Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

Hej gosiaczku ale ja robiłam rtg płuc i oskrzeli jest czysto i osłuchowo również czysto, dopiero jak powtórzyłam badanie moczu i krwi to wszyszło że jest jakaś "infekcja" tylko że nikt chyba niewie jaka i skąd ten długotrwały kaszel, mam tylko nadzieje że jak będzie ciepło to wteście mu to przejdzie. To nie wesoło u Was, życzę dziewczynką zdrówka. Witek też nie umnie chodzić tylko biega ;) x beata fajnie że imprezka sie udała, a torcik miała prześliczny, ja też nie mogę sie doczekać tego ciepła ;) x A ja muszę sie pochawalic mój synek od 2 dni sam zasypia w łóżeczku nie muszę go juz lulać, wkładam go i chwilę tam sie wierci i zasypia bez płaczu Boże jaka to ulga bo przyznam że i ja sie męczyłam i napewno on bo na rękach było mu nie wygodnie, zobaczymy jak długo da tak radę mam naszieję że nie będzie chciał wrócić do lulania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Gosiaczek współczuje kochana i to podwójnie :( Dacie rade macie antybiotyki to wam szybko pomogą:) Aneczka-a pisałaś na fb kiedyś,że mały zasypia bez noszenia -wtedy jak ja sie skarżyłam że noszę małego....Mój zasypia sam w łóżeczku od właśnie tego postu na fb:) Wzięłam sobie książke i czytam siedząc niedaleko łóżeczka a on sie wierci ,spiewa i zasypia:P Wiecie ze ja nadal nie mam @ juz 8dni.... :/ jutro robię test...znów.JEstem taka wściekła,bo bierze mnie przeziębienie a nie chcę w razie czego brać leków wrrr Mało tego jeszcze zima wróciła :( mam normalnie doła Po za tym mały ok,gorączka była wynikiem dwóch dwójeczek :) Umie już sam stanąć na środku pokoju:) No i chodzi jak szalony:) nie ma czasu na nic ani jesc:) rzuca piłeczkami i chodzi po domu za nimi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Bitee ja jeszcze nawet nie miałam @.oprócz dwóch razy jak miałam przerwę w tabletkach ale teraz ni biorę bo mi żadne nie podchodzą.byłam u gin ostatnio to właśnie powiedziała mi że musi mnie położyć do szpitala na badania...oprócz tego ja wogóle nie jajeczkuję i stwierdziła że moja ciąża to cud...tyle że ja mam tak od lat i żaden lekarz nie potrafił mi pomóc.dopiero ta pani doktor będzie coś próbowała zdziałać.. Trochę wam zazdroszczę tego chodzenia bo moja to tylko lata za mną na czworaka wdrapuję się na mnie i płacze bo chce na ręce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, zapraszam z rana na wspólną kawkę ;) U Nas (odpukać) ok ;) Malutki jeszcze sam nie chodzi. Tylko przy meblach i za rączki. A na czworakach to też szybciutko się przemieszcza, że czasem go złapać nie możemy. My roczek kończymy 28 marca. Robimy przyjęcie w Wielkanoc. Będą w sumie dziadkowie i moje siostry. Czyli rodzinnie. Trochę mam dylemat bo teściowa chce małemu robić tort a ja bym chciała mu kupić w cukierni taki kolorowy, dziecinny i przybrany.... Wiecie o co chodzi. Mąż się śmieje, że tylko ja będę miała frajdę z tego tortu bo mały i tak nic nie czai ;) No ale ja bym chciała na pierwsze urodzinki ładny. Teściowa robi smaczne torty ale raczej bez ozdób. I nie wiem co tu robić.... ;) Ostatnio wzięłam się za gotowanie dla małego. Bo do tej pory on tylko uznawał obiadki ze słoiczków. Także oduczamy go tych słoików i przyzwyczajamy do normalnego jedzenia. Gotuję dla Nas i jemu odkładam trochę mniej przyprawione ;) Póki co ładnie je. Także może się oduczy słoiczków. Wczoraj np. zjadł ryż z sosem z piersi kurczaka, papryki, cukinii i cebuli ;) Normalnie tylko mu się uczy trzęsły. W weekend mu też może zrobię ;) Jest normalnie tyle inspiracji w tym internecie ;) Patryk jakoś sam powoli się przestawił na niejedzenie w nocy ;) Zjada nam 240 ml mleka ok. 19/20 i następne je dopiero ok. 5/6 rano ;) Ale i tak budzi się dość często w nocy. Nie wiemy dlaczego. Może z przyzwyczajenia albo coś go boli.... No ale może