Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

Marghi...ja wlasnie wczoraj zapomnilam zapytac gin. czy zakaz nadal aktualny :) ... oj to wyglodzenia jestesmy :D a po porodzie tez zakaz...wiec za jakis czas czekaja nas napewno mile chwile po takiej przerwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam jakieś opory przed sexem :P Nie mam żadnych przeciwwskazań, ale od pewnego czasu poprzestajemy tylko na "zabawie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muffinki...pewno brzusio juz nie pozwala na takie wybryki jak przed ciaza :) mi tez w ostanim czasie nie bylo juz zawygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam krótką szyjkę i rozwarcie- wiem to od ponad tygodnia. Lekarz powiedział, że nie muszę rezygnować z seksu, ale robić to w konkretny sposób i delikatnie. Słyszałam tylko, że substancje w spermie mogą przyspieszyć poród, więc na to jedynie trza uważać ;) A tak będąc w temacie- czy Wy też macie w ciąży takie intensywniejsze orgazmy? Mam nadzieję, że nie walę zbyt otwartych pytań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieszko ja chyba przez to, że mam właśnie opory orgazmy też jakby inne, czyt. słabsze. Do 30 tygodnia to był pełen czaaaad :D Teraz już opory wzięły górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co racja to racja.. większy brzuszek to jakoś tak się nieporęcznie robi.. Ja mam lekkie zahamowania, bo zrobił mi się na pupie cellulit ;) ale mojemu mężczyźnie nie wadzi, choć pewnie zauważył (hmm.. ) więc w tej chwili jakby inaczej z moim myśleniem. Ale czy to hormony, czy ukrwienie "narządów" - zwał jak zwał ale różnica w intensywności jest niezła dlatego z seksu nie rezygnuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas sex od pewnego czasu nie wchodzi w grę obydwoje mamy opory, możecie się śmiać ale jakoś mi tak dziwnie jak moj jest we mnie a w tym samym czasie dzidzia się poruszy. No ale "zabaw" sobie nie odmawiamy i co prawda to prawda orgazm zupełnie inny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota-ja przytyłam 18kg przy wzroscie 170cm i nastomiast mój ginekolog już wielokrotnie mi powiedział,że przekroczyłam normę:p ale cóż...jak się wczesniej człowiek ciągle odchudzał a teraz je "normalnie"(najbardziej widac to po moim wczorajszym menu i dzisiejszym:P -prawda Szatynko?:P) to ma skutki..:) Marghi-o niebo lepiej..dziękuje Kochana:*:*:* A kiedy zobaczę na czwartkowej wizycie synka na usg będzie już jak w bajce;) Marghi-zouch z Ciebie dziewczyna,że tak dużą Wigilię przygotowałaś...naprawdę pięknie:) Mój meżuś też ma syndrom białego fartucha więc rozumiem w pełni:) Ja ciśnienie mam książkowe albo troszkę poniżej normy..nawet temperatura ciała jaką mam "normalną" jest zawsze poniżej 36 stopni...do tego lodowate stopy i ręce..choć teraz w ciąży łapki stały się troszkę cieplejsze;) Taki urok:) Co do sexu to jakiś czas temu(jak kiedyś pisałam) mogłabym nie wychodzić z łóżka..ale teraz (pewnie ze względu na bóle pleców,pachwiny i ociążałość) ochota mi minęła..do ostatniej wizyty lekarz nie widział przeciwskazań...zobaczymy co powie teraz:) Orgazm inny to prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na marginesie to zaczęłąm robić porządki na swojej głowie przed porodem:) W piętek wycieniowałam i podcięłam włoski a dziś jadę się zafarbować...coraz ciężej więc nie chcę już dłużej czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcowe szczescie ....heheh to mnie pocieszylas ze nie tylko ja tak w te kg. obroslam...a jem co mi w rece wpadnie i naprawde jem to co chce ile chce i kiedy chcea maz mi w tym pomaga i co jaksi czas pyta czy glodna nie jestem :D :D...i wtedy wiadomo zawsze jestem glodna :D :D Co do orgazmu to faktycznie jest inaczej...moze to hormony, moze to