Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

Jestem po wizycie u anestezjologa..mogę mieć znieczulenie podpajęczynówkowe przy cc mimo implantu ale okazało się,że zamiast wypukłej lordozy (tym bardziej przy dużym brzuszku) mam wklęsłą...i mogę się nabawić przepukliny lędźwin i kolejnej operacji:/ Masakra...dostałam kilka ćwiczeń do robienia i nakaz siedzenia z wałkiem pod lędźwiami oraz spania tak...nawet w noc po cc..Troszkę mnie przerażono...wiem czym jest taka przepuklina a teraz muszę byc na chodzie:( Mamo Małej Gwiazdki-ja jestem z Zabrza ale rodzić będę w Katowicach:) Faktycznie amsz dziewczynoz dolności...śliczny pokoik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcowe Szczęście - dziekuje za uznanie :) Ja ma przepukline udową, uwięzła mi w prawej nodze, więc praktycznie nie chodzę. Chciałam rodzić na Łubinowej ale tam poproszono mnie o zrobienie prywatnie rezonansu magnetycznego i konsultacje dodatkową u neurochirurga wykluczającą przepukline. Mój chirurg podtrzymał diagnozę więc z Łubinowej zrezygnowaliśmy. Tam nie ma oddziału chirurgii a u mnie może być tak, że zaraz po porodzie na zamknięcie przepukliny :/ strasznie się martwię bo cc, a potem kolejna operacja by zamknąć przepukline. A Ty gdzie chcesz w Katowicach rodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaMalejGwiazdki- dziekuje za mielgo emaila:)) dziewczyny ja tak samo wychodze z domu, normlanie sie czuje. Mam tylko te bole w kroczu ale funkcjonuje normalnie, Nieraz nie czuje ze w ciazy jestem nawet hehehhe niunka spi, ja ogladam film jakby nigdy nic heheh ja na szczescie, dzieki Bogu nie mam jeszcze rostepow A chcialam was zapytac, jak zamierzacie dbac o wasze brzuchy po porodzie, ja kupialam sobie pasy poporodowe, i pas neopranowy, mam nadzieje ze cos zadzialaja, ale nie wiem jaki krem uzywac i jaki bylby najlepszy do sciagniecia skory pozneij?? Doradzicie jakis??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Małej Gwiazdki-ja właśnie rodze na Łubinowej:) Dziś byłam tam właśnie na konsultacji anestezjologicznej..Termin cc mam na 8 marca..Prawie 3 lata temu miałam operację przepukliny między C6/C7(ostatnie kręgi szyjne),która uciskała mi na nerwy i rdzeń kręgowy(sparaliżowało mi już rękę-w ciągu 2 miesięcy się posypało)i mam tam wszczepiony implant tytanowy...Kiedy dzisiaj mi powiedziała o tej lordozie i stwierdziła,że z tego może się zrobić przepuklina-prawie zjechałam...2 lata dochodziłam do siebie..Przy dziecku nie wiem jakby to było-tfutfu 2 operacje pod rząd?Biedulka...a gdzie Ty będziesz rodziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszk@@-ja najprawdopodobniej też sprawię sobie pas poporodowy w odpowiednim czasie a obecnie ejstem bardzo zadowolona z balsamów przeciw rozstępom marki rossman..Skóra jak po Mustela-gładka,miękka i nic się nie pojawia...a 5 czy 6 razy tańszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goga88
witam,dziewczyny jutro mam pierwsza wizyte z moja polozna i nie wiem za bardzo o co mam ja pytac tzn jak z nia rozmawiac,prosze podpowiedzcie cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goga88
dodam ze umawialam sie z nia przez tel i ona mnie "zaprosila"do szpitala na jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie marcowe mamy! Od kilku miesięcy Was poczytuję, ale jakoś nie miałam chwili, żeby się włączyć w rozmowy :) Również w marcu zostanę mamą, termin mam na 31 marca (OM), wg USG 23 marzec. Będzie chłopczyk, Antoś. Waży już sporo, w 33 tc miał 2500g :). Trochę jestem przerażona, jak ja go urodzę! Póki co wszystko jest dobrze, szyjka się nie skraca, synek już ułożony główką w dół. Mam tylko za wysokie ciśnienie i zaczęłam brać Dopegyt. Puchnę już też od jakiegoś miesiąca, dłonie mam straszne, drętwieją mi nadgarstki i kolana, po schodach ciężko mi wejść no i stopa urosła o jakieś 1,5 rozmiara :), w żadne buty się nie mieszczę. Przytyłam 12 kg (73 -> 85). Nie jestem jeszcze spakowana, większość