Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

michalina87

od 1 lipca zrzucamy 30 kilogramów !

Polecane posty

Gość bella 85
Mam 165cm ,waga 85 kg jestem od tygodnie na diecie,zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella 85
Witam wszystkich.Jutro na wage.Jestem ciekawa czy drgnie??????????????????Szkoda,ze od poczatku do was nie przlaczylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj bella 85:) Fajnie, że dołączyłaś:) my ważymy się w poniedziałki, więc jeśli Twoja ciekawość wytrzyma to poczekaj jeszcze 1 dzień;) ;) A na jakiej diecie jesteś??? Alya, gdzie się podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że zawieszamy naszą działalność tutaj :P ale może jest nadzieja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Wróciłam do Was;) Witaj Bella! Jej ale było fajnie, chciałabym wrócić z powrotem:( chociaż niestety o 1kg więcej na wadze mimo baseniku..no ale trudno, od dzisiaj znów zaczynam;D opalona, z nową fryzurką, czas start!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pozazdrościć :) ahhh.... suuper :) ja to jak córka młynarza :/ teraz tylko motywację zebrać :) i do dzieła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) motywacja przyszła szybciej niż się spodziewałam.. nie ma obijania! a jak wam idzie? wagowa wskazówka spada w dół? mam nadzieję, że tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....cieszę się, że forum odżywa powolutku...:) Ja nie miałam przez tydzień netu i...tęskniłam strasznie:( Ale jestem ponownie! Lenka, fajnie, że już wróciłaś-z nową energią...Super! Motywuj nas jak najczęściej:) Alya, co u Ciebie? Bella, jesteś z nami? U mnie 1 kg mniej-chyba;/ bo @ tak mi się rozregulował, że dostaję @ już 3 raz w tym m-cu...;/ Muszę się udać do lekarza..., czego nie znoszę, ale trudno... Myślę, ze teraz będę już częściej tu bywać.... Pzdr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ :) Zaktualizowałam stopkę o kolejny megaśny spadek... Ja się zastrzelę chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alya, ważne, że leci w dół! Barwiarek udaj się do lekarza, bo to różnie bywa, lepiej się dowiedzieć co i jak;) ja teraz też mam -.- co do mojej motywacji: zobaczyłam byłego z fajną dziewczyną..i wystarczyło;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak.. to kopa się dostało porządnego ;/ ale za to może Tobie na dobre to wyjdzie ;) Więc nie ma tego złego ;) Do dzieła ;) Dzień kolejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!:) ale mi dzień szybko zleciał..strasznie;O i właśnie zdałam sobie sprawę, że nie miałam czasu zbytnio jeść..więc dobrze, nie było podjadania;D dużo sprzątania, więc trochę ruchu:) kolejny dzień do przodu:) chociaż zaraz otworzę piwko..no ale nic, czasem trzeba, prawda? a jak Wam mija?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny! Mnie też dzień szybciiutko minął-jak ostatnio wszystkie inne dni...;/ Dziś zakupił mój mąż wagę z pomiarem tk. tłuszczowej i innymi bajerami, które muszę zgłębić..Myślę, że to będzie moja nowa motywacja, bo ostatnio sobie pozwalam;( ...a to lód, a to ciacho:( WSTYD!!!!! Co do piwka to...ja nie lubię-takie jakieś gorzkie mi się wydaje, ale myślę, że jak masz ochotę Lenka, to jedno na jakiś czas nie zaszkodzi:) A jak u Ciebie Alya? ja też myślę, że najważniejsze to by kg, a nawet dkg szły w dół, a nie w górę, więc nie daj się i walcz tu z nami;) na dziś to chyba tyle... Trzymajcie się dzielnie!Spokojnej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) ciągle żyję, ale chciałabym w końcu odpocząć... O 5 rano mam wyjazd i wrócę późno w nocy... :/ więc spania mam ze 3,5 godzinki jak się dobrze zbiorę... ehh... a widoków na odpoczynek żadnych... może nie tyle fizyczny, co psychiczny... stresujący ten żywot okropnie ;) Lenka ---> też bym się wzięła za sprzątanie bo kurzu przez tydzień narosło że szok.. ale czasu na wszystko brakuje ;/ Za to ileż kalorii na tym straciłaś ;) hehe Spokojnej nocki i udanego dzionka jutro ;) buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) jak tam wyjazd Alaya?:) Barwiarek, czasem można sobie pozwolić;) ja mam teraz inne podejście trochę..ćwiczenia+mniej jedzenia(podjadania) ale jak mam ochotę na małe ciasteczko, to sobie nie odmawiam:) wiem, że nie będę miała aż takich efektów..ale jak nie ma przyjemności, to po co?:P waga w górę nie idzie, powoli schodzi w dół, a to się dla mnie liczy:) jeszcze teraz końcówka remontu w mieszkanku i co chwile ze ścierką, miotłą, więc jestem zajęta i o jedzeniu nie myślę;) 3majcie się, jak Wam mijają dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po powrocie przespałam 12 godzin :P A odciski mam takie że chodzić nie mogę :/ calutkie stopy... Koszmar.. Nie lubię tłuc się autobusami... A wczoraj jechałam 5h w jedna stronę a potem powrót to samo... Właśnie wstałam więc lecę na śniadanko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj też nie znoszę autobusów..chociaż pociągi w cale nie są lepsze...w tamtym roku nad morze 14h..gdzie normalnie zamuje ok 7-8.. smacznego! chociaż teraz to obiadku, a nie śniadanka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe dziękuję :) Dopiero za dwa tygodnie znów będę musiała się tłuc pociągiem, czy autobusem... Na szczęście trochę krótsza trasa ;) Ale i tak mam dość :P Jak tam minął dzień????