jeszcze kwestia czasu i doczekam się tej pierwszej przespanej całej nocy ;) Czy Wasze maluchy też tak wcześnie wstają? Nasz to tak 5:30/6 to już jest na nogach ;( Masakra.... A już były czasy kiedy spał do 7/8 - ale coś mu się przestawiło. Ogólnie jest przesłodki i przezabawny. Buzia mu się nie zamyka. Gada cały czas coś po swojemu ;) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Coś mi czasu kompletnie brak. We wtorek skończylismy mieszkanko, jestem tym kompletnie wykończona. A w pn wielki powrót do pracy. Mała nadal kiepsko sypia choć zdarzają się "noce cud" kiedy przespi ciurkiem do 4-5. Gratuluję roczniakom. Kinga z 19-tego ale nie robimy nic specjalnego, dziadkowie i torcik i tyle. nikt nie ma czasu, sił ani pieniędzy zwłaszcza ze za równy miesiąc urodziny starszej no a jak to przyszła 4-latka bardzo to przeżywa, ma już listę gosci itd więc nastawiam się na dużą imprezę z tej okazji. Przedwczoraj Kinga sama przeszla pokój wszerz, od tgodnia wstaje sama i robi kilka kroczkow do mnie, ale tm przejściem pokoju od ścian do ścian to mnie zaskoczła. Zazdroszczę słowa "jajko". starsza córcia jak miała rok to juz troche mówiła, moze nie jajko ale oko, misio, tak, mniam itd a ta jest niemowa, tlko nas umie nazwac tzn tata, mama i baba:-) i tez rzadko jej sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za błędy, laptop coś nie styka w kwestii niektórych liter:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co tu taka cisza? Wiem, że nasze maluchy są już coraz bardziej absorbujące ale napiszcie chociaż, że żyjecie? ;) Mój Patryk ma chyba uczulenie na kaski ryżowe Bobovity. Póki co odstawiłam i zobaczę czy zniknie mu uczulenie z policzków. Nadal się budzi w nocy. Co prawda już nie je, ale się budzi.... Kiedy ja się wyśpię. Póki co zbliżają się urodzinki ;))) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modnisiapllll
hej ja niemam jakoś weny na pisanie ;) x Agatko mój maluch od czwartku tez nie je w nocy ale sie nie budzi miło jest się wsypać ;) Wszystkiego najlepszego dla Patryka x Dziś jadł sam kanapke trzymał sam sobie w rączce był taki szczęśliwy że niewiem ;) Kaszel juz mu przechodzi mam nadzieje że wreście nas opuśi... w piatek kontrol. Dziewczyny polecam Wam książkę "50 twarzy greya" bardzo wciagająca i ciekawa ;) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka - ale oryginał, tak?:-) my po urodzinach. Wczoraj stuknął rok. Bylismy tylko my i dziadek, babcie znokautowała grypa a druga babcia na koncu swiata. Za miesiac urodziny starszej, wiec i tak czeka nas wielka impreza i wydatki... ja od 3 dni pracuję, jest OK, cieszę się z tej zmiany, poczułam jak mój mózg się budzi no i wreszcie ludzie, rozmowy, zadania do wykonania. A dziecię łaskawe bo własnie od 3 dni lepiej sypia - nadal je 2 razy w nocy ale zje i zasnie. Ależ ten rok zleciał, szok. Chcialabym zeby mala juz swobodnie chodzila, no ale nadal przejdzie kawaleki bec i placz i w kolko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lilka tak orginał mam w wersji pdf czytam na tablecie jeśli chcecie to mogę wrzucić na maila. Wszystkiego najlepszego dla córci ;) x Ja niemam już wogóle pokarmu i wczoraj tak mi sie trochę smutno zrobiło że już go nie karmię ;( Dziś u nas na obiad pierwszy raz kapuśniak (tzn pierwszy odkąd jest Wiktor) tak to nie gotowałam bo to kapusta to bałam sie że będzie go brzuch bolał i tak mu smakował że aż 2 miski zjadł jak nigdy ;) Nocnik poszedł w odstawkę narazie jakoś niechce na nim siadać tzn siedzi ale jako na krzesełku a bez pieluchy broń boże, będzie lato to go od nowa spróbóje sadzać. Dziś pierwszy raz, jak przyszliśmy do domu zdjełam mu buty a on poszedł do pokoju przyniósł mi swoje kapcie i po swojemu tłumaczył że mam mu założyć, podnosił nogi i pokazywał, załozyłam mu a on brawo sobie bił. jakoś zraził