Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

Cześć dziewczyny. Mam pytanie ile ważą Wasze kochane marcowe pociechy? Ja jestem w 35tym tyg i moja Zuzanka waży ok 1700g...czy to nie malutko? Termin na 23marca,ale szyjka na tyle krótka, że lekarz powiedział, że nie ma szans, że donoszę do terminu...Jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam byliśmy wczoraj na wizycie i malutka w 35 tc waży ok. 2400g, przez ostatnie 3 tygodnie przybrała 800 :D miałam robione KTG i okazało się, ze mam regularną akcję skurczową, skurcze co 1-1,30 minuty, kazali powtórzyć i wyszły co 1-2 minuty...ja nic nie czuję, ani twardego brzuszka ani bóli żadnych no kompletnie nic :( pielęgiarka i lekarz aż nie chcieli wierzyć ale podobno czasami tak bywa choć to rzadkie przypadki. Dostałam tabletki na podtrzymanie i teraz leżę i odpoczywam. Hmmm....dziwne to wszystko, Wy piszecie o dolegliwosciach a ja nic nie czuję a już coś się dzieje :( lekarz mi mówił, że może być tak, że jak zajadę do szpitala to może się okazać, że rozwarcie jest spore a ja tego nie odczuje i że poród może być szybki ale sama nie wiem, chciałabym tylko żeby z maleńką wszystko było dobrze. Niech jeszcze troszkę posiedzi w brzuszku, przynajmniej 2 tygodnie jeszcze., potem już może wychodzić :) ależ ten cały czas zleciał a dopiero co robiłam test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scooby:) Skąd Ty wziełaś tak długą szyjkę:)ja jak usłyszałam,że moja ma35mm to bylam zdziwiona,a Ty masz jeszcze dłuższą:)Odnośnie mojej szyjki,to ona już się trochę skraca,bo 7stycznia miała 35mm,19stycznia miała33mm,a teraz tydzień temu miała już 31mm. Noc miałam niezaspokojną:(nie wiem dlaczego stawiał mi się brzuch i bolały mnie krzyże,wystraszylam się.O godz.3 w nocy wstałam i wziełam sobie 2 magnokale.Obecnie także czuję lekki ból krzyży zachodzący na pośladki,a brzuch mam taki sobie.Jak myslicie czy pogoa też może mieć tutaj swój wpływ?nie wiem jak u Was ,ale u mnie sypie śnieg i to bardzo,w nocy momentami wiał mocny wiatr,zaspy takie,że można się w nich schować. Basiolek co dostałaś na podtrzymane?masz leżeć plackiem,czy tylko polegiwać? Agnieszk@@@ Kochana,rozumię Cię,że jest Ci ciężko,ale nie załamuj się,może jeszcze się stanie cud ...,a jak nie to naprawdę lepiej,że teraz Wasz związek padł niż pózniej. Agnieszko,ne jesteś ani pierwszą ani ostatnią osobą w takiej sytuacji.Jestem przekonana,że jeżeli nie uda Ci się z obecnym ex,to zapewne ułożysz sobie życie z kim innym,może jeszcze bardziej odpowiezialnym,kochającym mężczyzną,myślę,że to tylko kwestia czasu.Nie znam Cię,ale z fotki mogę powiezieć,że jesteś śliczną i atrakcyjną kobietą,tylko musisz być mocną i teraz dbac o siebie i dzidzia .Ja też kiedyś byłam ładną kobitką,ale ostatnio to taka Brona się ze mnie zrobiła. Agniesiulka,zobaczysz,że jeszcze w życiu Ci się ułoży i bęziesz się czuć szczęśliwą,kochającą i spełnioną. Tulę mocno:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek29 dziewczynki są takie słodziutkie, śliczne i super :) Widzę, że Ty też już w doskonałej formie. Synek będzie Ci pomagał pilnować dziewczynek hehe szczególnie jak będą nastolatkami :P Serdecznie i podwójnie gratuluję kolejny raz - naprawdę jest kogo gratulować :) Która jest która? Napisz po kolorach czapeczek i czy nie macie problemów z rozróżnianiem ich - Ty pewnie nie, ale jak synek i mąż je poznaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Marcóweczki! Nati