potrzebnych rzeczy do szpitala już mam, ale czekam do początku marca. Jakoś czuję, że nic się wcześniej nie wydarzy :). Nie pamiętam czy czytałam gdzieś wcześniej odnośnie kosmetyków do pielęgnacji maluszka, pewnie był ten temat poruszany. Chodzi mi o kąpiel. Kosmetyki jakiej firmy byście poleciły? (oliwka, szampon) Nivea? Bambino? Czy jeszcze jakieś inne? Mam pytanie do loarra - jesteś z Inowrocławia, ja spod Lipna, ale będę rodziła w Toruniu, a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika3000 - hej. Ja polecam Nivea, sa b. łagodne. Pas poprodowy zamierzam kupić po porodzie bo nie wiem zupełnie jaki rozmiar miałabym dobrać. I nie wiem też na jaki pas się zdecydować. Ja teraz używam masła kakaowego Palmers dla ciężarnych. Po porodzie bede używać takiego samego tylko tego w wersji po porodzie. Bardzo mi te kosmetyki Palmers odpowiadaja. na razie nie mam żadnych rozstepów. Rany - dziewczyny z tymi przepuklinami współczuję wam. Ja chodzę jeszcze w tym tygodniu do pracy. Jutro ostatni dzień. Musze się jakoś pożegnać, ale po dziesiejszym tlustm czwartku i tonie pączków które zjedlismy w robicie myśle, ze nikt nie będzie lasy na ciasta i nie wiem co kupić?? W tramwaju rzadko mi ktos ustepuje (chyba malo widac w kurcie), no ale nie mam daleko to jakoś jadę. Pocieszam się, że aktywne życie przyspiesza poród, więc na zwolnieniu planuje dużo spacerować. Szkoda tylko, że tak slisko i trzeba uwazać bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika300 hej:) w końcu ktos z moich rewirów:) Ja będę prawdopodobnie rodziła w Strzelnie bo tam jest ordynatorem mój lekarz powadzący, wiadomo chyba że nagle cus sie stanie to na miejscu w Inowrocławiu.A co do kosmetyków to ja mam wszystko z Nivea Baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moja mala ma 3kg, 19dni do terminu , Ale lekarz kazal sie spakowac ze moge urodzic w kazdej chwili juz sie bojeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny, ale się rozpisałyście. Nesia a wykupujesz połóżną. Jak dawno temu rodziłaś na Karowej? Basiolek trzymaj się, a raczej niech Mała się trzyma póki co mamusi. Gosiaczek - dziewczynki cudo, takie dwa cukiereczki ;-) Nesia widze, że jest ktoś oprócz mnie, kto nie bedzie w Wawie opłacał położnej. agnieszka@@ trzymaj się, zaraz będzie z Tobą najcudowniejsze maleństwo, które będzie twoje. Monika ja zainwestowałam w kosmetyki Musteli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Chciałam poinformować iż 12.02.2012 o godzinie 14.25 urodziłam córeczkę w 37 tygodniu ,mala ma 2500 i 48 cm ,jest kruszynką moją najsłodsza:) Bylysmy 5 dni w szpitalu bo bardzo duzo badan miala robione ze wzgledu na porod w 37 tygdoniu i wage 2500 ale wszystkie badania idealne i dzis wrocilysmy do domku>:)/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betty29 GRATULACJE. Życzę, żeby Malutka dobrze się chowała i zebyś Ty wracała jak najszybciej do formy. W wolnej chwili napisz, jak się czujesz i jak było przed porodem. To znaczy skąd wiedziałaś że to już ;) No i napisz jakie imię dostała Malutka. JESZCZE RAZ G R A T U L A C J E !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jeśli chodzi o kosmetyki to wydaje mi się, że miedzy bambino a nivea baby nie ma dużej różnicy bo obie serie są produkowane przez jednego producenta :) ostatnio dopiero to dojrzałam ale lepiej późno niż wcale ;) mama małej gwiazdki: pokoik bardzo ładny i te kolory takie uspokajające :) na pewno będzie się małej super mieszkało w pokoiku :) Dzisiejszy dzień całkiem mnie osłabił, spałam znowu popołudniu. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej :) cały dzień objadam się słodkościami :) zjadłam 3 pączki, potem jedliśmy gofry z bitą śmietaną i owocami...to chyba pierwszy raz kiedy pozwoliłam sobie na takie słodkości ale w końcu kiedy jak nie dzisiaj ;) po tym wszystkim mała szaleje w brzuszku bez opamiętania ale co się dziwić skoro Mama funduje jej tyle słodkiego naraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betty29 GRATULACJE :) a właśnie myślałam kto będzie następny po gosiaczku :) raz jeszcze gratuluję :) dużo zdrówka dla Mamy i maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcowe Szczęście - teraz to sie mocno wahamy... Albo CSK UM w Ligocie albo Ruda Śląska Godula, ale myśle że będzie to klinika, bo mamy ją boliżej i rodzice mieszkają 200 metrów od. My mamy Łubinową po sąsiedzku, więc żałujemy że tak się to poukładało. Moja koleżanka rodziła tam córkę półtora roku temu cc i była bardzo zadowolona. Miali swój pokój i mąż mógł z nią spać :) Znajoma rodziła we wrześniu też cc i ogólnie była zadowolona poza tym, że ponad 40 minut czekała na swoją kolej na korytarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betty29 - GRATULACJE :))) trzymaj się cieplutko, a jak tylko dojdziesz do siebie odezwij się :) Basiolek - dziękuje :) Ja dzisiaj w nocy spalam godzinę, więc dzień przespałam z przerwami, a i tak przerwy w łóżku. Dobrze że Wy jesteście bo mi szybciej czas upływa :) Przed chwilką tatuś małej przywiózł pączki, więc jednak się załapałam i będzie zgaga :) A mała dostała skarpetki - przesłałam na pocztę. Sprawdziłam już stronę producenta, mają całą mase fajnych skarpet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No BETTY my tu gadu gadu, a ty cichutko zniknełaś rodzić. Cudownie, super że badania OK. Jak się ogarniesz to oczywiście czekamy na szczegóły!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah Betty przypomniala mi się nasza dyskusja o skurczach. Czyli to pewnie już były te wtedy?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje córeczki :) Mamo małej gwiazdki ja będę rodziła w rudzie na goduli :) Moj lekarza tam pracuje, mam blisko i podobno jets tam teraz bardzo fajnie remont byl, sale fajne a opieka dla dzidzi super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betty gratulacje!!!super wiadomość!!!cos czuje że teraz to sie juz posypie hehe...koniecznie napisz w wolnej chwili co i jak:) no i czekamy na imie i zdjęcie malutkiej!!! Zaraz poprawiam tabelkę:) Miholichol ślicznie się prezentujesz...piękny brzusio:) Mama małej gwiazdki śmiechowe te skarpetuchy hehe fajne te pszczółki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loarra........25......Inowrocław..22.05.11......01.03.2 012 ...dziewczynka Loma..........30.....Warszawa.....25.05.11....02.03.20 12 ...dziewczynka szatynka84.....27.....Białystok......24.05.11....03.03. 2012 ...córeczka Nesia........35........Warszawa.....26.05.11.......04.03.20 12 ...dziewczynka zielonytulipan...27.....Warszawa.....25.05.11...04.03.201 2.....chłopiec nieszka2000.....35......Szczecin.....30.05.11....05.03. 2012....chłopiec Madzia0808...22...Ruda Śląska...31.05.2011...07.03.2012....dziewczynka? nikaa87..........24.....kraków........30.05.11......07.0 3.20 12.....dziewczynka Happy_mom......27......Wrocław....01.06.2011.....07.03.2 012.... TeczowyElfik......27......Lublin........02.06.22......08. 03.2012..... inez2108........31......Bydgoszcz....01.06.11....08.03.20 12...... gocha g ........... ..28....................03.06.11......09.03.2012.....dziewcz ynka scooby84........27.....Poznań ..... 02.06.11.....09.0 3.2012......chłopiec agnieszk@@....25l.....anglia.......02.06.11 ....09.03.2012.....dziewczynka myszka151984..27....anglia...........27.05.11.....09.03.2 012..... carmen37.....27.....Dublin.........04.06.11.......09.0 4.2012.....chłopiec Kasiulka!........28 l.....Wawa.........29.05.11 .....10.03.2012...chłopiec latka29....28...D.Tarnowska.....04.06.2011...11.03.2012.. .dziewczynka Agniesia1979.........01.06.2011...........11.0 3.2012.......dziewczynka monika2712....27.....Szczecin......08.06.11.12.03. 