mi się do kapieli - od małego uwielbiał sie kąpać a od jakiegoś tygodnia patrzy jak nalewa się woda śmieje się zadziera nogi żeby wejść itp ale jak go rozbieram to sie wyrywa a jak wkładam to jest ryk i szybko go myje i wychodzi niewiem czym to spowodowane przecież nigdy sie nie poślizgnął ani nie przewrócił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, mam termin na czerwiec 2013. Ale i tak myślę, ze będzie wcześniej.Mam 2 letnia córkę, urodziła się w 38 tyg.I chyba nie zanosi się żebym przenosiła. Wystawiłam właśnie na allegro ciuszki po malej.Teraz będzie na 100% chłopak i chce zrobić miejsce na nowe.Trzeciego już nie będzie, wiec mogę sprzedać sukieneczki.Zapraszam, może znajdziecie coś dla siebie the_karo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka i co kłamczucho nie
odpisałaś??? :D dddd 19:03 [zgłoś do usunięcia] Bitee Cappucina Hej. Gosiaczek współczuje kochana i to podwójnie Dacie rade macie antybiotyki to wam szybko pomogą Aneczka-a pisałaś na fb kiedyś,że mały zasypia bez noszenia -wtedy jak ja sie skarżyłam że noszę małego....Mój zasypia sam w łóżeczku od właśnie tego postu na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Marcóweczki 2012 :) Dawno tu nie pisałam, ale mam do Was pytanie. Może macie jakieś sprawdzone godne polecenia wózki - koniecznie parasolki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kurcze pomarańczko niewiem o co chodzi? Może mnie oświecisz czemu to jestem kłamczuchą??? I ciekawi mnie kto to napiusał? x A propo to tak zasypiał sam ale przez chorobe mu sie odmieniło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah już wiem kto kryje sie pod pomarańczką, więc może nie bedę tu publicznie tego pisać napisałam na fb liczę na odpowiedź. x Jeśli chodzi o parasolke to my dla córki mielismi chicco tc 01 bardzo fajny lekki wózek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bittee Cappucina
kurcze cos mi hasło nie chce wejsc..:/ Aneczka-bardzo mi przykro,ze od razu mnie podejrzewasz..to,ze ktoś podał moj post -nie znaczy ze to byłam ja.. Droga pomarańczo-dziękuje za tak gorliwe pilnowanie naszych postów i odpowiedzi na nie:P Niestety przez ciebie zostałam ja posądzona-jak nie widzisz tu odp. moze jej nie być bo więcej piszemy na fb.. chyba lepiej tam pisać,niz tu publicznie nie?:) Szatynko-szkoda,ze sie nie udzielasz u nas juz..:( Zapraszamy od nowa:) Jak tam Alunia? U nas ok,ja już wyzdrowialam -choć była masakra..:/ ale ostatnio chora bylam w tamtym roku w styczniu,wiec zapomnialam jak to jest:P:P Milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahha :D
Aneczka użyła swojej mózgownicy i rozwiązła zagadke :D dddd pudło ciemna maso!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam juz na fb ale napisze jeszcze tutaj nie spojrzałam że to był skopiowany twój wpis Bite i dlatego pomyślałam że to ty bo Ty pisałaś na fb o tym spaniu. Także sorka x Ja tez wolę tam pisać nikt obcy przynajmniej nie czyta, lutówki właśnie zpowodu pomarańczek przeniosły sie na prywatne forum. x Pani pomarańczowa ignoruję Twoje posty ja przynajmniej mam "mózgownice" jak to napisałaś bo ty nie masz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahahahha :d
no chyba nie masz skoro zapędziłaś się w czytaniu buraki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widzę że jakies zamieszanie na forum ? szatynka jak tam napisz cos więcej co u was oczywiście w sprawie wózka sie nie wypowiadam ;p sama dopiero co radziłam sie w sprawie spacerówki tyle że podwójnej ;p u nas juz wreszcie dziewczynki zdrowe , wczoraj skończyły brać zastrzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że o nic nie chodzi. Czasem trole wchodzą i mieszają tak po prostu. Ja mam na spacery i dom city jogger, składa się jednym pociagnieciem raczki. A po starszej mam taka spacerowke wyjazdowo - samochodowa, najmniejsza i najlzejsza ze wszystkich czyli oczywiscie maclaren.