Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mamaAsiiii

Porównanie przedszkola państwowego z prywatnym/niepublicznym

Polecane posty

Gość gość
Moja córka chodzi do http://gwiazdolandia.pl to jest prywatna placówka i moim zdaniem o wiele lepsza niż państwowa, nie zamieniłabym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robicie tylko antyreklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jest tak, ze moja starsza Córka chodziła do państwowego. O tyle było dobrze, że duża grupa, a Ona uwielbia towarzystwo. Szwankowały bardzo zajęcia dodatkowe - w ogóle w sumie ich nie było. Ponadto permanentny brak papieru toaletowego, chusteczek, cały czas składki na wszystko. Koszmar. W prywatnym do którego chodzi teraz młodsza jest inaczej. Płacę określoną kwotę miesięcznie i jest szereg zajęć, papieru nie brakuje i są zabawki, pomoce...no inaczej jest po prostu: http://www.elfik.pl/pl/grafik-zajec/124/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam w Krakowie syn chodzi do panstwowego,jesli jest cały miesiac z wyzywieniem płace 200 zł to bardzo drobna kwota,wiadome ze jak sa jakies zdjecia,lub wycieczka,albo inne pokazy to trzeba dopłacic ale to jakies grosze moze 15zł.I bardzo fajnie prowadza zajecia,angielski,rytmika,i inne, dobre maja jedzenie dobrane przez dietetyka i panie sa bardzo fajne.Ja jestem bardzo zadowolona,zwłaszcza ze gdy myslałam ze go nie przyjma szukałam takze w prywatnym i co dzieci bajki ogladaja na dvd,gdy dyrektorka mnie oprowadzała to jak płacic to za cos dziecko ma sie czegos uczyc a w domu bajki moze ogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolonczela150
Moj syn chodzi do niepublicznego i po 1 zastanawiam sie czy go do panstw nie przeniesc a jak sie nie uda to drugiego dziecka chyba tam nie posle. Place ok 450zl z posilkami - posilki to catering. I macie racje z tymi posilkami, moje dziecko wraca z przedszkola i jest glodne a zjadlo II sniad., obiad i podwieczorek. Czasem przynosi mi podwieczorek do domu ze niby nie zjadl a tam jedno kiwi albo kromka z dzemem (wiem dzem tez jest ok, ale dokladajac to ze jest glodny po przedszkolu, a moj syn duzo nie je to sadze ze te porcje sa mocno ograniczone). Na karku grudzien a moje dziecko nigdzie nie bylo na zadnej wycieczce. Nie wiem czy sie liczy to ze odwiedzil ich policjant strazak itd? Dyrektorki wiecznie nie ma bo pewnie ma inne wakaty i przedszkolanki troche rzadza. Place te pare stowek za 6h na dzien i nie wiem za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfik srelfik
wrocila antyreklama elfiki srelfiki ale chyba nikt sie na to nie lapie skoro dalej musi sie na kafeterii reklamowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zwykle wszystko ma swoje plusy i minusy. Ja akurat wybralam prywatne przedszkole kobylka http://www.teczowakraina.com.pl Wiekszosc znajomych dzieci tam chodzi, poza tym cieszy sie dobra opinia a tu chodzi o moje dziecko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim odczuciu decyzja publiczne czy prywatne powinna być uzasadniona tym, że się trafiło na super przedszkolanki, bo dla mnie to najważniejsze. Czyli szukam przedszkola z życzliwymi ludźmi, gdzie od razu atmosfera mi odpowiada. Potem to weryfikuje jeszcze dziecko. Syn jak go odbieram mówi mi jak to z panią Ewą było super dziś itd. i to jest dla mnie znak, że jest tam wszystko ok. – jesteśmy z gdańska i nasze przedszkole to http://www.wielkaprzygoda.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem batalię wygrywa przedszkole prywatne. Mniejsze grupy, dobra opieka, świetne jedzenie, dużo zajęć, no ja wybrałam http://www.elfik.pl/ i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stawiam na przedszkole prywatne. Bezapelacyjnie: http://www.przedszkolekonradek.pl/. Moje dziecko jest zadowolone, dopilnowane, najedzone. Rozwija się. W państwowym miałam same przejścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja też stawiam na prywatne, bezapelacyjnie. Moim zdaniem nie ma co na państwowe liczyć, chociaż zdarzająs ie wyjątki. Mój syn chodzi http://www.teczowakraina.com.pl/ i naprade uważan, ze jeden z moich lepszych wyborów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda sak
Moim zdaniem prywatne mają inne podejście do dzieci - w publicznych zawsze będzie komplet, a prywatne bazują na jakości. Nasz dziecko chodzi do przedszkola językowego w Częstochowie o nazwie Sowa. Mam porównanie w stosunku do dzieci koleżanek - ilość atrakcji, program, dieta, zainteresowanie... Lista różnic jest ogromna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prywatne przedszkole wiadomo, ze bedzie lepsze ... wystarczy pojsc do srodka i poogladac wystrój. ładne wyglad ma przedszkole www.wielkaprzygoda.pl - wlasnie tam uczy sie moja córka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barecki
