Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

Kajaka31 hehe ja się nim zajadałam jak nic nie dałam rady jeść :) i nadal lubię sobie od czasu do czasu zjeść kisielek - teraz wieczorkiem. Ja go robię na wodzie mineralnej, bo kranówka w ciąży mi w ogóle nie smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz po usg. Uf wszystko OK. 12 tydzień, długość 64 mm, NT 1,5 mm a kość nosowa 4,9mm. Zmeczona jestem tym dniem, więc uciekam na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka bardzo się cieszę :) super, mam nadzieję, że będę jutro tak samo szczęśliwa jak Ty po swojej wizycie :) już niedługo :) trzymajcie kciuki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysyłam na poczte moje wszystkie dotychczasowe usg, ostatnie z 12 tygodnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny Beyonce do nas dołączyła hi hi ja to trochę spóźniona w tych niusach jestem . Czy was też podbrzusze ciągle boli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja... Mnie od 2-3 dni pobolewa szczególnie jak rano wstaje z pełnym pęcherzem...ale w dzień tez :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja już po wizycie, z maluszkiem wszystko super :) nie mam wyraźnego zdjęcia bo łobuziak tak się kręcił i machał kończynami :) że nie dało się go nawet zmierzyć :) najfajniejszy był moment jak maleństwo miało zamknięta rączkę a nagle otworzył dłoń i pokazało się 5 cudownych paluszków :) i tak 3 razy :D potem machał rączkami i nóżkami i kręcił się ciągle mały skoczek :) jestem taka szczęśliwa :) o usg genetycznym lekarz narazie nie wspominał. Termin z usg zmienił się na 21 marca ale ja trzymam się terminu liczonego wg ostatniej miesiączki :) to niesamowite jak te nasze bąbelki rosną :) mam zrobić morfologię, badanie moczu i glukozę. W sumie to tyle :) czuję się super, oby tak dalej :) miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiolek cieszę się, że u Ciebie wszystko ok ;) Ale Ci zazdroszczę, że wiesz, że wszystko z maleństwem ok. Ja się strasznie zamartwiam i odliczam dni do mojego USG... Z tego co pamiętam to Ty też nie masz żadnych objawów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiolek super ze wszystko jest ok...ja do lekarza teraz 16-go ide bedzie mial wyniki mojej cytologi...mam nadzieje ze tez wszystko bedzie ok...no i oczywiscie usg nie moge sie doczekac moze bedzie widac co se wykluje hehe bo to bedzie juz 17 tc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiolek, super ze ok, Loarra, tez mam usg 16ego:) Dziewczyny wiecie ile kosztuje porod w panstwowym szpitalu? bo slyszalam gdzies ze za wszystko trzeba dopacac... Znieczulenie, opieka, porod w osobnej sali ile moze to kosztowac? bo moze oplaca sie juz bardziej rodzic w prywatnym szpitalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poród nie jest płatny...tylko jesli chcesz tzw."luksusy" to za nie płacisz czyli płatne jest znieczulenie zzo płatna jest prywatna polożna itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie dowiedzialam ze w zaleznosci od szpitala obowiazuja oddzielne cenniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nie wiem pierwsze słysze ja mowie jak jest u mnie w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to podobno wszystko zalezy od szpitala sa takie ze maja sale na 3 osoby znieczulenie i wszystko inne gratis a sa takie ze za wszystko trzeba doplacac,no ale jeszcze mamy troche czasu aby sie zaczac tym martwic:) z drugiej strony trzeba zdac sobie sprawe ze czasami sa to wysokie koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka 30 dokładnie tak jak napisałaś nie mam specjalnych objawów :) czuję się bardzo dobrze :) jak zobaczyłam dzisiaj maluszka to normalnie byłam przeszczęśliwa :) mąż czeka aż będzie mógł iść ze mną zobaczyć malucha :) może już następnym razem, to będzie już 15 tydzień wtedy więc już chyba będzie USG przez brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny . I jak się czujecie?? Widze że moje kochane marcówki z 2011 się juz przywitały. Kochane powodzenia i szczesliwego rozwiazania :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! jak tam Wasze brzuszki? zadnych nowosci? bardzo cicho tutaj od paru dni. Agatka, Basiolek ja tez nie mam zadnych objawow:) zyje bardzo aktywnie, codziennie nordic walking a jak w przszlym tygodniu okaze sie ze wszystko jest ok to znowu wroce na delikatny fitness. Wczoraj cos minie napadlo i zjadlam cala czekolade oraz paczke pierkgow ruskich, no ale to nie jest ciazowe, bo ja i przed ciaza mialam takie jazdy:) moze to dlatego ze ogolnie sobie nie folguje i dlatego organizm raz na jakis czas domaga sie szalenstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajaka31 no właśnie nie wiem czemu taka cisza od paru dni.... Trochę mnie martwi ten brak objawów a z drugiej strony cieszy.... Jeszcze 10 dni i będę wiedziała czy z dzidziusiem wszystko ok ;) Ale pociesza mnie fakt, że u Ciebie i Basiolka