jeśli te swędzenia ograniczają się do pochwy to spokojnie możesz kupić w aptece CLotrimazolum i smarować 2 razy dziennie. Marcowe_szczęście Nasze psiaki to kombinatorzy jakich mało. Domyślam się, że ściany macie poobijane i hałas w domu. Niestety jest to jedyna możliwość, chyba, że masz możliwość spędzania z sunią całego dnia i nocy. A co do baz do fotelików - kupiłyście nowy czy używany? U nas w Wawie w szpitalu bielańskim także próbowali obrócić "ręcznie" przez powłoki brzuszne moją bratanicę, która miała położenie pośladkowe. Na szczęście nie udało im się i zrobili bratowej cesarkę! Klaudyna A gdzie Ty mieszkasz, domyśliłam się, że nie w Polsce :-) Irlandia, Anglia? Szatynko Czy mogłabyś mi polecić tego sprzedawcę staniczków? Ostatnio kupiłam jeden na allegro i nie jestem zadowolona. Agnieszk@@ Bardzo Ci współczuję, że nie ma przy Tobie Męża, czy chłopaka, ale z tego co piszesz to może lepiej. Scooby No to Twój mały kolos rzeczywiście czeka do wiosny. Za oknem spadł śnieg, zimno a w brzuszku u Mamusi ciepluteńko :-). Ja nie mogę sobie wyobrazić, jak ja sama będę człapała gdy Jasio będzie ważył ponad 3 kilo :-) Nesia Ja na Madalińskiego. W zasadzie nie kierowałam się żadnymi opiniami, czy wypowiedziami na forach. Po prostu znalazłam lekarza, który tam pracuje. To jest moje pierwsze dziecko, więc także żadnego doświadczenia nie mam. Nie opłacam żadnej położnej, jak to się mówi - idę na żywioł :-), no może poza planowanym CC. Basiolek no to rzeczywiście dziwne to, że nie czujesz żadnych skurczów. Ale jakby na to spojrzeć z drugiej strony, obce Ci są bóle z tym związane. Jeśłi nie czułabyś rozwierania szyjki to chyba tylko pozazdrościć :-) A my wczoraj byliśmy na wyczekanym USG. Na szczęście wszystko w porządku. Wczoraj zaczęłam 34 tydzień, Jaś waży już 2330. Obwód brzuszka "nadrobił" nawet z zapasem, za to powiększył się trochę obwód główki. Ale tym razem lekarz mnie nie straszył :-). Powiedział za to że mały już ma długie nogi i będzie w przyszłości długonogi. Po mamusi i tatusiu. Ja mam 180 cm, a mój M 192 :-). Na USG ziewał, obracał się do sondy pleckami, machał łapkami i wiecie co? Juz skubany leży główką do dołu jakby czekał na wypakowanie :-) - no to jeszcze poczeka :-) Od 19 marca mam już być na stand baju :-) Ja mieszkam przy lesie, dziś założyłam stuptuty i poszliśmy z psicą do lasy. Brodziłam w śniegu po kolana, ależ się zmachałam a sunia była taaaka szczęśliwa :-) Miłego pączkowania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek29 cudne te Twoje maleństwa ;) Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę, że masz już je przy sobie i jesteś w domu. Że masz poród za sobą. Napisz jak się małe czują i jak Ty dajesz radę ;) Ja zaraz lecę na USG. Mam nadzieję, że Patryczek trochę podrósł przez ostatnie 5 tygodni ;) 10 stycznia ważył 1400 g. Dziś kończę 35 tydzień. Zobaczymy ile urósł. Ja mam mega hemoroidy. Stosuje czopki i maści ale za wiele to nie daje ;( A gin mówi, że do porodu się jeszcze powiększą... Masakra. Wczoraj z mężem spakowaliśmy torbę do szpitala. Mega się zestresowałam. W SR polecali żeby pakować torbę z mężem żeby wiedział co gdzie jest bo to on będzie podawał czy wodę czy ubranka dla dziecka ;) Także mąż przeszkolony w bodziakach, pajacach itd. ;) Odezwę się po USG. Buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska czapeczka julka zielona kinga ja je rozróżniam reszta rodzinki ma z tym niemały problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No troche czasu niestety musiało upłynąc zanim mogłam je zabrac do domu bo ok 3 tyg, 2 tygodnie sama spędzilam w szpitalu bo najpierw po porodzie a potem przeniosłam sie do takiego hotelu na oddziale gdzie leżały dzieci i z nimi byłam aż moglismy wyjść do domu.Malutkie sa slodkie i grzeczne jak narazie śpią nawet i 4 do pięciu godzin w nocy jak im sie sen uda dzis wstawały np. co 3 godz. na jedzonko ssa piers ale tez musze je dokarmiac bo to male głodomorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaa87
gosiaczek29 dziewczynki są słodkie:) aż zazdroszczę, że są już z Tobą:) Ja miałam dzisiaj okropną noc. OD 2:30 nie spałam i jakoś same zmartwienia mnie naszły. Ale jest już ok:) Wczoraj byłam na wizycie. Malutka waży w 37 tygodniu 2950 i gin powiedziała, że raczej długa ale drobniutka. Troszkę się tym zaniepokoiłam bo dobrze się odżywiam, zażywam witaminki - sama przytyłam 16 kg a dzidzia malutka. Termin nadal 7 marzec z om i wg gin powinnam donosić do końca. Miłego dnia dla was dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek,🌼gratuluję🌼 cudownych córeczek,są takie śliczniutkie:)Ty także wyglądasz bardzo atrakcyjnie:) Zyczę Ci jak naj,naj,najlepiej❤️ Lilka,śliczniutka byla Twoja corunia:)ubierałaś Ją już w szpitalu w swoje ciuszki,takie śliczne zresztą,a w sztptalu gdzie rodzilam i mysle rodzić ubierają dzieci w szpitalne ciuchy,dzieciaki wyglądają jak mumie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loarra........25......Inowrocław..22.05.11......01.03.2 012 ...dziewczynka Loma..........30.....Warszawa.....25.05.11....02.03.20 12 ...dziewczynka szatynka84.....27.....Białystok......24.05.11....03.03. 2012 ...córeczka Nesia........35......Warszawa.....26.05.11.......04.03.20 12 ...dziewczynka zielonytulipan...27.....Warszawa.....25.05.11...04.03.201 2.....chłopiec betty29....29....Szczecin...27.05.2011...04.03.2012...dzi ewczynka nieszka2000.....35......Szczecin.....30.05.11....05.03. 2012....chłopiec Madzia0808...22...Ruda Śląska...31.05.2011...07.03.2012....dziewczynka? nikaa87..........24.....kraków........30.05.11......07.0 3.20 12.....dziewczynka Happy_mom......27......Wrocław....01.06.2011.....07.03.2 012.... TeczowyElfik......27......Lublin........02.06.22......08. 03.2012..... inez2108........31......Bydgoszcz....01.06.11....08.03.20 12...... gocha g ........... ..28....................03.06.11......09.03.2012.....dziewcz ynka scooby84........27.....Poznań ..... 02.06.11.....09.0 3.2012......chłopiec agnieszk@@....25l.....anglia.......02.06.11 ....09.03.2012.....dziewczynka myszka151984..27....anglia...........27.05.11.....09.03.2 012..... carmen37.....27.....Dublin.........04.06.11.......09.0 4.2012.....chłopiec Kasiulka!........28 l.....Wawa.........29.05.11 .....10.03.2012...chłopiec latka29....28...D.Tarnowska.....04.06.2011...11.03.2012.. .dziewczynka Julka............................................. ......... 11 .03.2012....... Agniesia1979.........01.06.2011...........11.0 3.2012.......dziewczynka monika2712....27.....Szczecin......08.06.11.12.03. 20 12.......chłopiec muffka_27...27....Warszawa....05.06.2011...12.03.2011..dz iewczynka Kasia G......35....Kalisz...........15.05.2011.....20.02-12.0 3......Synek Malamianu......24 ....Warszawa.....14.06.11......13.03.2012.... nati olsztyn....26...Olsztyn....06.06.2011....13.03.2012 chłopiec klaudyna_86.....25.....UK-podkarpacie.....06.06.11.....13 .03 .2012.....dziewczynka eudaiomonia...25....Górny Śląsk.....17.06.11......13.03.2012... rogal86..........25.......Niemcy.........22.05.11.....14. 