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej;) Mój dzień rozpoczął się dziś o 2.50-tak-dobrze napisałam;/ Jestem padnięta...Co prawda, nie ćwiczę, ale rozbieramy na podwórku taki niepotrzebny budynek, więc zrobiłam może 70 kursów w tę i z powrotem;/Mam nadzieję, że efekty będą? Alya, gdzie Ty tak podróżujesz? To z pracy czy dla przyjemności? Chociaż podróże autobusem, rzadko do przyjemności można zaliczyć;/ Lenka, a co u Ciebie? jakieś spadki? ...chyba do jutra, bo uderzę zaraz nosem o klawiaturę;/ pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) no w końcu mam czas na odpoczynek:) mój dzień minął następująco: 3h wykładów, nauka i sprzątanie..po remoncie w końcu! jednak co chwilę ze szmatką trzeba latać, bo tu nowy kurz się pojawi, tam znowu.. no ale przynajmniej ruch jest! :) u mnie waga spada w dół, do tego koleżanka, której nie widziałam 3tyg pierwsze, co powiedziała: o! schudłaś! więc najwyraźniej widać:P raany Barwiarek, o 2:50? ;O podziwiam! oj wydaje mi się, że dużo takich kursów przy rozbiórce więcej da, niż ćwiczenia;) 3majcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te podróże to z obowiązku niestety ;/ woow... wstałaś kiedy ja się kładłam spać :P lool... U mnie tez ostatnio byłą koleżanka co jej miesiąc nie widziałam i pierwsze co mi powiedziała, to że schudłam, że po buźce widać :P Ale to tylko 4 kilo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alya, 4kg to dużo:) powoli, zdrowo, a efekty w końcu będą:) trzeba trochę cierpliwości niestety. Ja sobie dzisiaj pozwoliłam na trochę ziemniaków..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam na chwile, Kochane, bo nie śpię już 3 noc-mały złapał wirusa:( U mnie nie wiedzieć czemu wzrost wagi do 87,1:( :( :( Nie rozumiem...:( Ale wpiszcie mnie do tabelki..Cieszę się, ze u Was waga spada w dół-tylko cierpliwości-małymi kroczkami można zdziałać więcej.. Dobrego dnia Wam życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj no to niech dzieciaczek szybko zdrowieje, a Ty żebyś się w końcu wyspała;) również miłego dnia, 3majcie kciuki- mam dzisiaj jedno z dwóch zaliczeń na uczelni! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barwiarek zdrówka maleństwu życzę... Ale z ta tabelką to nie ten wątek :P A czemu waga coś Ci szaleje? ;/ Lenka trzymam kciuki, powodzenia na zaliczeniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..znowu na chwilkę zaglądam, bo mały zasnął... Dziś jest nieco z nim lepiej-mam nadzieję, ze to już koniec nie przespanych nocy... Alya, rzeczywiście z tą wagą, to wyskoczyłam jak Filip z konopi;P Ale i tak jest już nieaktualna;)Bo dziś rano jest 86,6 :) :) :) Myślę, że te wahania są spowodowane trochę stresem, trochę tymi zaburzeniami @... Ale i tak wolę zdecydowanie dzisiejsze wskazanie wagowe;) Lenka, jak Ci poszło na uczelni? Wierzymy, że bardzo dobrze;) Trzymajcie się, Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) no to dobrze, że waga się stabilizuje! na uczelni, czuję, że poszło dobrze;) jednak wyniki dopiero około wtorku, więc się zobaczy co i jak:) raaany jest tak gorąco, że nie daję rady:( termometr wskazuje 33 stopnie w cieniu;O gorąco strasznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też czeka wrzesień :/ od początku wakacji siedzę i kuję ;/ Koszmarne wakacje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Wam minęła niedziela, DZiewczyny? Mnie jakoś tak sennie...Od czwartku wracam do pracy i zaczynam się powoli przygotowywać do tego psychicznie:) Szkoda, że koniec wolnego, ale z drugiej strony-wyjście "do ludzi" też jest potrzebne..Myślę nawet nad delikatną zmianą fryzury, żeby się poczuć nieco inaczej, może lepiej..? Alya, z czego masz poprawkę? Ja też miałam 2 razy w czasie moich studiów i wiem, że to nic fajnego, bo całe wakacje gdzieś ta myśl o egz. siedzi w głowie, no i trzeba się jeszcze uczyć, zamiast odpoczywać;/ A co w ogóle studiujecie, Dziewczyny?Napiszcie, jeśli to nie tajemnica;) Ja skończyłam rewalidację z terapią pedagogiczną i jeszcze oligofrenopedagogikę. wzrost: 165 cm 1.07.---90,5 kg :( Cel realny: 70 kg wzrost: 165 cm 1.07.---90,5 kg :( Cel realny: 70 kg wzrost: 165 cm 1.07.---90,5 kg :( Cel realny: 70 kg wzrost: 165 cm 1.07.---90,5 kg :( Cel realny: 70 kg wzrost: 165 cm 1.07.---90,5 kg :( Cel realny: 70 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hmmm, zauważyłyście to coś dziwnego????? Stopka u mnie jakoś sama się wielokrotnie skopiowała..;/ ... A chciałam jeszcze Wam wkleić link motywujący: http://www.chudniesz-wygrywasz.pl Nie chodzi mi o reklamę, ale o historie i fotki tych klubowiczów-robią wrażenie!! Więc jak, Dziewczyny? My też damy radę, prawda?;) Uściski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×