Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

hej :) my już po wizycie :) będzie córeczka :D lekarz powiedział: to macie państwpo zdrową dziewczynkę :D co prawda miał troszkę pracy żeby dojrzeć co się kryje w brzuszku ale udało się :) wstydliwe to nasze maleństwo :) sam lekarz mówił, że rzadko ma tak dużo pracy przy dojrzeniu płci ale dzięki temu usg trwało dłużej :) jesteśmy mega szczęśliwi :) zawsze marzyłam o córeczce i proszę :) lekarz się śmiał, że mąż będzie miał motywację do dalszego działania ;) w ogóle to super było na tym usg, cały czas sie śmiałam, mąż z lekarzem zafundowali mi darmowy kabareton :) ehhhh....jestem tak szczęśliwa, moje malutkie szczęscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny życze spokojnych zdrowych świąt Bożego Narodzenia niech spełniają się marzenia ...w marcu. Buziaki dla Was i dla brzuszków !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wiele radości :) i spełnienia marzeń w Nowym Roku ;) WSZYSTKIEGO DOBREGO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych, wesołych a przede wszystkim rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności i radości w Nowym Roku:) Basiolek -gratuluję zdrowej dziewuni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiec mamuski Zdrowych Pogodnych Swiat Oraz Szczesliwego Nowego Roku, co by nam maluszki kopaly po kolacji wigilijnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Niunka po barsczu kopala heheh ale pozniej byl spokuj, i po kolacji tak z godzine po znow zaczela kopac:))) dzis cala msze w kosciele dawala znac ze jest w brzuszku, moj Aniolek kochany:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja dzisiaj i wczoraj cały czas czuję synusia;) Jak w sumie mozna spać po tylu słodkościach:p...we wtorek na wizycie pewnie się okaże,że ważę już 20 kg wiecej;) Najgorszy dzień na wizytę to dzień po świetach:p...Jestem zmęczona ale szczęśliwa... A jak u Was dziewczynki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój maluszek odwrotnie.. :( Cały dzisiejszy dzień siedzi cicho i tylko delikatnie mnie trąca przy obracaniu się. Może za bardzo się nażarłam i zabrałam mu resztki miejsca? ;) ...a może taki z niego śpioszek-leniuszek dziś? Ja też się boję następnego ważenia. Przypakowałam ostatnio sporo, a w Święta też sobie nie odmawiałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) nieszka2000-mój synuś też ma takie dni spokoju..wczoraj rozmawiałam na ten temat ze szwagierką i koleżanką (mówiłam im,że po 28 tc dużo lekarzy każe przez 2 godziny (np.rano i wieczorem) liczyć ruchy dziecka..owinno ich być min. 10 i kiedy jest za mało to powinno się skontaktować z lekarzem.. Obydwie powiedziały mi,że to bzdury..Że gdyby od tego "zależało" to czy ich dzieci mają być zdrowe po urodzeniu czy nie ...to byłoby krucho..Szwagierka ma dwójkę zdrowych smyków, koleżanka 4 miesięcznego synka(powiedziała,że prawie wogóle nie czuła ruchów ,bo jej synuś prawie ciagle spał) Mój synek ma pare dni aktywności (jak np.przedwczoraj i wczoraj- dziś o 1 w nocy miałam pobudkę-dostałam tak solidną serię kopniaków,że nie wiedziałąm co się dzieje;))a potem kilka dni takich kiedy kopnie tylko kilka razy.. Też się wtedy denerwuje..ale widcznie śpiochy z naszych szkarbów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam czasu zajrzeć tutaj wcześniej. Mam nadzieję, że święta mijają wam zdrowo i w rodzinnej atmosferze. Co do kopniaczków to też nie zawsze je czuję. Bywa tak, że kilka godzin jest cisza. A zdarza się również, że czuję je co kilka minut przez cały dzień. Nie ma reguły. Pozdrawiam świątecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mam nadzieje ze swieta mijaja Wam w milej rodzinnej atmosferze :) u mnie tak jakby swiat nie bylo, tu w Anglii nie potrafia swietaowac :) dzis dzien wyprzedazy wiec tez wybralismy sie glownie do mathercare kolejna siatka ciuszkow zakupiona plus dwa sleeping bag takie spiworki nie wiem jak sie u nas na to mowi hehehe i greco takie jak takie