wszystko ok. Mam nadzieję, że u mnie też będzie dobrze. Ja dziś ogólnie trochę się podłamałam moja garderobą. Za bardzo moje ubrania w rozmiarze 36/38 przestają się nadawać. Jeansy za ciasne, w koszulach pękają guziki w biuście.... Muszę się wybrać na jakieś zakupy bo jeszcze trochę i nie będę miała co na siebie założyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja jestem, ale nie piszę, bo od wczoraj jestem strasznie osłabiona. Wczoraj strasznie mnie gardło bolało, a dziś już mam katar. Na razie kuruję się parzonym mlekiem oraz ciepłym napojem z wapna i witaminy C. Wygrzewam się. Jak któraś ma jakieś sprawdzone sposoby domowe lub leki które można w ciąży, to proszę o radę. Tymczasem wracam do łóżeczka. Pamiętajcie, że teraz jest bardzo zdradliwa pogoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka,nie przejmuj sie kazda z nas przechodzi ciaze inaczej, ja juz przestalam sie porownywac bo to nie ma sensu. to tak samo jak z wielkosci brzucha czy waga. ja tez nosilam rozmiar 36/ 38 przed ciaza, ale juz prawie nic nie pasuje... bluzki rozchodza sie na biuscie a dzinsy (prwawie wszystkie biodrowki) po prostu sie nie dopinaja aby sie nie stresowac znioslam wsystkie rzeczy do piwnicy. zostalo mi jeszcze sporo na gumce i one wchodza bez problemow. kupilam sobie tez na allegro kilka tunik i dwa cieple ponczo, te rzeczy i tak przydadza mi sie po ciazy. polecam allegro bo naprawde bardzo tanio i nie trzeba z domu wychodzic. w Gdyni dzisiaj strasznie leje brrr okropienstwo. Szatynka, masz racje trzeba uwazac z pogoda. Pij herbate z miodem i z cytryna, herbate malinowa i wygrzewaj sie w lozku. Ja ogolnie polceam dobre sklepy ziolowe, wyslij swojego M niech sie podpyta sprzedawczyni o jakies ziola dla przeziebionych ciezarnych, sa mieszanki do plukania gardla itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dawno nie pisałam ale czytam was codziennie. Dziś chciałam zapytac o poradę, odebrałam wyniki analizy ogólnej moczu i jest tak PH 7,5, leukocyty 0-1 ( norama 0-5), nabłonki płaskie pojedynczy, bakterie dość liczne, fosforany bezpostaciowe dość liczne. Z tego co wiem to niezbyt dobry wynik do ginka idę w piątek ale zastanawiam się czy zrobić posiew z antybiogramem, co myślicie o tym. Teraz zmykam ale będę za godzinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!,3 U mnie też od samego rana leje...:( Na przeziębienie polecam duże ilośći witaminy C sok porzeczkowy, malinowy... Z ciuchami u mnie też już kiepsko...spodnie to mi jedne zostały w które się jeszcze mieszcze, też musze pomyśleć o jakiś zakupach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajaka Jeśli możesz to wrzuć lini na te tuniki bo tez bym chciala cos zakupic ale niestety brak mi cierpliwosci zeby na allegro szukać, a moze tez mi wpadna w oko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inez, trudno jest mi cokolwiek doradzic, wiem tylko ze nawet jak masz cos odrobine ponizej lub powyzej normy to nie ma stracha, bo te normy a bardzo uogolnione, tak przynajmniej powiedzial moj gin. Loarra, wpisz sobie po prostu w wyszukiwarke np tuniki np z dlugim rekawem, ja wlasciwie nic nie kupilam na razie typowo ciazowego ale wieksze tuniki o rozmiarze 40-42 tak z dwa rozmairy wieksze niz nosilam przed ciazaza. niektore zreszta sa bez rozmiaru i sie dopasowuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie marcówki :)Ja zakupiłam sobie http://allegro.pl/bawelniana-tunika-podkreslajaca-brzuszek-i1795347608.html zakupiłam 2 sztuki dzisiaj mają być a wcześniej zakupiłam http://allegro.pl/cudna-bluzeczka-odcieta-pod-biustem-i1765533441.html.I zakupiłam jeszcze sweterek i nie sprawdziłam komentarzy niestety i jak nie ma sweterka tak nie ma a to prawie 2 tygodnie mijają podobno wysłali podobno??? Dam linka ale nie proponuje zamawiać http://allegro.pl/057-jesienny-sweter-tunika-ze-slicznym-kolnierzem-i1784625135.html ten 3 link jest jako ostrzeżenie przed tym sprzedawcą ,zła jestem jak nic podobno listonosz awizo nie zostawiają tak napisali (ciekawe mój listonosz nawet mi gazetę przyniósł żeby się nie pogniotła w skrzynce.Nic mi się nie chce mam lenia i ciągle jestem przeziębiona .Jutro mam USG hurra:)Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! na szybko podczytałam co tam u was, więc odpisuję: agatka- ja w pierwszej ciąży nie miałam kompletnie ale to kompletnie żadnych objawów trwającej ciąży (no wiadomo-z czasem rósł brzuch); nic mnie bolało, nie kłuło- żadnych mdlości, wymiotów, nawet piersi były miękkie.. w tej ciąży jest na odwrót więc jak widać każda ciąża jest inna i nie ma co się przejmować i porównywać, tylko się cieszyć, że tak to przechodzisz:) szatynko- ja proponuję syrop z cebuli:) inez- przykro mi, nie pomogę ci,nie mam pojęcia :( a ja się pochwalę, byłam dziś u mojego gina i obejrzałam maluszka, spał sobie spokojnie..:) dostałam piękne zdjęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×