Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

Haloooooo! Biteeeee! Jesteś taaaaam??? :P Aneczka2007_0 - Wysłałam zaproszenie :) Czy ktoś jeszcze jest chętny dołączyć na FB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Marzec wysłałam Ci zaproszenie.. My dziś po szczepieniu.Mała waży 9,800.pytałam o te uszka.sprawdziła jej i żadnego zapalenia nie ma.stwierdziła że to poprostu reakcja na wyższe dzwięki.też o tym myślałam ale zawsze lepiej się upewnić:) ogólnie po ukuciu obraziła się na mnie i tylko do tatusia się uśmiechała a na mnie nawet spojrzeć nie chciała zadziora mała:)też się boję gorączki ale jak narazie jest wporządku. Wkońcu mojej niuni owidziało się słowo tata i teraz woła ciągle mama albo niania:) heh na jedno wychodzi.. teraz tylko wyjdę z pokoju i zaraz idzie mnie szukać..najczęściej pierwsze co leci do łazienki:) wyślę wam jeszcze zdjęcie i uciekam spać spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zapraszam na kawkę z rana ;) Dziewczyny jak wy się bawicie ze swoimi maluchami? Jak urozmaicacie im dzień? Co robicie w kierunku ich rozwoju? Pytam bo mi i mojemu M już brakuje pomysłów. Zabawki się znudziły, zabawa piłeczką i samochodami też, książeczki też i nie wiem co wymyślać, żeby Patryk się nie nudził i rozwijał nowe umiejętności... Dajcie jakieś pomysły! Please! Czekam z utęsknieniem na wiosnę - jak już będzie można pójść na plac zabaw i do piaskownicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marzec zaakceptowałam dzięki ;) x Agata łączę się z Tobą w oczekiwaniu na wiosnę też już się niemogę doczekać, mój synek raczej bawi sie sam albo z siostrą z nami nie bardzo lubi zaraz ucieka. x Beata to dobrze że z uszkami wszystko ok. Jakoś to zdjęcie chyba nie doszło albo ja nie umiem zobaczyć ;( x Nagrałam wczoraj mojego synka jak tańczy zaraz wam wyślę na pocztę, tylko jakoiś trochę bokiem mi sie nagrało (zapomniałam żeby aparat przekręcić) ale da się zobaczyć ;) x Piję kawkę, ktoś chętny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Kawka oczywiście:) ALe sama:D ważyłam się dziś i schudłam 1kg:P hehe jeszcze 3 :D Aneczka-a ja nie mogę Cie znaleść na fb...:/ nie wiem czy dobrze w ogóle wpisuję twoje dane:P kurcze... U nas mały wstaje przy wszystkim co się tylko da ....masakra...ma juz 3 guzy...:/ staram sie jak mogę go pilnować ale i tak gdzieś się obije.. dziewczyny-nie ma ani fotki beatki ani aneczka twojego fimliku na poczcie-gdzie to posyłacie? ;) Ja tez czekam z jednej strony chciała bym wiosny (dla synka jak WY) a z drugiej musimy z mężem uzbierac do skarbonki duuuuużo pieniędzy na wiosnę i tu pasuje zeby zima trwała jeszcze 12msc :D heh już patrzyłam na ubranka na wiosnę dla mojego szkraba:P Co do zabaw-ja bawię sie hmm normalnie nie mam jakichś specjalnych zabaw na rozwijanie mojego dziecka-czytamy,ukladamy klocki (ja wieże a on ją burzy) w a kuku itp. a wiele czasu bawi się też z ciiocią -i to chyba najbardziej dziecko rozwija:D -odgapiają się:P My wczoraj i dzis nie wychodzimy na spacerek (mieliśmy komunikat,że poewietrze bedzie skarzone-wydaje sie mi ze przez smog) pójdziemy jutro-a jak jest fajnie mroźnoo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata 24 - Nie mi wysłałaś tylko Aneczce ;P Ja Tobie wysłałam, czekam na akceptacje :) Agatka_30 - Ja nie mam specjalnych zabaw, normalnie się bawimy w zależności od humoru, możliwości czy miejsca. Poza tym Maja potrafi się baaardzo długo sobą zajmować, więc też nie mam takiego ciśnienia, żeby jej się narzucać. Podmieniam