Odnośnie Sowy - ile w praktyce jest dziennie zajęć z języka? Obawiam się czy nasze dziecko faktycznie da sobie radę - to dopiero ma być pierwszy rok. Taka ilość godzin jest odpowiednia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Sowie masz kilka godzin dziennie zajęć z językiem, ale nie na zasadzie kucia słówek, tylko po prostu nauki przez zabawę - moim zdaniem tak jest zdecydowanie najlepiej i rzeczywiście moje dziecko super się w tym zakresie rozwija - pozytywna zmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się tylko dziwię - skoro w zeszłym roku brakowało miejsc w państwowych przedszkolach - ze tyle osób miało wybór. Mój syn chodzi do prywatnego bo nie dostał się do żadnego państwowego (od razu zaznaczam, że oboje z mężem pracujemy) i to nie był wcale mój wybór. Po prostu tak wyszło. Ogólnie to jestem zadowolona bo Panie naprawdę wspaniałe i dzieciaki maja mnóstwo dodatkowych zajęć (np. szachy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barecki
Dzięki, mieliśmy wątpliwości, bo żadne z dzieci znajomych nie miało od samego początku aż takiego kontaktu z językiem, dlatego jesteśmy bardzo ciekawi jak to będzie wyglądało. Ale wygląda na to, że powinno być ok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko chodzi do Wesołych Siódemek w Katowicach i ja i synek jesteśmy zadowoleni. Przedszkole oczywiście z polecenia, płacę 390 zł/msc + 6 zł dziennie za wyżywienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikleno
Najlepiej te przeszkola dobierać z polecenia, ale znajomych. Każdy ma jakieś tam swoje doświadczenia, albo przyjaciół, którzy mają dzieci w prywatnych przedszkolach. Porozmawiajcie z nimi, to naprawdę ogromna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wybrałam www.kids-club.pl bo poleciła mi je znajoma i nie żałuję, naprawdę było warto - chociażby z tego względu, że mają duży wybór zajęć dodatkowych :) a to jest dla mnie najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z was posłała dziecko do Aniołkowa w Łodzi? :) Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek opinie. Pytam dlatego, że to przedszkole jest mega blisko mnie no i chciałabym, żeby dziecko nie musiało jakoś daleko iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostlik
Jak można przedszkole nazwać aniołkowem, no jak pytam? ;-) Córka chodzi do prywatnego w Częstochowie, przedszkola językowego, na bardzo dobrym poziomie, z własną kuchnią i fajną kadrą. Pierwsze nasze dziecko chodziło do publicznego - osobiście widzę ogromną różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie w miescie tj. w Rzeszowie pochodzilam po przedszkolach i prywatnych i państwowych i zdecydowałam, że córka Pojdzie do prywatnego Radosnego Słoneczka. Skusiły mnie przede wszystkim super warunki, stwierdziłam, ze nie będę na dziecku oszczędzać, bo tez nie musze na szczescie. Nasze przedszkole jest nowoczesnie wyposażone, pracuja tam osoby z werwa, którym się chce i które sa lubiane przez maluchy. Maja swoja kuchnie i ogrodek warzywny, a także fajne zajecia taneczne i teatralne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porównywałam przedszkola w moim miescie tzn. poznaniu i doszłam do wniosku, że prywatne mają nieporównywalnie lepszą ofertę, bogatszą a na rozmowach personel duzo milszy w prywatnych niż państwowych. Potwierdza się to w tej chwili gdzie mój syn już rok chodzil do słodkiego domku i panie caly czas b.zaangazowane, organizuja sporo wyjsc kino teatr koncerty itd. jestem bardzo zadowolona z rozwoju synka wiec mysle ze często oplaca się placic przedszkolom prywatnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno z najlepszych prywatnych przedszkoli w Krakowie znajduje się na Bronowicach. Jak jesteś zainteresowana zobacz tu przedszkolezyrafa.pl/bronowice jego ofertę. Ja ze względu na profesjonalną opiekę i ofertę wielu dodatkowych zajęć rozwijających małe dziecko już zarezerwowałam miejsce na przyszły rok dla mojego maluszka właśnie w tej placówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedszkole czerwony balonik w warszawie to spełniające wszystkie moje wymogi (zdrowe i smaczne jedzenie, wykwalifikowana opieka, dobre wyposażenie sali). Dzieci z przyjemnością chodzą do tej placówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje wymagania spełnia przedszkole Aniołkowo :) super personel, super lokalizacja no i zajecia dodatkowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×