrzewa :P Milej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Faktycznie cichutko to się zrobiło...Pewnie przygotowania do świąt pochłaniają większość z Nas,co?:)Ja w tym roku piekę (jak zwykle;)) tort makowy w białej czekoladzie x2 i jakieś ciasteczka (chyba cynamonowe) a resztą..będę się zajadac u rodziców i teściów:D Nie mam siły długo stać przy garnkach..Dobrze,że mężuś ma od czwartku wolne to pomoże;) A jak u Was?Doże przygotowania w planach? Madzia 0808 zdrowiej:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcowe szczęście dziękuję:* ja przygotowań do świąt to oprócz zakupów i prezentów to nie robie bo ciągle ten remont :/ piekę tylko jakieś jedno ciasto ale to w sobote rano zrobię bo teraz mam full klientek na paznokcie a co to choroby to lekko pobolewa mnie głowa i mam taki mój katar ale tylko z jednej dziurki w nosie i łzawi mi to samo oko dosłownie masakra sama woda z nosa, to chyba jakaś alergia, mam na to tabletki ale nietety teraz niedozwolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Marcowe szczęście ale zgrabny brzuszek masz, taki malutki:)wieczorem też wrzucę fotkę:) U mnie wszystko prawie gotowe tylko choinka została do ubrania, as ciasta zamawiam nie piekę w tym roku nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia0808-kup sobie sól morską w aptece-wiem,że można ją stosowac u dzieci i w ciąży.Mojemu mężowi jako,że ma straszne alergie latem bardzo pomaga:) Loarra-mały? Ja czuje,że jest wielki :):):) Rozrosłam się na szerokość w pierwszych miesiącach...mam go w sumie dopiero od 5 m-ca;) Zastanawiam się własnie czy po świetach nie iść na zakupy dzidziusiowe( mamy mebelki zamówione,fotelik,wózek,akcesoria do wózka i ciuszki) ale nie mam rzeczy do kąpieli,pieluszek,ręczników itd...Chciałabym się załapać przed podniesieniem vatu:/ Zobaczę jak będziemy stali z kaską po świetach...przecież wyprzedaz w zarze jeszcze czeka:D A gdzie kupujecie koszule nocne do karmienia i ile? My wczoraj ozdobiliśmy okna..kupiliśmy w sobotę choinkę..w środę po sprzątaniu ozdobie dom i ubierzemy drzewko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w porównaniu z moim to młały hehe...a ile przytyłaś?? ja jeszcze nie mam koszuli żadnej do karmienia...skupiłam sie na wyprawce dla niuni a o sobie zapomniałam, myśle że kupie dopiero w styczniu. do szpitala planuję wziąć 3 koszule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 kg już...2 od odtatniej wizyty a następną mam we wtorek po świetach..Wiem,że sporo ale nic na to nie poradzę..zachcianek nie mam ale przed ciążą nie jadłam np.kolacji i sporadycznie obiady...teraz staram się jeść systematycznie i to pewnie to...pocieszam się,że po urodzeniu coś zrzucę;) A To ile przytyłas Loarro?:) Ja mam jak narazie 1 koszulę...oddziedziczoną po bratowej( nie zdążyła jej założyć) i tez musze ze dwie dokupić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axia87
Witam. Chciałabym się przyłączyć do wątku:) Termin mam na 17 marca 2012:) Pisałam w nowym temacie ale może któraś z Was mi pomoże, wkońcu jesteśmy w podobnym okresie ciąży. Otórz dziś dzidziuś kopnął mnie pare razy w żebra z prawej strony. Czy to nie za wcześnie na takie kopniaki w zebra? Czytałam, że macica na tym etapie ciąży jest dopiero na wysokości 3 palców nad pępkiem więc skąd kopniaki aż tak wysoko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcowe szczęscie ja zaczęłam 30 tc i 12 kg na plusie ale brzuszek mam dużo dużo wiekszy niz ty.... co do kopniaków w żebra to wydaje m się że nie ma czym się przejmowac , jak wiadomo dzidza robi różne fikołki w brzuszku a może po prostu jest już taka "długa" . ja czasem czuje ruchy tuż pod żebrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcowe szczęscie ja zaczęłam 30 tc i 12 kg na plusie ale brzuszek mam dużo dużo wiekszy niz ty.... co do kopniaków w żebra to wydaje m się że nie ma czym się przejmowac , jak wiadomo dzidza robi różne fikołki w brzuszku a może po prostu jest już taka "długa" . ja czasem czuje ruchy tuż pod żebrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie w poprzedniej ciąży bardzo bolaly żebra tak od 7 miesiąca. Dziecko było obrócone główką w dół dość wcześnie więc nogi były w górę a nogi kopią wiadomo najsilniej. Jak już skarżymy się na bóle to ja z kolei mam dziwne bóle kości biodrowych tzn chyba dokładnie łonowych i bola mnie stawy jak robię krok. Trudno mi się chodzi.Jak siedze czy leżę to nic ale jak chodzę robi się nieprzyjemnie. Jutro mam gina, mam nadzieje, ze to rozchodzące się więzadła czy też