jej tylko zabawki, żeby się nie znudziła, zagadam coś albo przytulę :) Aneczka2007_0 - No właśnie co z tym filmikiem? :D Bitee Cappucina - Musisz podać namiary FB albo na naszą pocztę albo do mnie to Cię zaproszę. Jak już dołączysz to pogadamy :D Ja też na razie na spacery nie chodzę bo słaba widoczność od tego smogu i strasznie śmierdzi. Czekam aż przewieje :P A na co tak zbieracie? Remont, budowa czy coś innego? Mi się budowa marzy ale marne szanse w najbliższym czasie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze,to mażel pamiętasz mojego maila? wyślij mi na niego swoje dane:p to cie zaproszę na fb:D Mamy wybudowany dom (budowaliśmy jak sie syn urodzil) a teraz zbieramy na tynki-a to zajebisty koszt jest niestety.. :/ ale chcemy się wprowadzić na swięta (oczywiście bożego narodzenia) -takie nasze marzenie:) Pije drugą kawke ktoś ze mną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny które maja PIERWSZE dziecko-myślicie o rodzeństwie?? :) Ja bym chciała zeby byla mala różnica wieku,ale na samą myśl o porodzie mam ciarkiii Lilka-i jak tam?? posiadaczek-chciałam sie kiedys zapytać-jak sobie radzisz z ubieraniemx2?:) Chodzi mi o spacery..bo ja jak mam malego ubrać w kurtki i kombinezosy to jestem spocona jak osioł i tak kiedyś myślałam o tobie,bo ja jego i siebie ubiore i hop na zewnątrz ale Ty? musisz obie ubrać,zeby sie jedna nie zgrzala ani druga nooo podziwiam sie,bo nie daje rady z\czasem z moim:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam posta ale się chyba nie dodał... Ja się chętnie kawy napiję, ale sama sobie zrobię bo Ty pewnie bez mleka i cukru? Wysłałam maila i czekam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też pije kawkę ale z mleczkiem i cukirem ;) x Niemiałam czasu wysłać bo mały sie obudził zaraz jeszcze raz wyślę i napisze co i jak wpisać na fb żeby mnie znaleźdź. ;) x Ja tez myślałam że nie dam rady ubierać 2 dzieci i całą ciążę myślałam jak to będzie , no ale teraz całkiem zwinnie mi to wychodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata ale Martynka ma superaśnego kucyczka ;) x Już wysłałam, wyślę jeszcze jeden jak tańczy i śpiewa jak mi się zmieści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, co do zabaw to moja mała uwielbia jak bawimy się w idzie rak nieborak albo idzie kominiarz po drabinie. Poza tym uwielbia pacynki :) Generalnie umie zająć się sama sobą więc nie mam większego problemu. Teraz na szczęście minął najgorzy moment ząbkowania i wróciło moje dawne spokojne dzieciątko :) jeśli chodzi o drugą ciążę to ja owszem myślę czasami o tym ale to jak mała będzie miała tak 2,5 - 3 lata żeby szła do przedszkola jak sie drugie urodzi . Nie chcę zeby była jedynaczką, zobaczymy jak wyjdzie ;) Dzisiaj mój M był z małą u lekarz (ja niestety w pracy) bo tak jej troszkę świszczało przy oddychaniu i bałam się czy jest wszystko ok. Lekarka zbadała, orzekła, że dzidzia zdrowa wię super :) Kazałą tylko kupić tantum verde bo przy ząbkach dzieciczki często mają podrażnione gardełko. generalnie mówiła zeby się nie martwić ze jeszcze nie wstaje bo ma po prostu swoje tempo rozwoju i na wszystko przyjdzie czas :) Ma więcej ząbków niż standardowo w jej wieku a i ruchowo też dogonie rówieśników w swoim czasie ;) uciekam bo mam jeszcze trochę pracy, miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, co do zabaw to moja mała uwielbia jak bawimy się w idzie rak nieborak albo idzie kominiarz po drabinie. Poza tym uwielbia pacynki :) Generalnie umie