Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hej....hej...

Jaki wózek wybrać? POMÓZCIE

Polecane posty

Gość gość
Dnia 14.01.2020 o 14:21, Gość anna1223 napisał:

e type z anexa wydaje mi się lepszy do miasta. Zobacz sobie i na pewno będziesz zadowolona

wlasnie podoba mi sie tez wizualnie, taki elegancki i nowoczesny, musze jeszcze sobie na zywo gdzies poogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim
10 godzin temu, Gość gość napisał:

wlasnie podoba mi sie tez wizualnie, taki elegancki i nowoczesny, musze jeszcze sobie na zywo gdzies poogladac

Anex e/type jest świetnym wózkiem, ale koleżanka powyżej ma rację - jest to wózek raczej spacerowy, przeznaczony do użytkowania w przestrzeniach miejskich. Model ten jest kompaktowy, szybko i w prosty sposob się go składa, do tego jest bardzo zwrotny, dzięki czemu leciutko się go prowadzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 24.01.2020 o 20:20, Gość anonim napisał:

Anex e/type jest świetnym wózkiem, ale koleżanka powyżej ma rację - jest to wózek raczej spacerowy, przeznaczony do użytkowania w przestrzeniach miejskich. Model ten jest kompaktowy, szybko i w prosty sposob się go składa, do tego jest bardzo zwrotny, dzięki czemu leciutko się go prowadzi. 

ja go uzywam w miescie i sprawdza sie na kazdym chodniku, poza miasto tez czesto wyjeżdżamy i tez nie mamy z nim problemów, więc ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizaaa

u nas sprawdził się m type z anexa - lekki i poręczny wózek, z łatwością się go składa i przyjemnie prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 godzin temu, Gość elizaaa napisał:

u nas sprawdził się m type z anexa - lekki i poręczny wózek, z łatwością się go składa i przyjemnie prowadzi

te dwa nowe modele anexa mi się bardzo podobają, bardzo nowoczesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenkaaaaa89

Zobacz sobie anex m type, bo jest lekki, wygodnie się go prowadzi. Znakomity wózek, jego koła dają radę po każdej nawierzchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teodora1122

znalazłam wózek - anex m type, lekki wygodny i poręczny wózek, który daje radę po każdej nawierzchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Czy ktoś z Was wie, dlaczego nigdzie nie można kupić Anex Classic?  Czy ktoś użytkujący ten wózek zauważył jakieś problemy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mogę polecić wózek 2w1. Ja kupiłam dla mojej córeczki anex e type i jestem naprawdę zaskoczona jak dobrą ma jakość. Sądzę, że ma wszystko czego powinno się wymagać od dobrego wózka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×