20 12.......chłopiec muffka_27...27....Warszawa....05.06.2011...12.03.2011..dz iewczynka Kasia G......35....Kalisz...........15.05.2011.....20.02-12.0 3......Synek Malamianu......24 ....Warszawa.....14.06.11......13.03.2012.... nati olsztyn....26...Olsztyn....06.06.2011....13.03.2012 chłopiec klaudyna_86.....25.....UK-podkarpacie.....06.06.11.....13 .03 .2012.....dziewczynka eudaiomonia...25....Górny Śląsk.....17.06.11......13.03.2012... rogal86..........25.......Niemcy.........22.05.11.....14. 0 3.2012....dziewczynka kajaka31........31.....Gdynia...........27.05.11......15. 03 . 2012....dziewczynka Marcowe_szczęście..31..G.Śląsk......11.06.2011.....18 .03.2012.....synek Agula0501.....26.... Warszawa...... 18.06.11......18.03.2012..... dziewczynka amr2...........28.....Kraków/Gdańsk..12.06.11....19.03. 2012.... Marzec19......26.....Kraków............13.06.11......19. 03. 2012.... Lilka79........31.... Warszawa........13.06.11......20. 03.2012....dziewczynka Jagoda 20marzec..26..Zielona Góra..13.06.11...20. 03.2012...dziewucha ada111..........23.....zachodz.......14.06.11.. ....21.03.2012........ lasica29.........29.....Londyn.........14.06.11.....21.0 3 .2012.....dziewczynka my_kalimba...29...Gdańsk...........16.06.11..........23. 03.2012.... Basiolek........28.....GórnyŚląsk.....19.06.11.....25. 03.2012..............dziewczynka Eulalia.........31.....Białystok........20.06.11....25.0 3.2012..............chłopczyk Ania_33.........33.....GórnyŚląsk....08.06.11......25. 03.2012.....dziewczynka Angelowa......25.....Londyn...........20.06.11..... .26.03.2012.... majakilato....29.....Września........26.06.11.......29.0 3 .2012.... Marghi...........36.......N.Sącz.........29.06.11....... 29.03.2012.......chłopczyk angel5568........22......Siedlce.........22.06.11......29 .03.2012..........chłopczyk Madasiek.................Pasłęk..............29.03. 2012......................chłopiec Miholichol............Warszawa............30.06.11 .......01.04.12............chłopiec LISTA ROZPAKOWANYCH MAM NICK.......... TERMIN....DATA PORODU.....IMIĘ.......WAGA/WZROST gosiaczek29......08.03......27.01......Kinga/Jul ia...1900 /46..2000/48 betty29.............04.03....12.02.......córka........2500/48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betty29 serdecznie gratuluję i życzę zdrówka dla Ciebie i Twojej córeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula! Na Karowej rodziłam 6 i pół roku temu. Wszystko czyściutkie, położne bardzo fajne, ja mam zamiar opłacić swoją, tę samą co za pierwszym razem, nazywa się Kniaś. Szpital na Madalińskiego też super, sa po remoncie, fajna kadra, też świetne położne - moja koleżanka tam rodziła synka 2 lata temu a tera za 5 miesięcy też się wybiera z drugim dzieckiem. Ja dziś po wizycie u swojego prof. szyjkę mam już krótką, glówka niuni niziutko, powiedział, że urodzę piorunem za jakiś tydzień. Do terminu ponoć nie mam szans dotrwać, ale to dobrze, dziś u mnie 38 tydzień, więc bezpiecznie już jest. Dostałam niestety antybiotyk, nie wiem czy słusznie, na bakterię która mi wyszła w posiewie moczu. Nadal się zastanawiamy - Weronika Adrianna czy Adrianna Weronika? Jak myślicie? O doczytałam betty!!!! WIELKIE GRATUACJE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty GRATULACJE!!!!! super kolejna mamusia ma juz swoje szczęście w domu :) czekamy na zdjęcia!! Nesia obie wersje super naprawdę ładne imiona ale chyba zdecydowałabym sie na Weronika Adrianna bo nie znam żadnej Weroniki a Adrianny znam dwie :) Ja jakbym swoją a raczej nasza przyszłość wiazala z Polska córeczkę nazwalabym albo Nadia albo Kornelia no ale z imieniem Hollie bedzie małej łatwiej czy w NZ czy w UK poza tym nazwisko angielskie to tez do niego bardziej pasuje tylko jeszcze zastanawiamy sie czy Holly czy Hollie to pierwsze bardziej popularne Hollie/Holly Davis... Moj narzeczony chce ta pierwsza wersje a mi w sumie obojętne:) Spać nie mogę nie wygodnie, poza tym byłam juz dwa razy w wc wiec noc jakiś nie za ciekawie sie zapowiada :( będąc w wc przy okazji sprawdziłem swoją wagę i nie wiem czy sie popsula czy to możliwe ze schudlam dwa kilo? Ma któraś tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×