zająć się sama sobą więc nie mam większego problemu. Teraz na szczęście minął najgorzy moment ząbkowania i wróciło moje dawne spokojne dzieciątko :) jeśli chodzi o drugą ciążę to ja owszem myślę czasami o tym ale to jak mała będzie miała tak 2,5 - 3 lata żeby szła do przedszkola jak sie drugie urodzi . Nie chcę zeby była jedynaczką, zobaczymy jak wyjdzie ;) Dzisiaj mój M był z małą u lekarz (ja niestety w pracy) bo tak jej troszkę świszczało przy oddychaniu i bałam się czy jest wszystko ok. Lekarka zbadała, orzekła, że dzidzia zdrowa wię super :) Kazałą tylko kupić tantum verde bo przy ząbkach dzieciczki często mają podrażnione gardełko. generalnie mówiła zeby się nie martwić ze jeszcze nie wstaje bo ma po prostu swoje tempo rozwoju i na wszystko przyjdzie czas :) Ma więcej ząbków niż standardowo w jej wieku a i ruchowo też dogonie rówieśników w swoim czasie ;) uciekam bo mam jeszcze trochę pracy, miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas OK, minela goraczka, nie wiem co to było, uf. Napiszę wiecej wieczorem, na razie urwanie glowy, wykanczamy nowe mieszkanie, musze zdazyc przed powrotem do pracy (w połowie marca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko .."posiadaczek"-sorki pisałam tu a oczami (i mózgiem) patrzyłam na małego:P Tak chodzi o GOSIACZKA :D Marzec-myślałam,ze Maja nie ma rodzeństwa,a tu proszę:) Co do kawy :jak najbardziej z MLEKIEM I CUKREM :D -niestety jestem kawoszem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka79, agnieszk@@, Agatka_30 i basiolek - A Wy nie chcecie dołączyć do "naszej paczki" na FB? My tam z Bitee i Aneczką szalejemy :) Więcej prywatności mamy i jest bardzo fajnie :) Bitee Cappucina - Czyli pisząc że samą kawę pijesz miałaś na myśli, że bez ciasta a nie że bez cukru i mleka? Teraz łapię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nie przepadam za FB;-) Ja sobie z dwójką dzieci radzę duuuużo lepiej niż z jednym. Myślę, że zasada iż praktyka czyni mistrza sprawdza się w 100%. Nigdy nie byłam domatorką, nie umiałam gotować, zajmowac się domem tylko jak cię mogę. Jak urodziła się pierwsza to nie wyrabiałam, a teraz się po prostu wszystkiego nauczyłam i okres niemowlęcy /kingi to sielanka (porównawczo oczywiśce:-) Poza tym ze lepiej ogarniam sprawy domowe to jeszcze nauczyłam się więcej cierpliwości no i wiadomo mniej nerwów jak coś idzie nie tak. Co do ubrania to ja robię tak: starsza ubiera się sama no ale trzeba oczywiście pomóc no i trwa to niemiłosiernie. zakładamy spodnie grube, buty, polar i szalik. Kurtkę i czapkę daje jej w łapkę. Potem ubieram szybko małą, pakuję do wózka i potem to juz blyskawicznie siebie, kurtka i czapka starszej i idziemy. A spowrotem starsza rozbiera się sama (rzucając wszystko jak stoi - i tu zawsze długa dyskusja a czasem moje groźby zeby odłożyła na miejsce), w tym samym czasie rozbieram sie ja a na końcu Kinge wychodzac z zalożenia, że Kinga jest najmniej rozgrzana i spocona bo sobie leżała:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, które mają chłopców. Czy Wasze maluchy łapią się za siusiaka podczas przewijania i podczas kąpieli? Ja ostatnio zauważyłam, że Patryk trzyma się za pieluchę jak ma założoną, jak go przewijam to łapie się za siusiaka a podczas kąpieli odsuwa mi ręce i nie da się dokładnie umyć (odciągnąć troszkę napletka itd.). Czy to normalne bo poznaje swoje ciałko czy może coś go boli? Macie jakieś doświadczenie w tym temacie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Agatka-mój