0 3.2012....dziewczynka kajaka31........31.....Gdynia...........27.05.11......15. 03 . 2012....dziewczynka Klinka31................................................. .......17 .03.2012..... Marcowe_szczęście..31..G.Śląsk......11.06.2011.....18 .03.2012.....synek Agula0501.....26.... Warszawa...... 18.06.11......18.03.2012..... dziewczynka amr2...........28.....Kraków/Gdańsk..12.06.11....19.03. 2012.... Marzec19......26.....Kraków............13.06.11......19. 03. 2012.... Lilka79........31.... Warszawa........13.06.11......20. 03.2012....dziewczynka Jagoda 20marzec..26..Zielona Góra..13.06.11...20. 03.2012...dziewucha ada111..........23.....zachodz.......14.06.11.. ....21.03.2012........ lasica29.........29.....Londyn.........14.06.11.....21.0 3 .2012.....dziewczynka my_kalimba...29...Gdańsk...........16.06.11..........23. 03.2012.... Basiolek........28.....GórnyŚląsk.....19.06.11.....25. 03.2012..............dziewczynka Eulalia.........31.....Białystok........20.06.11....25.0 3.2012..............chłopczyk Ania_33.........33.....GórnyŚląsk....08.06.11......25. 03.2012.....dziewczynka Angelowa......25.....Londyn...........20.06.11..... .26.03.2012.... majakilato....29.....Września........26.06.11.......29.0 3 .2012.... Marghi...........36.......N.Sącz.........29.06.11....... 29.03.2012.......chłopczyk angel5568........22......Siedlce.........22.06.11......29 .03.2012..........chłopczyk Madasiek.....................Pasłęk..............29.03. 2012......................chłopiec Miholichol...................Warszawa............30.06.11 .......01.04.12............chłopiec LISTA ROZPAKOWANYCH MAM NICK.......... TERMIN....DATA PORODU.....IMIĘ.......WAGA/WZROST 🌼gosiaczek29......08.03......27.01......Kinga/Julia...1900 /46..2000/48🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiazek śliczne te twoje panienki:) Ty też zresztą wygladasz kwitnąco:) Nocka u mnie tragedia!!!!!od 3 nie spałam wcale już...zgaga taka masakryczna że nie wiedzialam co się dzieje...do tego ból żołądka...nie wiem co sie dzieje...na zgage ani mleko ani manti ani reni nic juz nie pomogło:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek przesliczne niuncie na tym pierwszym zdjęciu tak słodkie jakby sie chciały przytulić :) ale ja Ci dziewczyno zazdroszczę :) a to Twoje zdjeci to z teraz? 3 tyg I juz nie masz brzucha????? Oj ja tez tak chce! Miholichol jestem chwilowo w Anglii przyjechalam tu głupia rodzic bo moj narzeczony jest Anglikiem, choc 2,5 roku spedzilismy w Polsce w sumie to plany byly inne bo ogólnie rzecz biorąc to jesteśmy w trakcie przeprowadzki do Nowej Zelandii ale za długo czekaliśmy na wize itp. a ja bałam sie lecieć po 32 tyg, choć czy NZ czy UK czytałam ze podobny system opieki nad ciezarnymi maja a w NZ nawet chyba jeszcze dziwniejszy, co kraj to obyczaj :) Agnieszka wiem wiem łatwo nam mówić ale głowa do góry jeszcze chwilke i bedziesz tulila swoją kruszynke a to najważniejsze, po każdym rozstaniu musi upłynąć trochę czasu by zagoic rany, niestety trafi as na nieodpowiedzialnego drania ale za jakiś czas bedziesz myślała gdyby nie on nie miałabym takiej cudownej córeczki :) dziewczyny maja racje jestes super laska i napewno ulozysz sobie życie na nowo nic na sile :) trzymam za Ciebie mocno