Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nesia

TERMIN MARZEC 2012

Polecane posty

Ja jedynie wcześniej chcę przygotować torbę do szpitala i wyprawkę :) W zasadzie w razie jakiegoś nieprzewidzianego pobytu w szpitalu mam przygotowane rzeczy już teraz (koszula, kapcie, kosmetyczka, ręcznik). U mnie rodzinka też przesądna raczej, więc na razie powstrzymujemy się z zakupami, choć nie powiem, że nie kuszą te malutkie ubranka i inne bibeloty :) Oglądamy, wybieramy, ale nie kupujemy jeszcze. Wózek i łóżeczko kupimy jakoś na przełomie stycznia i lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja, tez przygotuje sobie wczeniej rzeczy do szpitala i wyprawke, bo w sumie (odpukac) w kazdej chwili mozna do szpitala trafic... ale mysle ze jednak pozostale rzeczy kupie pod koniec roku, bo nie wiem czy bede miala ochoe chodzic po sklepach z brzuchem. ogolnie nienawidze chodzenia po sklepach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zakupy planuje po sylwestrze, wtedy są pustki w sklepach. Przesądna nie jestem więc pomału będę sobie coś kupować, żeby nie wszystko na raz, a już na pewno nie mam zamiaru biegać po sklepach z wielkim brzuchem. Generalnie czas leci.. już za 1,5 tygodnia u mnie połowa ciąży minie ;) Co do nosidełka nie mam zdania, ale moja przyjaciółka miała nosidło maduca http://www.manduca.pl/, długo używała miała dzieci rok po roku i jedno w wózku jedno w nosidełku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad nosidełkami w ogóle się nie zastanawiałam, więc nie pomogę. Jeszcze nie wiem czy ta rzecz będzie mi w ogóle przydatna. Przed chwilą znowu się wkurzyłam trochę. Zadzwoniła do mnie rekruterka z firmy, do której chciałam się dostać jakiś czas wcześniej (przed ciążą) i powiedziała mi, że przeszłam pomyślnie wszystkie etapy rekrutacyjne i od jutra mogę zacząć pracę... Dodam, że profil firmy zgodny z moimi studiami, zarobki dosyć dobre jak na moje miasto. Oczywiście powiedziałam prawdę, że jestem w ciąży i muszę teraz zrezygnować, ale chyba głos mi zadrżał. Przykro mi, że taka okazja mi przeszła koło nosa, ale widocznie tak miało być. Maleństwo mi to wynagrodzi. U mnie już 18 tydzień, także połowinki też już blisko :) Czas leci jak szalony. Myślałam zawsze, ze ciąża się dłuży. Nic bardziej mylnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za stronkę, dodam do zakładek - na pewno się przyda z czasem. Zaraz uciekam na marsz. Do usłyszenia później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka, dzieki! ja na razie przegladam fora i robie notatki co kupc niedlugo, co na potem i co na jeszcze pozniej. nie wiem dziewczyny czy jestescie na goldeline,tam sa bardzo przejzyste grupy i mase dobrych wypowiedzi. Szatynka, niestety tak jest, jakbys nie byla w ciazy to pewnie by do Ciebie nie zadzwonili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak piszecie o zakupach dla maluszka. A dla siebie już coś wybrałyście? Duży brzuszek będzie wcześniej niż maleństwo :) Może któraś z was coś sobie wybierze na tej stronce. Przydatna szczególnie tym, które nie chcą zbyt dużo wydać na ubrania noszone tylko kilka miesięcy. Ja już kupiłam. Przysłali bardzo szybko i generalnie jestem zadowolona. Mam się w co ubrać i nie kosztowało mnie to nie wiadomo ile. Zresztą sprawdźcie, może wam się coś spodoba: http://torelle.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 2 dzień leże w łóżku :(I poprawy prawie nie widzę gorączkę zbijam wiec nie jest źle. Wczoraj się dowiedział mój w aptece ze nie wolno inhalacji i nie wolno w ciąży używać wicka totalny szok. Mogę wam polecić spacerówkę używałam sama dla synka i niestety oddałam ją a teraz jest droższa niż 4 lata temu firma tako sportster .Jak dla mnie rewelacja malucha woziłam od 5 miesiąca a niej do prawie 4 .Zakupy w niej po 15-20 kg w koszu nie wyblakła nic się nie popsuło wciągałam często po schodach na 2 piętro z maluchem i z zakupami .Wydawało mi się ze minusem jest ze nie ma przekładanej raczki ale dostałam parę spacerówek z przekładaną i po paru dniach wracałam do swojej zaglądałam do niego przez okienko .Materiał rewelacyjny nie wypłowiał trochę widzę ze zmienili kolorystykę :)ale wózki te same .Wszyscy mówili ze ja wymagająca bo albo coś mi się psuło ciągnęło na boki z córką przerobiłam 5 wózków gdzie parasolka ostatnia połamała się.Wiem jedno teraz kupie wózek z firmy tako ale jestem bardzo wymagająca i nie wiem który .http://allegro.pl/wozek-spacerowy-sportster-tako-wysylka-0-zl-i1821507236.html to link do tego wózka.I wiem ze bardzo ważne jest przykrycie z tego wózka wkładałam małego w koc nawet jak miał 3 lata (18kg) przykrycie zakładałam a mój synek nie należał do maluszków To moja opinia co do wózka mam nadzieje ze nie uznacie tego za reklamę bo tak nie jest .