ze jestesmy(przynamniej ja) tam nadole taka mieciutka napuchnieta :). Ale faktycznie gdy maz byl we mnie i w tym samym czasie dzidzia kopala to czasem wszystko pryskalo i tracilam ochote na dalsze braykanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damy jakoś radę to zrzucić Dortko..musimy;)Teraz najwazniejsze są dzieciaczki:) Jak tylko rana po cc pozwoli mi na wygibaski...zacznę ćwiczyć...i dłuuugggiieee spacery też powinny pomóc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcowe szczescie...tak dlogie spacery nepweno ich nie unikniemy :)Ja jestem tego zdania ze skoro tyle jem to dzidzia sie domaga:P a dla niej jestem w stanie zrobic wszystko. A kg ktore zostana po porodzie? jakos sobie z nimi poradzimy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcowe szczęście na czekoladkę i mnie dziś przekonałaś :P A z biustonoszem, to możesz kupić taki sam jak masz - w sumie Tobie już zostało mniej niż jak ja kupowałam, więc może zastosuj się do reguły kristii. Mi się wydaje, że od kupna biustonoszy przytyłam około 3 kg i są dobre, ale powiem szczerze że piersi powiększyły się i gdybym kupiła mniejszy (np. miseczkę D - która wtedy była na mnie dobra, ale ja kupowałam wg zasady z luźnym włożeniem ręki, to dziś byłby za mały lub rozmiar białego 80 - też by był przycisany teraz, a wtedy był dobry). Myślę, że jak biały bedzie dalej sie zapinał na te ciaśniejsze zapięcia, to możesz ryzykować i brać ten sam, ale jak na ostatnią, to weź większy. Tak bez rozciągania (specjalnie dla Ciebie wyciągnęłam teraz i położyłam na biurku) to biały biustonosz Alles mama II/b roz. 85 E jest pod biustem taki sam jak czarny biustonosz Alles mama new rozmiar 90 E. Acha ja kupiłam na allegro u sprzedawcy Tobolka i z ręką na sercu mogę polecić. Zamówiłam listem poleconym ekonomicznym i przysłała mi w ciągu 3 dni. Ceny też ma lepsze niż u mnie w sklepie. U mnie dziś wagowo jest +13 kg przy wzroście 175 cm. Mój lekarz powiedział, że prawidłowo waga przyrasta. I chociaż na początek sugerował, że powinnam przytyć tylko 6-8 kg - to teraz jak mu przypomniałam o tym, powiedział mi, ze specjalnie tak powiedział, żebym się pilnowała i zdrowo odżywiała. Swoją drogą dobry z niego psycholog ;) Na mnie to podziałało i posłuchałam go, a że się wygadał :P to chociaż na koniec grzeszę. Powiedział, że przy moim wzroście mam prawo przytyć trochę więcej niż podają w tabelach, bo tabele są uśrednione, a wiadomo, że im człowiek wyższy - tym inaczej wszystko się rozkłada. Mój mąż powiedział mi wczoraj coś na zasadzie komplementu: "Ty to jakoś normalnie tą ciążę przechodzisz - nie masz zachcianek, nie masz humorów, dasz radę wszystko robić tak jak przed ciążą". No i w zasadzie zgadzam się z nim :) Sex jest świetny jak zawsze. Oporów i przeciwskazań nie mam/nie mamy, a dzieciątko jest grzeczne i nie było jeszcze akcji, że podczas stosunku mnie kopało. Śmieję się, że zasypia żeby rodzicom nie przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja:) Ja dopiero wstałam heheh tzn musiałam wstac rano bo szłam na badania mocz morfologia i odczyn commbsa no i jak wróciłam to sie najadłam i do wyra wstałam godzinie temu:) Ostatnio coraz częściej zdarzają mi się popołudniowe drzemki...coraz szybciej sie męczę Co do seksu to u mnie lipa od ponad 2 miesięcy zero chęci z mojej strony niestety:/Biedny ten mój chłop Kilogramy juz chyba pisałam +16 wzrost 170cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goga88