kciuki :* DZIEWCZYNY JA CHCE PĄCZKA :( i znów Wam zazdroszczę tego naszego ziimnego pełnego absurdów kraju :( oj niestety żaden ze mnie kosmopolita kocham moj dom moj kraj i tak chciałabym być wrrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka70 mam pytanie- widziałam na zdjeciu sliczbe łózeczko dla waszego maleństwa i pudełko na pieluchy na nim. Jak miałam takie samo przy córce kupione w Stanach ale sie połamało a było super pomocne. Mozesz zdradzic gdzie je kupiłaś?? I czy wogóle w Polsce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi ja na podtrzymanie dostałam Fenoterol. Ogólnie to miałam ciężką noc, jakoś tak dziwnie się czułam, malutka się kręciła strasznie, teraz dopiero zasnęłą. Jestem dzisiaj mega słaba, pogoda chyba ma tutaj duży wpływ...jakiś spadek ciśnienia albo coś? Gosiaczek, dzieciaczki masz fantastyczne, tak córeczki jak i synka :) z całej trójeczki na pewno będziecie mieli wielką radość. Ty sama oczywiście też wyglądzasz super :) życzę aby nadal były takie grzeczniutkie jak do tej pory :) i rozwijały sie zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuch mi troche został jeszcze tylko tak hmm troche nizej od pępka w dół zostało mi tylko 4 no moze 5 kg do zrzucenia akurat ta fotka jest z przed ciązy bo sobie jeszcze nie robiłam zdjęc po porodzie ale jak chcecie to zrobie i wrzuce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) No to chwalić się dziewczyny ile już dziś pączków schrupałyście?:) Ja jestem przed pierwszym :) Mój synek od wczoraj szaleje aż mnie cały brzuch boli:) Do tego ciągle czka..nie potrafiłam się dzisiaj skupić u wtereynarza:D Uwielbiam kiedy coś się dzieje w brzuszku i będzie mi tego napewno brakowało:) Agnieszka@@-ja mocno wierzę,że spotka Cię w zyciu jeszcze mnóstwo szczęścia(nie mówiąc ile za chwilkę na Ciebie spadnie..twój mały Skarb:)) i będę trzymała kiucki,żeby wyszło Ci albo z ex..(jesli oboje będziecie tego chcieli) albo z kimś nowym...Życzę Ci mnóstwa szczęścia:):):) Lilka-prześliczna ta twoja dzidzia:D Jeśli rodzą się tak piekne dzieci nic tylko ciągle się rozmnażać:D:D:D Malinka-mój synek pod koniec 35 tc ważył 2650 Gosiaczek-piękne dziewczynki!!!!!!!!!Cudowne:D I takie malusie:) Minolichol-ja bazy nie kupiłam do tego fotelika-następny chcemy kupić 9-36 kg(jeśli nie pomyliłam kg) i wtedy z ISOFIX napewno...Teraz mamy fotelik Cybex Aton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze czyli widzę, że wagowo to różnie bywa... A z tymi skurczami, o których pisała jedna z Was to rzeczywiście dziwna sprawa. Bądźmy dobrej myśli! Ja porodu boję się przeokrutnie i za Boga nie jestem na niego gotowa :( A jak wyglądają Wasze rączki i nóżki? Ja powoli przypominam świnkę Pigi :( ręce drętwieją,a nogi tak spuchły, że kostek nie widać... Och ta ciąża ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie puchnę ale co jakiś czas(teraz np.znowu) czuję się jakby moje dłonie nie były moimi..Są niezdarne,upuszczają wiele rzeczy,trudniej mi się łapie coś w ręce...Faktycznie masakra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaa87