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś ktoś nam tu miesza na forum i psuje atmosferę. Proponuję olać pomarańczki i nie komentować ich wpisów! U nas wszystko ok. Już się nie mogę doczekać Świąt i Wiosny!!!! Dziś już 25 marca a dalej mrozy. Kiedy w końcu będzie ciepło... Patryk przespał mi całą noc z soboty na niedzielę. Pierwsza cała noc ;) Jak usnął o 19:30 to się obudził dopiero o 6:00. Miło było wyspać się pierwszy raz od roku ;) Ale moja radość nie trwała zbyt długo bo dziś już się znowu budził. Nie wiem czym to jest spowodowane... może tym, że dziś spaliśmy z nim w sypialni a poprzedniej nocy spał sam a my w salonie. Nie wiem.... Zaczyna sam stać jak mu się da coś do ręki. Łapie równowagę trzymając zabawkę :) Fajnie to wygląda. Mamy 8 zębów i w domu ogólnie sajgon bo wszystko wyciąga z szuflad i szafek... Nawet zabezpieczenia pozrywał:) Mały siłacz. Życzę udanego tygodnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Trochę Wam tu poprzeszkadzam i spróbuję wstrzelić się w temat ;) Również rodziłam w marcu ub. roku i widzę,że trochę podobne tematy ,,przerabiacie".Widzę ,że przynajmniej jedna z Was ma problem z całonocnym snem swojego roczniaka. Mój Dominik też budzi się minimum raz w ciągu nocy i bez podania butli nie zaśnie. Ogólnie sam odrzucił smoczek i butelkę traktuje jak smoka - uspokajacza. Moja starsza pociecha od 6 tygodnia przesypiała całe noce,a z małym ,,walczę" i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bittee Cappucina
Hej ja znow na pomaranczowo :):) Właśnie wspominiałam dzisiaj wielki tydzien ubiegłego roku- o tej porze we wtorek siedziałam na sali i płakałam bo nastepnego dnia mialam miec wywoływany poród ehh pamietam,ze oka nie zmrużyłam,do dziś gdzieś tam łezka sie kręci w oku.. Agatka-mój mały od paru dni zasypia ok.19 i budzi sie ,A ZARAZEM JE o godz. 6 rano :) Ale to zasługa tego,ze w ciagu dnia daje mu więcej do jedzenia (dorosłego jedzenia znaczy kanapki,obiad 2 daniowy itp) mleko pije tylko rano2x i na noc z kaszką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja Królewna zasypia po 19 i oczywiście je w nocy mleko dwa razy. Koło 1 i 4 rano. Skowronek wstaje o 6 i dawaj do zabawy. Nie chcę jej oduczać nocnego jedzenia bo chuda jest masakrycznie - waży 8,5 kg. Chętnie je pieczywo... reszta zależy od jej widzimisię. Dostaje dużo dorosłego jedzenia, głównie ode mnie z talerza. Papki to jedynie deserki. Teraz siedzi i je ( a raczej morduje) kajzerkę. Wkrótce będziemy świętować roczek... ehhh zleciało strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka_30 - Miło czytać, że u was lepiej. Cieszę się :D Niektóre dzieci faktycznie lubią mieć coś w rączce, żeby utrzymać równowagę :D Kiinga - Maja od około 3 miesiąca życia też przesypiała nocki. Wyjątkiem były te w czasie ząbkowania - wtedy nie dość, ze potrafiła marudzić i budzić się z płaczem wiele razy to jeszcze czasem wymagała jedzenia o 3 w nocy. Teraz mamy znowu spokój i przespane nocki na szczęście. Bittee Cappucina - Tak napisałaś, że rok temu w wielkim tygodniu wywoływali Ci poród i myślałam, że Filip się urodził 28 marca i dlatego złożyłam życzenia na fejsie. A przecież święta wtedy wypadały w kwietniu :P Blanka6 - Cieszę się, że u was już lepiej z jedzeniem i wagą. Maja tydzień temu trafiła do szpitala z powodu rota i odwodnienia z wagą 7800g. W sobotę w dniu wypisu ważyła już 8160g, ale nie chce w ogóle pić. Z jedzeniem też marnie - je 1/4 tego co przed chorobą :( więc raczej za dużo nie przybiera. Masz może jakieś sprawdzone sposoby na to, żeby przekonać dziecko do jedzenia i picia? Ja Cię podziwiam, że tak sobie dzielnie z tym radziłaś tyle czasu - ja już wymiękam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×