Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość g0s1a82

Gdzie pojechać na wakacje??

Polecane posty

korzystalam raz w zyciu z tej wyszkuiwarki aero.bilety i sobie bardzo chwalę. przejrzysta strona, dużo możliwości cenowych - naprawdę warto. hm... ferie a może jakaś tunezja? trochę oklepana, ale jak ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce może i pogoda w kratkę, ale jestem pewna, że jest masa ciekawych miejsc, o których jeszcze nawet nie słyszałam i mam ambicję je zwiedzić :) Nextur.pl bardzo ułatwia takie wojaże, sprawdźcie zresztą sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uf
ja też miałam okazję korzystać z usług biletów aero i było wszystko świetnie. Oferta ciekawa a pracownicy bardzo pomocni, ja nie bardzo umiałam się tam obsłużyć, więc chętnie mi pomogli i wyjaśnili co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mozesz wziac sobie objazdowke, jezeli wolisz zwiedzac. Wiem ze Funclub ma tez takie laczone Hiszpania + Portugalia, bo kolezanka byla na takiej. Co do innych biur podrozy niestety sie nie orientuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondrago
hiszpania jest super, bylam w ubieglym roku na majorce we wrzesniu, club marthas z grecosem. pozycja obowiazkowa - park krajobrazowy mondrago, jedno z najpieknijszych miejsc na wyspie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatanczmy!
odnośnie lata - to już jesien była bardziej letnia niż lato... i weź tu planuj cokolwiek, eh. Piekna ta nasza Polska ale kapryśna bardzo pogodowo. My Polske to zwykle z doskoku zwiedzamy, weekendowo, bo przynajmniej widać jaka pogoda jest i czy warto sie gdzies wybrać. A na jakis planowany wyjazd to raczej na pewno w ciepłe kraje. Zwykle last minute staramy sie dopasować do urlopu, da sie :) teraz Cypr bardzo dobrze stoi, za 899zł takie cudo jest: http://www.itaka.pl/wczasy/cypr/pafos/hotel_veronica_3332.php?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salty_air
ja jestem zaskoczona pogodą w tym roku :) Jesień jest przepiękna. Ja w lutym zamierzam się wybrać do Głęboczka na te winne zabiegi :) Poza tym kusi mnie też degustacja wian i zewnętrzne jacuzzi :) Jak szaleć to szaleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesień owszem przepiękna, ale teraz to już powinna być zima, a tu ani widu ani słychu... śniegu nie ma, wieje, pada, gorzej niż źle... pojechałabym na jakieś ciepłe wakacje, a jak bym wróciła to mam nadzieję, ze byłby śnieg i wtedy bym skoczyła na narty :P póki co pomarzyć mogę, bo urlopu brak, a taki Egipt np. poniżej 1000 zł jest w Itace i kusi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na takie porządne wakacje, gdzieś w ciepłych krajach to raczej w okolicach czerwca, ale chciałabym się wyrwać w lutym na kilka dni z domu, moze do jakiegoś spa. W primaverze w jastrzebiej gorze mają ofertę na ferie, wiec moze sie skusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o hotelu głęboczek ze spa na pojezierzu brodnickim słyszeliście? mają ciekawą ofertę, zwłaszcza ta ich winiarnia mnie kusi, jeszcze w winku się nie kąpałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
Też wydaje mi się, że SPA jest ciekawą opcją. Można pojechać nad polskie morze. W Jastrzębiej Górze jest świetny hotel - PrimaveraSPA. Można tam odpocząć, a przy okazji też popracować nad swoją urodą ;) Takie wakacje na pewno będą udane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomax
ja polecam piekne polskie góry,tudziez jeziora lub morze,albo np. Brazylie i sexi-zawsze chetne Brazylijki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelasik9999
Tak zdecydowanie jestem za opcją SPA ! :) Dlatego też od paru lat jeżdżę po Polsce do hoteli ze Spa, zwłaszcza lubię do Krynicy Zdrój - piękny krajobraz, jest gdzie pochodzić, umieszczam siew hotelu Geovita - bo mają tam fajne zabiegi, do tego jedzenie też w porządku i łażenie po górach przeplatam masażami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzer1
najlepiej Bułgaria, Węgry,Austria,Szwajcaria, Grecja,Kanary, Izrael, Rumunia(taniocha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaboa