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam ze spacerku :) Kajaka31 właśnie takie to zezowate szczęście. Marzec19 świetna stronka z tego co widzę, dodam do zakładek. Muszę obczaić gdzie jest rozmiarówka w centymetrach. Jeszcze wchodzę spokojnie w normalne ciuchy, ale niedługo na pewno brzunio się powiększy, także jakieś spodnie z golfem się przydadzą i może jakaś bluzeczka, sweterek. Monika bardzo cenna opinia na temat spacerówki i spacerówka też mi się podoba. Dużo osób mówi, że przekładana rączka jest dobra, ale u mnie to nie jest wyznacznik ostateczny. Jak my byliśmy mali, to nie było przekładanych rączek i jakoś żyjemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W internecie znalazłam takie wózki z tako http://allegro.pl/2011-warrior-faxion-tako-aukcja-prod-raty-i1784052906.html http://allegro.pl/wozek-captiva-firmy-tako-nowosc-od-producenta-i1816717205.html ale muszę je jeszcze zobaczyć na żywo i kolorystyka nie bardzo ale wybór jest duży znajomi mają z espiro ezo evo (bardzo mi sie spodobał) choć tako sprawdzone ale tak do końca to nie wiem jak to z nowymi modelami chyba powinny być lepsze. U mnie na mieście najwięcej jest tako czasem myślałam ze to jakaś inna firma wpisuje nazwę z wózka np captiva a tu tako :)Te linki co wstawiłam to wydaje mi się ze parę lat temu od tego gościa zamawiałam swoją spacerówkę::)A zamierzam w styczniu poszukać wózka w sklepach najlepiej tak do połowy bo potem sesja a w lutym kupie mam nadzieje ze mój maluch wyjdzie terminowo bo do końca lutego sesja :)A wy dziewczyny jak macie opinie o Tako to czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Wózek i łózeczko mam zamiar kupic w grudniu moze w styczniu... Mam pytanie odnosnie spodni ciazowych bo nie wiem jaki rozmiar kupic..38 sa na mnie idealne...a 40 juz sporo luzna ale co bedzie jak przytyje sporo w udach itp??wiec sama nie wiem...a nie chce wydawac 200zl na spodnie ktore ubiore 3 razy i beda za male.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim daniem to wogole absurd wydawac 200 zl na spodnie ciazowe, ktore beda tylko na pare miesiecy. Najlepiej ubierac sie w lumpeksach bo jak nawet przytyjesz to spodnie ktore kupilas za 20 zl wyzucisz i kupisz nowe. nie da sie przewidziec jak sie bedzie tylo w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby tak...szukalam w lumpach ale albo sa gigantyczne albo materialowe a ja nigdy spodni z materialu(eleganckie) nie nosilam(poza dresami)...poszukam jeszcze ale jak nic nie znajde to bede zmuszona kupic nowki...na allegro sa tansze ale zamawiac bez przymiarki to tez strata kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie umiem w lumpeksach wybierać rzeczy. Wolę kupić nową rzecz. Swoją drogą to ceny są różne. Widziałam bazarowe jeansy zimowe ciążowe za 50 zł. Na razie tylko 3 pary legginsów kupiłam. Myślę, żeby kupić jeszcze eleganckie, jeansy, dresy i powinno chyba wystarczyć. Póki co mieszczę się w normalne, a mam jeszcze i większe rozmiary w szafie, bo byłam grubsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam spodnie i rozciągnęły się a dałam za nie 169 zł wiec też nie mało a były w sklepie idealne :)Zamierzam kupić sobie następne na necie wiem jaki rozmiar spodnie ciążowe dżinsy mają to do siebie ze się rozciągają.A może kupiłyście na necie jakieś rurki bo poluje i nie mogę się zdecydować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lumpeks to skrot myslowy chodzilo mi o tanie rzeczy bazary, allegro, ja wszystko kupuje na allegro. jest tam milion tanich spodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszy, najwygodniejszy moim zdaniem zestaw na te dni to legginsy i tunika, na allegor jest mnustwo legginsow dla ciezarowek, bardzo tanich, ja sobie ostatnio kupilam tak na wyrost M ale pewnie do niej dotyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajaka31 no to znowu nieporozumienie przez słowo pisane :) Na bazarach, allegro, a nawet w marketach ja też kupuję jak coś mi się spodoba. U mnie może być skromnie, schludnie, tanio, niefirmowo, ale muszą być nowe ubrania i buty. Nie lubie sklepów z używaną odzieżą, bo się brzydzę tego. Kiedyś moja koleżanka pracowała w Niemczech na sortowaniu szmat i to co mi opowiadała, to po prostu szok i nigdy się nie zdecydowałam na taki zakup. Czasami zachodzę z