Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość płakać mi się chcę

Czy dobrze zrobiłam?????? Mój facet ostatni cham....

Polecane posty

Gość wwrrr
Avent - i zle bys zrobila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh być może, nie wiem jak bym się zachowała bo w ogóle sobie nie wyobrażam takiego zachowania. Na pewno bym nie przemilczała, ale akurat w tym wypadku sedno w tym, żeby dziewczyna zostawiła tego chama prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Prawda. Bez awantur, bez najadania sie wstydu. Bo teraz najwazniejsze, zeby dziecko mialo szczesliwa mame, a z takim facetem to ona nigdy nie bedzie szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusiak
Ja mam podobny problem...Miesiąc temu odeszłam od faceta, bo podniósł na mnie rękę, poszłam na policję a z nim zerwałam. I po miesiącu okazało się, że jestem w ciąży...powiedziałam mu o tym, on najpierw niby szczęśliwy, przyjechał do mnie, ja miałam dystans do niego ale po jego zachowaniu wydawało mi się, że się zmienił...trzy dni spędziłam u niego, po trzech dniach uderzył mnie za to, że mieszkam(!) u niego a nic nie robię, że nie wysprzątałam mu mieszkania, że nie gotuję mu obiadu i nie podstawiam pod nos. Wyzwał mnie za to, że nie mam stałej pracy, powiedział, że nie ma zamiaru "zapierdalać za dwoje", i że szukam sobie w nim sponsora. Żyć mi się nie chce, nawet nie mam się gdzie podziać z tą ciążą. Poza tym po tej kłótni dostałam krwawień i plamień i mam je do tej pory a to już tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za ludzie!
wspolczuje ci dziewczyno:( do avent-tak sie wlasnie zachowuje patologia,szanujaca sie kobieta wychodzi bez slowa i juz nie wraca do takiego chama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×