jakby lozeczko turystyczne: http://www.mothercare.com/Graco-Contour-Electra-Bassinette-Travel/dp/B004H5L20Q?ie=UTF8&ref=sr_1_3&nodeId=44360031&sr=1-3&qid=1324911799&pf_rd_r=0ATC4AYM659CZ48EDYCE&pf_rd_m=A2LBKNDJ2KZUGQ&pf_rd_t=101&pf_rd_i=44360031&pf_rd_p=231490867&pf_rd_s=related-tab-3-5 No i teraz mamy problem patrzylismy na wozki i bardzo nam sie spodobal silver cross 3d moze ktos nam pomoze? wiecie cos dziewczyny o tym wozku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny juz prawie po świętach...:) u mnie niunia dostała wiecej prezentów niz ja hehe...a jeszcze jej na świecie nie ma:) Objadałam sie bardzo przez te 3 dni ,a w nocy zgaga niezmierna była. Męczyłam się pół nocy...Dziś mała w brzuszku spokojna ale wczoraj cały dzien wojowała Co do wózka to nie pomogę, ale łóżeczko fajne:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie...jak u Was na końcówce świąt?Przejedzone?:) Ja bardzo:) Dziś z trwogą weszłam na wagę i mam niecałe 2 kg więcej od ostatniej wizyty:) Jako kobieta-jestem zachwycona..jako mam-boję sie czy z synkiem wszystko dobrze.. Atmosfera świąt cudowna..prezenty trafione;)Śynuś bardzo aktywny:) A jak u Was?:) Klaudyna-jako zakupocholiczka to różności sklepów i wyprzedaży Ci zazdroszczę:p ale świeta kocham te polskie;) Z tego co wiem to u Nas jutro zaczyna się większość wyprzedaży jednakże z racji,że moja szafa ugina się już pod ilością ciuszków synka:D:P zamierzam odwiedzić tylko zarę...Nawet wczoraj koleżanka,która mieszka w Anglii i jest mamusią 4-miesięcznego synka obiecała mi wysłac ciuszki po synku na początku stycznia;) A z powodu, iż jej synek ma refluksa przechodził jedynie spioczki i pajacyki..Tak więc na ciuszki z Anglii się i mój synek załapie:p Choć prawdę powiedziawszy już troszkę ich w szafie posiadamy:p Do końca roku zanim wzrośnie podatek chciałabym jedynie kupić potrzebne mi na poczatek pieluszki,chusteczki nawilżone i proszki do prania..To pewnie też idzie cenowo do góry:/ Nie wiecie dziewczyny gdzie dostanę najtańsze pieluszki? Widziałyście gdzieś pampersy w fajnych cenach? Jutro mam wizyte u lekarza...Tzrymajcie za Nas kciuki..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Loarro:) Mój synuś nie załapał sie na prezenty gwiazdkowe w tym roku:P ale ja za to dostałam sporo kosmetyków do pielęgnacji skóry kobiet w ciąży;) Chyba,że ten kartonik,który dostałam od mamy przed świetami(z ręcznikami,myjkami,termometrami,cążkami,oliwkami itd) zaliczyć jako przedwczesny prezent dla Stasia pod choinkę:D Co do wózka to ja tez nie jestem w stanie pomóc:/..W środe zaczynamy malowac pokój synka...już nie mogę się doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcowe Szczęscie gdzie sa tańsze pampersy to nie wiem ale sa w tesco huggiesy za 35 zł chyba 84 szt bardzo sie zatem opłaca:) A orientujecie sie może czy wózki tez ida w góre?? bo jedni mówia że tak drudzy że nie bo maja juz vat 23% i kurcze nie wiem czy zamawiac teraz czy poczekac do stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, ja czytałam ze VAT ma być podniesiony tylko na ubranka, kosmetyki itd nie maja być droższe. jak to jest w końcu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak chyba bedzie wozek greco hehehe no a co do Vat-u to chyba tylko ubranka i buciki ale znajac naszych sprytnych przedsiebiorcow podrozeje wszystko byle by im kieszenie wypchac. Co do pieluszek kolezanka strasznie odradza huggies po piersze strasznie sztywne po drugie ocieraja po bokach po trzecie zle wchlaniaja jesli chodzi o kupki to potrafia wyciekac po bokach plus sa wyzsze niz pampersy i dla noworodka nie wskazane na pierwsze dni bo wiadomo pepuszek. Ale to opinia jednej osoby w sumie kilka razy to slyszalam nie wiem, ale a pewno przy pampersach zostane :) A i jeszcze jedno widzialam dzis na onecie artykul o becikowym nie czytalam bo mnie nie dotyczy, mimo ze mialam opieke od 10 tyg w Polsce ale rodzic bede gdzie...s nie wiem nawet gdzie jeszcze och ale Wam polecam poczytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki klaudyna za info o becikowym wrzucam link jakby ktos chciał poczytać http://biznes.onet.pl/od-nowego-roku-zmiana-zasad-wyplacania-becikowego,18543,4982163,1,news-detal Juz doczytałam o tym vacie i tylko wzrasta na ubranka i akcesoria do ubranek oraz obuwie dzieciece ponoć Co do pieluch to ja mam paczke pampersów a na sam początek własnie do szpitala kupiłam huggisy new born wyciete na pępuszek własnie, polecała je połozna poza tym inne mamy chwaliły, czy są chłonne nie wiem jeszcze hehe ponoc tak ale na pewno sa miękkie bo otworzyłam paczke i sprawdziłam, ale wiadomo wszystko wyjdzie w "praniu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pieluszek do koleżanka też chwaliła huggies tez miała w szpitalu i nawet sprawdzałam czy mała sika bo takie chłonne podobno :) ja mam 1 z pampersa i kupiłam 3 właśnie z huggiesa z tesco, a widziałam jeszcze pampers care 150szt nr 2 za 95zł w tesco w kartoniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:):):) Loarra-czy ceny wózków wzrastają to nie wiem , wiem tylko tyle ile powiedziała mi dziewczyna w sklepie gdzie zamawialiśmy wózek,że po nowym roku u nich np.ceny wózków poprostu ida w górę..I mimo,że my nasze mebelki i wózek odbieramy pod koniec stycznia to ceny mamy grudniowe. Pogrzebałam teraz troszkę w necie i znalazłąm pare stron oferujących wózki dzieciece gdzie vat na nie wynosi 8% a na akcesoria do nich 23 %.. Ale już na stronie oferujacej "nasz wózek" vat wynosi już teraz 23%...więc nie wiem:/ W niektórych notatkach z gazet jest napsiane,że wzrasta vat na buty, odziez i pieluszki i dziecięce a wózki zdrożeją(nie jest napisane nic o vacie). Jesli chcesz mogę dziś zadzwonić do hurtowni, w której zamawiałam wózek i zapytać...nie widzę żadnego problemu;) Kaludyna86-i tu masz rację-też czytałam,że ceny na większość akcesorii dla dzieci już zdrożało od jesieni,żebyśmy "sie przygotowali" na styczniowe podwyżki:/ W Anglii macie na akcesoria dziecięce 0% podatku a nam tak zwiększają...teraz to już Ci wogóle zazdroszczę:D:P Madzia0808-te pampersy premium care 2 to mnie najbardziej interesują i prawde powiedziawszy cena super..jesli nie dzisiaj to jutro tam na bank zawitam;) Ciagle się zastanawiam jak oni w tych sklepach wybrną z podniesieniem podatku po 1 stycznia...od dziś wyprzedaże...i albo będą "stratni" w tym roku i podniosą sobie vat ale ceny pozostaną przecenione z 8% albo...podwyższą te wyprzedażowe ciuszki:/ Trzymajcie kiucki za Nasz dzisiaj..o 11:15 mamy wizytę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Marcowe_szczeście na pewno będzie wszystko dobrze :) Ja mam wizytę na początku stycznia :) ciekawe jak tam waga? objadłam się przez te Święta troszkę, najbardziej zaszalałam w Wigilię, potem już skromniej ale pewnie troszkę przybrałam :) My wybieramy się jutro oglądnąć wózek babyactive, teraz jest jeszcze nowy model z tej firmy: EL NINO, też fajny :) oj coś czuję, ze nie będzie się łatwo zdecydować ;) co do koloru to chyba postawię na beż albo fiolet...sama nie wiem :) http://www.babyactive.pl/index.php?show=kolory&wozek=el-nino#start jeśli padnie na inny model niż el nino to będziemy kombinować :) pewnie trochę się zejdzie w sklepie :) Co do wyprawki to dokupię jeszcze 2-3 kaftaniki, 2 pary śpioszków i body a resztę ubranek mamy już załatwione od kuzynki męża, ma córeczkę 1,5 roczną i ma nam przygotować ubranka do wybrania :) w ogóle to nie szaleję za bardzo bo tak naprawdę dzieciaczek szybko rośnie a pewnie jeszcze dostanie jakieś zestawiki od rodziny więc staram sie zachować zdrowy rozsądek :) łatwo nie jest bo w sklepach wszystko tak pięknie wygląda i zachęca do zakupu...zawrót głowy gwarantowany. Póki co nie mogę sie zdecydować na wzór pościeli a chcę zamówić do końca roku, jakoś nie ciągnie mnie w stronę różu :/ idę szukać dalej :) może motyw z kubusiem puchatkiem :) trzymajcie kciuki żebym w końcu coś wybrała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×