koleżanką, która jest zwolenniczką tego typu ciuchów, ale najczęściej jest to przypadek, że gdzieś razem idziemy i ona wywęszy jakiś nowy szmatex :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szatynka znikaj i urabiaj pracoholika:) ja tez juz ide ale do wyrka:) jak sie tak pisze to czesto wychodza niedokladnosci. ja mysle ze na bazarach czy w tzw tanich sklepach mozna bardzo duzo fajnych rzeczy wyczaic. a potem nie bedzie zalu aby sie ich pozbyc i cieszyc sie znowu przedciazowa figura:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z wami dziewczyny, tylko ze ja nie mieszkam w duzym miescie i u nas sa tylko 2-3 sklepy z odzieżą dla ciezarnych wiec sie cenia a na barazach targach niestety nie widzialam zednych ubrań dla przyszlych mam...na allegro tak jak mowilam boje sie zamowic bo mysle ze moge nie trafic z rozmiarem a potem wymiana to dodtakowe koszty...chyba bede musiala sie przejechac do Bydgoszczy poprostu moze tam cos upoluje:) Dobrej Nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wylicytowałam na allegro detektor tętna płodu. Kupiłam używany, już za tydzień będę mogła podsłuchiwać co u naszego szkraba. Napisze czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej strasznie duzo piszczecie, ciezko sie ogarnac ;) Marzec ciuchy fajne ale jak na kilka miesiecy noszenia zdecydowanie nie ta pułka cenowa ;) Kupuje na allero- od producenta sopodnie rosnace razem z brzuszkiem ;) za 45 zł z wysylka.. Tuniki, sweterki, legginsy.. pół darmo dosłownie.. Mozna wybiera i przebierac- za 100 - 150 zl mozna kilak fajnych kompletow ciuchow sobie sprawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście mam sporo ciuchów spadkowych po kumpeli, która urodziła na początku maja i po drugiej.. ale obie nie są do końca podobne w wymiarach do mnie i od jednej są za krótkie a od drugiej za wielkie. Ja póki co rozmiaru nie zmieniłam, część ciuchów normalnych pasuje...tylko te spodnie.. :| Mam dwie pary dżinsów i dwie leginsów. Jedne z dżinsów już nie pasują.. Ale faktycznie na allegro sporo tego! Coś czuję, że mój brzuszek będzie rosnąć centralnie do przodu-tak szpiczaście, więc kłopotu więcej niż przy rozlanym na boki.. I martwie się co będzie zimą z kurtką lub płaszczykiem.. Nie chcę kupować wielgachnych rozmiarów.. pożyczyłam od mojej mamy taki większy dres i wygląda to bez sensu- bluza spada mi z ramion, a spodnie w pupie i nogawkach kłębią się jakbym Bóg wie co tam miała ;) Muszę poszukać jaki krój będzie dobrze leżał na ciążówce.. ps. Trochę się przestraszyłam, że macie już obcykane wózki, nosidełka.. Kurcze, ja jestem w polu i nawet o tym nie myślałam a ze względów finansowych chociażby powinnam zacząć o tym myśleć już teraz.. Miłego piątku Kobitki! pps. Zapomniałam.. a to takie ważne.. od jakiegoś czasu jak tylko położę się to mam kaszel. Pytałam wczoraj lekarkę rodzinną. Powiedziała że to refluks. Dziwne, pieczenia nie czuję.. :( Tylko ten cholerny kaszel! A nie mogę kaszleć w pozycji leżącej, bo mięśnie ciągną mi brzuch i bardzo mnie boli. Boję się też o takie wstrząsy dla dziecka.. czasami taki napad kaszlu trwa parę minut i spać nie daje.. Cholerka, co to za badziewie ten refluks?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny widzę że rozwinął się temat zakupów. My też na razie czekamy. JEśli chodzi o łóżeczko, wanienkim wózek to dostaniemy od bratowej meza, ciuszki to zależy co bedzie bo oni mają dwie dzeiwczyny:) Zaglądałam do was ale nie siedziałam za długo bo walczyłam z zapaleniem pecherza, Wyniki moczu już sa ok, wiec chyba wróciło wszystko do normy. Dziś mamy wizytę o 14.40 zaczeliśmu wczoraj 17 tydzień, wiec moze już poznamy co jest w środku :))) Tak bardzo byśmy chcieli juz wiedzieć z M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scooby ja niestety sie nie dowiedzialam nie bylo widac:( ale trzymam kciuki moze ty bedziesz miala to szczescie wiec trzymam kciuki...daj znac po wizycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scooby, 3 mam kciui, wszystko zalezy jak sie dziecko ulozy.moja kolezanka juz wiedziala w 14 tygodniu, a jak mialam wizyte to tez nic nie bylo widac. angelowa, to prawda na allegro jest tyle ciuchow ze tylko kupowac i ceny bardzo, bardzo konkurencyjne:) loarra wiele sprzedawcow podaje dokladne wymiary w centymetrach, nie tylko rozmiar M, L. To samo dotyczy butow, podaja w centymetrach wkladke wewnetrzna, Tylko wystarczy zmierzyc. Ja tylko kupuje na allegro, wszystko i naprawde nigdy nie mialam problemu z rozmiarowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×