robi tak samo:D jak go przewijam ciągnię siusiaka :D ale pozwalam mu na to przy przewijaniu bo dziecko poznaje siebie;) Przy kąpieli nic nie robi i nie reaguje jak ja coś robie;P ale fakt,że jak chcę inaczej niz podczas kapieli to odsuwa moją reke:) To dziewczyny? KAwa z mlekiem i cukrem?;) (bez ciasta) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej x Agatka to raczej normalne mój synek od maleńkiego łapie się za siusiaka zawsze jak jest bez pieluchy to już żadna zabawka go nie zainteresuje tylko "siurek", jak był miejszy to miał tak około 2mies to się łapał i ciągnoł i jednocześnie płakał (niewiedział chyba co sie dzieje ze ciagnie a boli), późnij już tylko sie łapał ;) x No kawa kawa , właśnie piję ;) x Bite to ja myślałam że Ty masz dziewczynkę? wszystko mi się już pokiełbasiło;/ x Niemoge z mojego synka, je kanapke stoi i tańczy hehe śmiesznie to wygląda, zawsze mu śpiewałam do snu kołysanke teraz zamiast spać to on wstaje i tańczy hehe ;) A śnieg sypie i sypie, i tak się zastanawiam jak ja mam dziś iść po Nikole do przedszkola i do biedronki miałam iść, kurde akurat dziś mój M wziął mój samochud ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bitee Cappucina - Ja już po kawusi :D Teraz piję energy drinka :D Jakby co to piszę się na drugą kawusię później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bitee Cappucina - Ja już po kawusi :D Teraz piję energy drinka :D Jakby co to piszę się na drugą kawusię później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze chciałam się pochwalić, że Maja ma już 3 ząbki i czwarty już widać :D Tylko dziwnie jej wychodzą, bo ma 2 dolne jedynki, dopiero się przebiła jedna górne jedynka i widać już górną dwójkę. A gdzie druga górna jedynka? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Marzec gratulacje dla Maji, nie zawsze wychodzą po kolei "podobno" mojej koleżanki synkowi wyszła napierw dolna 2 dopiero potem 1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie marcowe mamy:) dopiero teraz odkryłam te fora dla mam rówieśników:) Jestem mamą Julka (21 marzec 2012) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam do mojego lekarza w sprawie tego ptaszka i napisał mi, żeby moczyć mu w rumianku albo w rivanolu 2 razy dziennie a jak się nie poprawi to zrobić ogólne badanie moczu. Pomoczę - nic nie zaszkodzi ale też mi się wydaje, że to raczej zainteresowanie nowym elementem ciała ;) Bo żadnych zaczerwień nie ma.... Mój Patryk ma dwie dolne jedynki, dwie górne dwójki i teraz wychodzą mu górne jedynki. Także ja dziś miałam kiepską noc. Malutki się budził i Ibufen poszedł w ruch. Każde dziecko inna kolejność ;) Ja piję kolejną mocną kawę! Na szczęście już niedługo lecę do domu i weekend ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam dziewczynkę a też sobie "ogląda" co tam ma:) Moja Mysza ma 4 na górze i dwa na dole i bardzo powoli idą 2 następne na dole.a co do zabaw to u nas podobnie jak u was z tym że mała lubi się jeszcze bawić "z dzidzią"przed lustrem:) robi jej pa pa albo daje buziaka:) dziś moja siostra przyjeżdża,mała pewnie będzie szaleć.czasem jak widzi nas obie to jest trochę zdezorientowana,bo jesteśmy podobne:)śmiesznie to wygląda.patrzy raz na mnie raz na nią i nadziwić się nie może:) już też powoli zaczyna się podnosić na nóżki szczególnie jak złapie moją rękę chyba najpewniej się wtedy czuje bo wie że jak coś to będę ją łapać:) pozdrawiam dziewczyny miłego dnia:) aha witaj B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×