MalinkaZzz - moja malutka w 37 tyg waży 2950 co do wyglądu to u mnie to samo - stopy opuchnięte, kostek nie widać:) jedyne buty, które teraz pasują to emu:) na szczęście już nie wiele czasu do końca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja od pn potłukłam 3 szklanki i 2 kieliszki do wina, z których szwagierka miała w walentynki skorzystać :D No cóż "uroki" ciąży. Niedługo nie będziemy nawet jak Fiony ze Shreka tylko jak sam Shrek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Droga ja się czuję jakbym już dawno przypominała Shreka:P i codziennie się zastanwiam kim jest ta baba w lustrze:D Miskę do zupy i kieliszek stłukłam jakieś 2 miesiące temu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja puchne tylko pod wieczór i to nie aż tak masakrycznie, kostki troszkę i mam problemy ze zdjęciem pierscionka zareczynowego ciagle mówię ze muszę schować go do pudeleczka ale mi żal :) dzis za to nocka była naprawdę masakryczna do bólu kosci miednicy,biodra i kolana doszedł ból pleców i chyba tez powoli zaczynaja mi sie te bóle przepowiadajace bo wczoraj mnie tak inaczej niż zwykle kolo w dole brzucha. No ale juz tylko 27 dni do terminu! Oglądałam wczoraj z moim program porod co minutę czy jakos tak, przerażające te porody ale jak juz mamusie tyka swoje malenstwa to chwila nie doopisania plakalam jak bobr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po USG ;) Patryczek ma się dobrze. Waży w 35 tygodniu 2300 ;) Wszystko ma dobrze rozwinięte. Nie chciał dziś za bardzo buziaczka pokazać. Zasłonił się rączkami. Śmialiśmy się, że specjalnie się zakrył bo stwierdził że pokaże nam się już niedługo na żywo ;) hihihi Stópki trzyma sobie w moich żeberkach. Co często czuję. Ja dziewczyny mam cały czas zdrętwiałą prawą rękę. Piję pokrzywę tak jak tu któraś radziła, ale za bardzo nie pomaga. Najgorzej w nocy. Boli ręka jak nie wiem co... No i te hemoroidy.... Ehhhh... Byle do porodu. Na szczęście już bliżej niż dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek - dziewczyny rewelacja. U brata więcej zazdrości czy radości? Eulalia - przybornik kupiłam przez internet, to jest firmy Prince Lioheart. Kupiłam go na olmik.pl ale teraz widze, że tam już nie mają. Maja np tu, ale tego sklepu nie sprawdzałam osobiście http://www.mamagama.pl/prince-lionheart-organizer-do-przewijania-na-lozeczko.html Margi - przesłodki ten Twój kokonik. Jakie jednak rózne zwyczaje w szpitalach panują, u nas trzeba wszystko swoje i każą mieć body i pajace lub spiochy. Ja miałam wieczny problem ze spadajacymi "łapkami" stąd skarpetki na rączkach. A i tak się podrapała. Więc z tego punktu kokonik ma swoje zalety ;-) Klaudyna : na filmach wszystko wyglada okropnie. Ja ostatnio obejrzałam filmik porodowy i aż mnie ścięło a potem jak sobie uświadomiłam, że ja też tak rodziłam i jakoś to straszne nie było ani obrzydliwe. To tak jak z fotkami chorób skórnych w atlasach dermatologiznych albo w necie. Zwykłą wysypkę można tak ująć że oglądający mdleje:-) Ja dziś nie spałam od 4 rano, bolały mnie plecy, pachwiny, wszystko. Cos musiało być z pogodą skoro większość z nas narzeka na tę noc. Jestem nieprzytomna:-( Ja na razie nic nie puchne. Ale upuszczam i potrącam co się da. 3 dni temu połamałam abażur od lampki nocnej... poduszką. Nie pytajcie jak to możliwe bo nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko...mi na odrętwienie gin kazał pić magnez z B6,ale nic nie pomaga. Tak czytam i czytam i zastanawiam się-gdzie Wy siebie oglądacie? Ja dołączyłam dopiero teraz i tak próbuję rozgryźć,ale muszę zapytać,bo nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek śliczne niunie :) ja mam na 17 wizyte ciekawe ile waży Paulinka :) ostatnio miała 2600 :) do terminu jeszcze 19 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×