spojenie łonowe a nie skracająca szyjka:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka79: myśle, że podobnie jak u mnie to rozchodzące sie więzadła, mi taki ból towarzyszył ok. 23 tygodnia przez kilka dni a potem samoistnie przeszedł, mój lekarz powiedział mi, że w związku z tym, że ogólnie jestem osobą o szczupłej budowie ciała to jest to zupełnie normalne, że będę czuła lekki ból tak jakby właśnie kostki się "rozchodziły" :), oczywiście sprawdził czy z szyjką wszystko ok ale nie było powodów do obaw :) generalnie są kobiety, które będą bardziej wrażliwe na tego typu rzeczy i takie, które nie zwrócą na to uwagi, daj znać co powiedział Twój lekarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki, odzywam sie ehhe zyje:) u mnie juz 28tydz-wyslalam zdjecie na nasza poczte, mozecie zobaczyc jak wygladam:) nie sadzilam ze mam taki duzy brzuszek, az oczy zrobilam takie ze hoho jak zobaczylam sie na zdjeciu:)) u mnie jakos leci, zyje sobie w polsce i czuje sie dobrze, badania mam zrobic ale zrobie je po swietach zeby byly aktualniejsze bo do gina ide w styczniu niunka kopie jak szalona, dzis rano jak sie rozszalala az mi brzuch drgal jak niewiem:)) slodkie piekne uczucie:)) kocham je biore witaminy i dodatkowo magnes+b6 na twardnienie brzuszka ostatnio niunka cos pod zebra zaczyna sie pchac, szczegolnie pod prawe nozkami kopie, musze sie wtedy wyprostowac:)) byly M nie odzywa sie, nie py ta jak u malej...w wigilie mija 3 tyg jak jestem w pl..nie zaluje bo jestem spokojniejsza i czuje ze sie wszytsko ulozy..dla niunki lepiej bo mniej stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszk@@ cieszę się, że wracasz do równowagi ;) Widać, że podjęłaś dobrą decyzję. Ile przytylaś? ładnie wyglądasz... Dziewczyny powiedzcie co stosować na hemoroidy i na wrażliwe dziąsła? Dopadły mnie te dwie dolegliwości.... Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej słyszałam ze w Polsce juz troszeczkę sniezek pruszy ale wam zazdroszczę takich świat :) podajcie mi proszę maila na jaki mam wysłać prośbę o hasło tez mogłabym wrzucić kilka zdjęć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waze 63 kg, przed ciaza wazylam 57kg, wiec +6kg te 6kg przytylam odkad jestem w pl:)) klaudyna- w pl sypie snieg, przynajmniej na podkarpaciu:)) co do poczty to wyslij podaj emaila tutaj na kafeterii i wysle ci na emaila login i haslo i bedziesz miala dostep:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podkarpacie :) ja jestem stamtąd a teraz w Anglii troszke czyli sie wymienilysmy hahaha mój email krawczykklaudyna@gmail.com dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Loarra-a to źle,że mam mniejszy brzuszek? Zaczełam się denerwować,że jest coś nietak:/ Czuję się dziś źle...jeszcze chwilka i powiem,że fatalnie:/Od wczoraj jakos nie swojo mi..a od rana dziś ciagle wymiotuje...Kurczę czy ja zawsze musze coś złapać przed świetami?:/ Od kiedy jestem w ciąży nie pijam niczego z kofeiną ani teiną...Teraz "pomaga" mi jedynie czarna, gorzka herbata...Mam nadzieje,że nie zaszkodze dzidzi...Jak uważacie?Pijecie czarną herbatę? Mam możliwość złożenia zamówienia w hurtowni apropo rzeczy aptecznych(pewnej części) i rzeczy potrzebnych dla synka w tańszej cenie ale mam czas do czwartku rana najpóźniej..Od wczoraj nie potrafię przejrzeć katalogów, nie mówiąc o cennikach czy porównaniu ofert..Ech...nie cierpię być chora.. A jeszcze musiałabym odwiedzić jakiś sklep przed sobotą... Czy któraś z Was ma może laktator ręczny Tommee Tippee albo Lovi silikonowy ręczny? Nie wiem, który wybrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też marcówka
AGATKA na dziasla to nie wiem, ale co do hemoroidów to też z nimi walcze-to moja 2 ciąża, w 1 nie miałam problemów dopiero po porodzie mi sie pojawił problem,ale nie było jakoś tragicznie i z pomocą maści i czopków posterisan w miesiąc było po sprawie. Niestety wróciło wszystko w 6 miesiącu teraz no i przede wszystkim trzeba zapobiegać zaparciom. Bez tego bedzie jeszcze gorzej. Pewnie mnie tu zaraz ktos okrzyczy ale ja stosowałam i diete i activie i śliwki a i tak zaparcia się pojawiały więc kupiłam w aptece xenne herbatke na zaparcia i pije ją co 3 dni-pomaga. Wiem że nie wolno żadnych przeczyszczajacych rzeczy w ciąży ale ona nie działa tak bardzo gwałtownie...rozumiecie. No i codziennie stosuje posterisan krem. Problem może nie znika całkiem i myśle dopiero po porodzie jest szansa wyjsc z tego na dobre,ale jest ok-nie boli ani nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×