witam,dziewczyny pisalyscie kiedys o szarym mydle bialy jelen ze jest bardzo dobre po porodzie czy to ma byc to do higieny inty,mnej czy to zwykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga-my pisałyśmy o mydle w kostce Biały Jeleń:) ale z tego co wiem jest z tej formy też żel do intimy:) Szatynko-dziękuje za porównanie swoich staniczków na biurku:P Ile zapłaciłaś z przesyłką za biustonosze u tego sprzedawcy? Znalazłam najtańszy w necie za 58 złotych jakoś bez kosztów przesyłki. Pięknie Twój mężuś powiedział o tym jak przebiega Twoja ciąża...mój mąż jest cudowny...najcudowniejszy i kocham go jeszcze mocniej niż 7,5 roku temu kiedy się poznawaliśmy ale jest skąpy w mówieniu o uczuciach...Czasami wydaje mi się,że On przyjął zasadę...skoro np.raz powiedziałem,że kocham i nie odwołałem tego to czemu mam to powtarzać kolejny raz?:D:P Loarro-zazdroszczę Ci tego spania...źle sypiam od poczatku ciąży...a teraz pod koniec to już wcale nie potrafię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, betty29 ja tez mam problem ze skaczącym ciśnieniem :( i to właśnie na wizytach u lekarza, ciekawe jak będzie na kolejnej? W domu jest ok, ale co z tego jak u lekarza szaleje ;( teraz to już mam takie dziwne zdenerwowanie przed mierzeniem na wizycie bo aż się boję co też tam wykaże ten ciśnieniomierz :/ ehhhh, myślę, że co do porodu to może być różnie, kuzynka męża też tak miała, że nie chcieli jej puścić do domu ze względu na wysokie ciśnienie, w końcu wypisała się na własne życzenie a po 2 dniach trafiła z powrotem ze skurczami i urodziła siłami natury pięknego, zdrowego synka :) Ja mam brać tableteczki 2xdziennie, ale w sumie to i tak mam skoki na wizycie. Jutro jadę odebrać zamówienie do apteki i dokupić jeszcze parę drobiazgów dla siebie i dzidziolki :) Kupię też jeden stanik, wezme miseczkę C (dotąd miałam B), później najwyzej zamówię na allegro po porodzie bo sama nie wiem jak to będzie z tym moim biustem :) Co do życia intymnego to my ograniczamy się do "przytulanek" :) jakoś tak nie jest mi zbyt wygodnie, a i mała dokazuje ;) odbijemy sobie już po połogu :) Zastanawiam się, jak zorganizować kącik dla małej, niby mamy od kuzynki męża stojak z wanienką i przewijakiem ale on nie ma półeczek i brakuje mi takiej podręcznej półeczki na drobiazgi....hm, może kupię taką plastikową szafeczkę z kilkoma półkami? sama nie wiem, w najbliższym czasie i tak musimy dokupić jakąś szafę, choćby jedynkę :) mała ma cała komodę ubrań a jeszcze czekam na ubranka od Cioci z zagrancy, prosiłam ją żeby kupowała wiekszą rozmiarówkę :) bo rozmiaru 56 mam aż nadto :) Jutro wielki dzień, mój M ma rozmowę o pracę :) oby sie udało bo widzę, że chciałby coś zmienić, zarobki troszkę lepsze ale przede wszystkim praca bardziej interesująca :) miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie znów;) Tak Was podczytuje i zastanawiam się gdzie jest napisane o Waszych wyprawkach (co bierzecie itp) pomożecie mi znaleść?? Kurcze bo doszłam do 183 strony i nic nie ma....:/ Aha i mam jeszcze pytanko-chodzicie na Ktg? Bo moja gin mi zaleciła że mam chodzić juz raz w tyg..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goga88
dzieki:) czyli polecacie go po porodzie czy raczej tantum rosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goga88
mam nadzieje ze wam nie przeszkadzam tymi moimi pytaniami czytam was codziennie ale jakos tam nie moglam sie zebrac zeby odpisywac!ja termin mam z miesiaczki na 11 marca z usg na 7 takze juz pomalu zaczynam sie pakowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga88 trudno powiedzieć i doradzić. Też nie wiedziałam, więc kupiłam kostkę białego jelenia, 10 saszetek tantum rosa, laktacyd femina plus (używam jak mam jakieś podrażnienia) i zwykły laktacyd (czyli ten co zawsze używam). Myślę, że zacznę od tantum rosa, a potem zobaczymy. Jakośten biały jeleń mało mnie przekonuje, ale zobaczymy w praktyce. Jaknie zużyje, to podobno dobryna plamy w ubrankach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga88 no co Ty. Miłe nowe towarzystwo - zawsze mile widziane :) Witaj Bajua gdzieś pisałyśmy, ale niestety nie wiem gdzie i nie mam teraz czasu poszukać, bo muszę niestety już iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga88 no co Ty. Miłe nowe towarzystwo - zawsze mile widziane :) Witaj Bajua gdzieś pisałyśmy, ale niestety nie wiem gdzie i nie mam teraz czasu poszukać, bo muszę niestety już iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga88 no co Ty. Miłe nowe towarzystwo - zawsze mile widziane :) Witaj Bajua gdzieś pisałyśmy, ale niestety nie wiem gdzie i nie mam teraz czasu poszukać, bo muszę niestety już iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wklejalam cała wyprawkę chyba z miesiąc temu. Ja używalam i bede używać tantum rosa na początek (tak z 10 dni) bo nie tylko odkaża ale tez znieczula a potem to już normalnie mydłem. Osobiście nie znosze wszelkich płynów do intimy. Z tego co pamiętam mylam sie tam mydełkiem nivea dla dzidzi. I bylo OK. Ale mialam malutkie nacięcie i po tygodniu to już było zagojone, nie wiem co się dzieje jak kogos mocniej natna albo tfu tfu coś popeka. Seks spróbowaliśmy 2 tygodnie po i bylo OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wiem,wiem środek nocy..ale nie śpię od 4 ...pełnia:/ albo jak co miesiąc nerwy związane z jutrzejszą wizytą..ehhh.. Szatynko-dziękuję za namiary:)-nie znalazłam taniej...te które ja znalazłam kosztowały 58 złotych (najtaniej) bez przesyłki..dlatego zamówię od tego dostawcy w którego Ty zamawiałaś.. Goga-witamy serdecznie:):):) Ja też kupiłam kostkę mydełka BIały Jeleń-tak jak mówi Szatynka-jeśli się nie sprawdzi to użyję go do prania...-ja natomiast w przeciwieństwie do Bajua uwielbiam płyny do intimy i jak coś kupię jeszcze taki jakiego używam do tej pory..Co będzie lepsze sprawdzi się w praniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam. ALeż się rozpisałyście.. Trochę mi zajęło nadgonienie. U nas na razie spokój. Ciśnienie mam raczejs tałe w granicach 130/80. Wiec gin nie widzi wskazań do cc. Mam umówioną wizytą z położną na sobotę, taką która będzie przy porodzie cały czas tylko dla mnie. Ciekawe ile wykasuje ( dowiem sie w sobotę). A jak u was ta sprawa, macie jakieś opłacone położne ( jeśli tak to ile biorą??) My już wszystko mamy poszykowane, torba spakowana. Jutro zaczynamy 37 tydzień wiec już tuż tuż. Ach nie mogęs ię już doczekać, cieawe ile Bartuś zamierza posiedzieć tam w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam opłaconej położnej, jestem może w troszkę lepszej sytuacji bo mój wujek jest ordynatorem na ginekologii w szpitalu w którym będę rodzić także może troszkę lepiej mnie potraktują, chociaż on nawet nie chciał mi zrobić przez całą ciążę usg przez powłoki brzuszne bo twierdzi, że rodziny się nie leczy. Jak byłam w trakcie ciąży 3 razy w szpitalu to jak on badał pacjentki to mnie wysyłał z innym lekarzem na usg, a jak on robił usg to ja byłam na badaniu. Sporo zamieszania zawsze ale lekarze całkiem inaczej podchodzili do mnie jak im mówił, że jestem z rodziny. Gorzej bo na urlop idzie od 25 lutego więc mam się postarać do tej pory urodzić :):):):) jak na złość urodze pewnie 26 :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam opłaconą położną i u mnie bierze 1500 zł. Długo się zastanawialiśmy czy ponosić taki wydatek, ale moja gin powiedziała, że w związku z moją wadą macicy lepiej mieć położną. No więc podpisaliśmy umowę. Ja jutro kończe 34 tc i jutro też mam wizytę. Mam nadzieję, że szyjka jeszcze długa i zamknięta. Że mały jeszcze trochę posiedzi, chociaż też już się go nie możemy doczekać. Torbę dziś będę pakować... chociaż jeszcze brakuje mi skarpetek i biustonosza. dam jutro znać jak po wizycie buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×