My z ukochanym w tym roku postanowiliśmy "wypróbować" Maderę, bo nigdy tam nie byliśmy, a słyszeliśmy sporo dobrych opinii na temat tego miejsca. Dodatkowo w Itace akurat mieli bardzo korzystne first minute akurat w tym kierunku, więc postanowiliśmy skorzystać;) O ile wiem, to jeszcze do dziś mają tę ofertę, więc jeśli któraś z Was byłaby właśnie na etapie poszukiwań, to zachęcam do przejrzenia: http://www.kopernika23.warszawa.pl/promocje.html Bardzo fajny jest też ten salon w Warszawie, do którego podlinkowałam, więc jeśli ktoś jest z tych okolic, to polecam udać się właśnie tam (bardzo profesjonalnie podchodzą do klienta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym roku zdecydowałam się na wyjazd do Włoch: region Lido di Jesolo - Hotel Anny. Nigdy jakos specjalnie Wlochy mnie nie ciagnely, ale moja kolezanka ostatnio wrocila zachwycona i postanowilam zaryzykowac. Ona byla akurat z funclubem i z tego co wiem to zaplacila naprawde niewielkie pieniadze:) Wyjezdzam 31.08 i juz nie moge sie doczekac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo Grecji to ja bylam (tez z funclubem) w Olimpic Beach - super miejsce - polecam!:) kurcze a greckie jedzenie to moglabym jesc bez przerwy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salty_air faktycznie w Głęboczku kusząca jest ta degustacja win, ale mnie u nich bardziej kusi ta cała winoterapia, kąpiele w winie, masaże i peelingi z pestek winogron. Wow takiego czegoś nigdy nie zażywałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochampolskę
a ja jednak patriotycznie wolę Polskę. Co roku wybieram się w góry do mercurea pod Kasprowym, bo nawet jak nie ma pogody na spacery po górach, to mogę się zrelaksować na basenie u nich, albo w saunie. I nie wydaję majątku tak jak na zagraniczna wycieczkę, a wypoczynek mam super i bliżej. Poza tym boję się latać samolotami więc ciepłe kraje odpadają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akne84
Ja ostatnio zafascynowałam się Gruzją i zachęcana nawet plakatami ktore widuję na przystankach autobusowych chyba skuszę się na wyjazd do tego gościnnego podobno kraju. A na jakies krotkie wypady weekendowe badz kilkudniowe proponuje sprawdzone przez mnie miejsca np. spa zlokalizowane nad polskim morzem , a mianowicie ośrodek Geovita w Mrzezynie. Bardzo fajne miejsce, ciekawe zabiegi, dobre jedzenie i ładna okolica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koloroweklapki
oj ja jeszcze o wakacjach nie myślę, ale może najwyższy czas już powoli zacząć?? Mnie fascynuje wschód, Gruzja, Ukraina, ale chyba mam za mało odwagi na to, żeby tam pojechać sama, w zeszłym roku zakochałam się w naszym polskim morzu. Może w tym roku wybiorę się na wakacje do Primevery do Jastrzębiej Góry?? nie tylko fajna okolica, ale też bardzo ciekawa oferta spa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martasiuk
Ja również preferuję Polskę. Ostatnio byłam nad morzem w Dąbkach w ośrodku Geovita. Fajny hotel. Do morza 10 minut spacerem, jedzenie różnorodne i smaczne, ale najbardziej podobały mi się zabiegi spa jakie oferują - cud miód :) A same Dąbki - całkiem spokojna i sympatyczna miejscowość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokhsaewka
Dwa ostatnie wpisy reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy, czego oczekujesz. Ja w tym roku pojadę w Tatry polskie. Do Zespołu Pensjonatów Doliny Białego. Uważam, że taki wypoczynek na terenie Rezerwatu Przyrody będzie ciężko znależć za granicą. Tymbardziej, że mam w tym roku wykupioną kartę na plus, a z nią dodatkowo Aqua Park w cenie pobytu. Żyć, nie umierać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Paryż, Mediolan, Rzym :). To piękne miasta :). Ja w tym roku wybieram się w nieco inne miejsce, mianowicie Marakesz :). Szukam teraz tanich lotów na maj. Macie może jakieś info, gdzie mogę je znaleźć. Ja natknęłam się wczoraj na http://www.warsowair.pl - tu można znaleźć tanie lot z Warszawy, ponoć też są inne strony, gdzie można znaleźć info. o wylotach z innych miast :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w tym roku wybieram sie z Funclubem do Turcji egejskiej - miejscowosc Ayvalik:) Slyszalam mnostwo pozytywnych opinii na temat tego regionu, zarowno pod wzgledem imprez jak i uroczych krajobrazow i klimatu iscie tureckiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
często wspominana primavera w jastrzębiej prezentuje się fajnie :) zwłaszcza dla rodzin i osób odchudzających się. osobiście wolę nasze morze jeszcze przed wakacjami, ale maniacy wygrzewania się na słońcu latem na pewno się tam odnajdą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×