Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panikrecikowa

Krem znieczulający - kto stosował podczas pierwszego razu? :(

Polecane posty

Gość dante44
Bez recepty dostępny jest krem Swiss Medical (www.naporost.pl). To jest oryginalny krem znieczulający zawierający lidokainę. Jest bardzo mocny, mocniejszy od podobnych kremów sprzedawanych na receptę. Naprawdę więc działa przy wszystkich zabiegach z użyciem igły. Sprawdzi się do tatuażu, piercingu, makijażu permanentnego itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki dante44 skorzystalem z tej oferty naporost i kupilem. Niska cena, szybka dostawa. Kupie na pewno nastepnym razem jak bede potrzebowal do zabiegu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podczs pierwszego razu stosowałam krem www.naporost.pl . polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chemik2015
Ja również polecam krem znieczulający Swiss Medical, który jest doskonałym zamiennkiem EMLA i znieczula miejscowo przed takimi zabiegami jak tatuaże, piercing, botox , roller. Zainteresowani mogą o tym kosmetyku poczytać na stronie www.naporost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia2000
Witam. Ja używałam kremu Swiss Medical zanim zrobiłam sobie tatuaż i rzeczywiście jest skuteczny. Nałożyłam ten preparat na skórę i odczekałam około pół godziny, a następnie udałam się na zabieg tatuażu i wcale nie bolało. Polecam stronę www.naporost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefanek1989
zgadzam się z wypowiedzią madzia2000, bo sam przed pójściem na zabieg tatuażu zastosowałem krem znieczulający Swiss Medical (www.naporost.pl). Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianek1986
O preparacie Swiss Medical dowiedziałem się podczas przeglądania stron internetowych trafiając na stronę www.naporost.pl. Kosmetyk ten jest dostępny bez recepty więc kupiłem go i posmarowałem nim skórę przed pobieraniem krwi i naprawdę nie czułem tego jak pani laborantka wkuwała mi igłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ordynarna reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 przedostatnie posty identyczne, wysil się trochę z wymyślaniem nicków do tej nachalnej reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz to koszmar :D Zagryź zęby i do przodu, mnie też tak sręcało z bólu, ale stwierdziłam, że trzeba to przetrwać i przetrwałam, chociaż miałam ochotę uciec i już nigdy tego nie robić. Był ogromny opór, ogromny ból, zero krwi. Współczuję, ale pomyśl sobie ,teraz albo nigdy' i niestety facet musi działać dalej, nawet jak będziesz mu mówić, że zaraz umrzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze zastanawialem sie czy takie znieczulenie pomaga przy pierwszym razie...? troche dziwny pomysl na znieczulenie przed stosunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja próbowała podczas pierwszego razu i średnio mi pomógł ( raczej na stres a nie na bol) Jednak najważniejszy byl romantyzm chwili a nie środek przeciwbolowy Moze ktos inny (ze słabszym metabolizmem) bedzie bardziej podatny i mu sie przyda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam temat. Stosował ktos...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haaaa haaaa krem znieczulajacy co za gowniarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@up LOL przeciez to działa i jest to potwierdzone naukowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijamy. Czy wie ktoś gdzie można kupić lidokaine bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćczarna
Podczas pierwszego razu miałam tak jak Ty, ból i nic więcej... Po jakimś czasie dałam sobie spokój z przebijaniem błony, ale któregoś razu bawiliśmy się z chłopakiem tak, że się całowaliśmy, a on masował cipke i wkładał do niej palce (najpierw jeden później dwa bez żadnego pospiechu) i jak już widział, że dochodzę włożył głęboko oba naraz, dość szybko poruszając ręką, nie dość, że miałam świetny orgazm to ból był tylko trochę wyczuwalny (w porównaniu do tego co na początku jak próbowaliśmy na siłę to jakby wcale go nie było), później tylko jeszcze krwawiłam na drugi dzień, ale błony w końcu się pozbyliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dobrej cenie bez recepty sprzedają Swiss Medical ( www.zenn.pl ) do znieczulenia skóry. A najlepsze jest to, ze stężenie składnika wiodącego czyli lidokainy jest prawie dwa razy takie jak w maściach wydawanych tylko na receptę. Ja to sobie kupiłam jak chciałam tatuaż usuwać i obyło się bez bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej wspomóc się odpowiednim nawilżeniem w postaci analnego żelu intymnego. Polecam stronkę mojego znajomego http://sexish.pl/ , który wkrótce ją uruchomi. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcsss
U nas w salonie do znieczulania pacjentów przy zabiegach kosmetycznych, zwłaszcza tych boleśniejszych stosujemy maść Swiss Medical (można stąd zamówić: zenn.pl) i się sprawdza bardzo dobrze. Ma najwyższe stężenie ze wszystkich takich maści znieczulających jakie są na rynku – 9,6 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje w d**e a potem do buzi. A c**e ćwicz i rozciągaj sama przy pomocy wibratora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×